Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kocia grzybica na łapce ?  (Przeczytany 2355 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malena__1989

  • *
  • Wiadomości: 5
Kocia grzybica na łapce ?
« : 2008-11-12, 10:12 »
Mam małego kocurka ( 2 miesiące) na łapce przedniej ma placek z brakiem sierści a skóra jest mocno szara i sucha :| a kotka to nie swędzi bo sie nie drapie tam itp. (jest to kotek pręgowany szary) na jednym boku tej łysiny jest biała skorupa z włosami która odpada i pod spodem tej białej skorupy jest szara i razem odpadają :/ ... Wet zapisał mi coś na grzybice ale nie wiem czy to to bo po 2 dniach stosowania nic się nie dzieje :( . za tydzień idziemy do kontroli ... a na wyniki  skrobanki czeka się dość długo  :( co to może być ??
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Kocia grzybica na łapce ?
« Odpowiedź #1 : 2008-11-12, 13:24 »
Moze byc to wiele rzeczy - bardzo wiele... na wyniki zeskrobin czeka sie okolo tygodnia - to nie jest dlugo. poza tym, zeby potwierdzic grzyba mozna tez poswiecic lampa wooda - wtedy ma sie potwierdzenie natychmiast. Co do lecznia - nawet jesli to rzeczywiuscie grzyb i leczenie jest prawidlowe - to na skutek leczenia czeka sie tygodnie...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

malena__1989

  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Kocia grzybica na łapce ?
« Odpowiedź #2 : 2008-11-13, 21:57 »
A mogło być tak że jakiś kot mu wyrwał sierść albo jakaś inna przyczyna a nie choroba :| ? bo w tym miejscu zaczynają mu jakieś małe włoski rosnąć a ta cała skorupa odleciała przy kąpieli owadobójczej i to miejsce ma ok 1 cm na ok 1.5 cm i się nie powiększa a widzę to już od tygodnia  :/ . A lekarz mi powiedział że na wyniki czeka się ok 3 tygodni i nic o lampie nie wspomniał ...  :|
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Kocia grzybica na łapce ?
« Odpowiedz #2 : 2008-11-13, 21:57 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Kocia grzybica na łapce ?
« Odpowiedź #3 : 2008-11-13, 22:30 »
3 tygodnie to czeka sie na konkretny gatunek grzyba - tyle, ze zeby leczyc taka wiedza jest zbedna. Kampy wooda najwyrazniej natomiast ow wet nie ma 9 a szkoda bo jest BARDZO przydatna)

Co do tego czy to mozliwe, ze to nie grzyb - jest to wiecej niz mozliwe - chocby z tej przyczyny, ze kociaka nie swedzi  (wszelkie grzybki swedza na potege)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.131 sekund z 25 zapytaniami.