Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: kłopot z rottweilerem  (Przeczytany 10480 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: kłopot z rottweilerem
« Odpowiedź #30 : 2011-06-02, 13:48 »
Dziękuję,to bardzo cenne rady.w moim przypadku bardzo ważne jest żeby nie podnosić głosu na psa.nie zdarza mi się to raczej bo jestem osoba spokojną.kiedy mój pies słyszy jakieś kłótnie i krzyki np w sąsiedztwie jest bardzo zdenerwowany.
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

zoolog

  • *
  • Wiadomości: 2879
Odp: kłopot z rottweilerem
« Odpowiedź #31 : 2011-06-02, 15:46 »
Jeszcze jedna być może cenna uwaga. Chwal swojego rottka nawet gdy, wykona ćwiczenie w sposób nieprawidłowy. Psy tej rasy uwielbiają pochwały.
Zapisane
Świat bez zwierząt byłby bardzo smutny.
Dian Fossey na zawsze w mojej pamięci i sercu.
Puszcza Białowieska umiera.
Dowody z różnych dziedzin nauki wskazują,że teoria ewolucji jest pewna jak szwajcarski bank.
Moja Dalmacijo serce mi buczy.

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: kłopot z rottweilerem
« Odpowiedź #32 : 2011-06-02, 15:52 »
Tak to akurat prawda...kiedy zrobi coś dobrze dostaje ciasteczko i jest wtedy bardzo dumny...motywuje go to bardzo i następnym razem przykłada się jeszcze bardziej do wydanego polecenia.trzeba go nagradzać bo krzykiem i złością nic się nie zwojuje oprócz agresji.a mnie nie o to chodzi
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

Forum Zwierzaki

Odp: kłopot z rottweilerem
« Odpowiedz #32 : 2011-06-02, 15:52 »
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.06 sekund z 24 zapytaniami.