Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Akwa-terrarium dla żłówia czerwonolicego (Pseudemus Scripta Elegant)  (Przeczytany 3172 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ArtDei

  • *
  • Wiadomości: 8
    • WWW
Mam pytanie, znalazłem fajne rzeczy w sklepie a że sentyment mnie ogarnął bo kiedyś jako dziecko miałem żłówie to teraz chcąc zrobić im akwa-terrarium z prawdziwego zdarzenia - czy takie akwa- terrarium dla żłówi  :P im wystarczy? czy może lepsze jest takie terrarium  :P
Czy to jest dobre, ale tylko na początek?
Chciałbym poznać Waszą opinię co o tym myślicie, z jakimi kosztami muszę się liczyć z utrzymaniem parki żłówi?

Myślimy, że spamowanie nie jest w dobrym stylu... :roll:
« Ostatnia zmiana: 2011-11-05, 10:53 autor IBDG »
Zapisane

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
ja mam stepowego :) żółw czerwon0licy nie ma zbyt dużych wymagań. sięgnij do wspomnień z dzieciństwa a na pewno sobie poradzisz :) a co do podanych przez Ciebie linków... Wydaję mi się że jak na dwa żółwie to trochę za małe są te akwa-terraria. Oczywiście ja nie jestem jakimś ekspertem, więc moich uwag nie musisz sobie brać do serca
« Ostatnia zmiana: 2011-10-12, 15:23 autor malinowa,mamba »
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

ArtDei

  • *
  • Wiadomości: 8
    • WWW
dzięki za Twą wypowiedź i cieszę się że udało Ci się looknąć na te teraria zanim przewrażliwiona Pani moderator je usunęła (opieczętowując implimatur spamu) ;)
Pewnie zainwestuję rzeczywiście w coś większego, tyle że chwilowo odłoże trochę projekt w czasie..... Pozdrawiam :)

Forum Zwierzaki

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Dorosły żółw powinien mieć dla siebie zbiornik 200l, więc proponowane przez ciebie są zdecydowanie za małe. Masz rację lepiej odczekać i zainwestować w większy "zbiornik" niż męczyć zwierzaka.
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 23 zapytaniami.