Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: koci mocz  (Przeczytany 5321 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szalek83

  • *
  • Wiadomości: 1
koci mocz
« : 2011-01-16, 14:38 »
Tak jak w temacie proszę o pomoc w kwestii nieprawdopodobnie irytujące smrodu kociego moczu. Zaznaczam że przejrzałem "google" oraz inne fora, jednak mój problem jest trochę inny i bardziej skomplikowany.

Większość porad dotyczących tego przykrego zapachu jest związanych z profilaktyką czyli zapobieganiem tego smrodu lub usuwaniu go z konkretnych miejsc takich jak samochód, tapczan, buty itp.

W moim przypadku chodzi o to że cały dom śmierdzi kocim moczem a nie posiadamy kota !!!

Dwa młode kotki posiadają sąsiedzi zza ściany, mam jednak 100% pewność że kot nigdy nie przekroczył progu naszego domu. Dlatego przede wszystkim muszę znaleźć źródło kociego smrodu który jest nie do zniesienia.

Mieszkamy w domu "wielorodzinnym", za ścianą znajdują się sąsiedzi posiadający dwa młode kotki. Dom znajduje na betonowym podwórku, otoczony płotem - typowy małomiasteczkowy domek. Na podwórku biegają kotki.

Posiadam pokój na poddaszu i to właśnie za ścianą u sąsiadów głównie biegają te moczowe potworki.

Smród zaczął być odczuwalny odkąd przyszły pierwsze odwilże czyli od około miesiąca. Najpierw śmierdziało głównie tylko w moim pokoju na poddaszu, z każdym dniem co raz słabiej.

W dniu dzisiejszym jest tragedia, nie ma w zasadzie miejsca w domu w którym by nie śmierdziało. Wchodzi się na ganek - odór, na poddaszu - odór, pokój i kuchnia na dole - odór.

1) Czy możliwe jest aby mocz z poddasza przenikał przez ściany i docierał na dół na parter do innych pokoi?
2) Czy istnieje jakakolwiek metoda na odnalezienie źródła smrodu? Poza ludzkim węchem który jednak jest kwestią nieobiektywną i mało precyzyjnym narzędziem ?
3) Czy jest szansa na zmniejszenie z czasem intensywności smrodu jak koty podrosną?
4) Czy istniej skuteczny środek chemiczny który można rozprowadzić na dużej powierzchni w różnych miejscach domu ? Nie chodzi mi o taki jakich pełno na allegro gdzie znane jest źródło moczu czyli kanapy, dywan itp
5) Domownicy chodzą b. mało po podwórku, zatem czy realne jest aby z mokrego podwórka mocz zostawał na butach i potem w domu smród parował do niemalże wszystkich pomieszczeń? Buty trzymane są na ganku oraz pod schodami do mojego pokoju na poddaszu.

Pomóżcie proszę jak z tym walczyć !! ??
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 25 zapytaniami.