Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Problem z pazurkami.  (Przeczytany 2495 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sand

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 25
Problem z pazurkami.
« : 2008-10-23, 21:19 »
Cześć. Mam mały lub duży ( w zasadzie to jeszcze nie wiem, co powinnam o tym myśleć) problem z pazurkami u mojego rocznego kota. Ostatnio kiedy mój tata obcinał mojemu kotu pazurki obciął strasznie głęboko pazury przednich łap. Kilka pazurków jest zbyt głęboko przyciętych, a jeden z nich jest ucięty tak, że aż krew poleciała.. Prawie go nie widać.. Na szczęście szybko zauważyłam to i tylne pazurki zostały obcięte jak należy. Przeczytałam w necie, że najprawdopodobniej mój tata nadciął Kajtkowi żywą tkankę w pazurkach. No i w tym tkwi problem.. Czy mojemu kotu odrośnie ten poturbowany pazurek? Czy wszystko wróci do swojego dawnego stanu.? Proszę o pomoc.. ; (( Co mam zrobić?

P.S. Nie widze, żeby mój kot miał jakieś bóle z tym związane. Zachowuje się normalnie. Krew z tego pazurka już nie leci, ale jakoś nie widzę , zeby odrastał.. Boję się, że mu nie odrośnie.  :(

Z góry dziękuję. ; *

Proszę o pomoc. Chcę żeby wszystko wróciło do normy i żeby mój kotek był szczęśliwy.. ; (
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Problem z pazurkami.
« Odpowiedź #1 : 2008-10-23, 23:31 »
Nie martw sie - odrosnie - tylko wymaga to czasu. Sporo czasu.

Skoro leciala krew to na pewno zostala uszkodzona miazga pazura - nic groznego, procz tego, ze to boli i krwawi. jednak przy zwyklym obcinaniu - nawet gdy pazur zostanie przyciety o wiele za krotko - zawsze odrosnie.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Sand

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 25
Odp: Problem z pazurkami.
« Odpowiedź #2 : 2008-10-30, 16:25 »
ojeju. Dziękuję. Tak się cieszę. ; D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Problem z pazurkami.
« Odpowiedz #2 : 2008-10-30, 16:25 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 26 zapytaniami.