Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 1565 1566 [1567] 1568 1569 ... 1593   Do dołu

Autor Wątek: Kundelkomaniacy też się łączcie :)  (Przeczytany 1514226 razy)

0 Użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46980 : 2018-01-31, 08:07 »
Więc to tak się odbywa, chochlą :lol: Miałam wcześniej pytać jakie działania są w planach - ja nigdy żadnemu zwierzaczku moczu łapać nie musiałam. U kotów słaby punkt to nerki, ale póki co młode i zdrowe, tfu,tfu.
Gratulacje gladkiego podebrania :D
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46981 : 2018-01-31, 22:05 »
Czeka nas kolejne badanie, tym razem krwi, wymagające trzykrotnego pobrania w ciągu dnia, w ściśle wyznaczonych odstępach czasowych. Po pierwszym pobraniu piesek dostanie zastrzyk, kolejne mają wykazać reakcję organizmu na podany lek. Od tej reakcji zależy sposób leczenia. Teraz czekamy na info od doktora, bo Piegus będzie pierwszym pacjentem, któremu zrobią taki "seans" i muszą to ogarnąć logistycznie (kurier zawozi krew do laboratorium i być może będzie konieczność uzgodnienia, by nieco przedłużył w tym dniu pracę). No, już widzę entuzjazm Pigwacza, za trzecim razem chyba będę musiała go nieść do lecznicy ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46982 : 2018-01-31, 22:13 »
O kurczę- biedny Pigwutek. Biedna Ty- już całkiem będzie Ci zęby pokazywał przy byle okazji ;)


Byłam dzisiaj u dentysty ;p i było źle, znieczulenie nie zadziałało, dokładała ale nie mogła dać więcej niż 2 ampułki. Nie wiem gdzie poszło, miało zdrętwieć pół buzi, zdrętwiał czubek języka, dentystka zdziwiona, że pierwszy raz się z czymś takim spotyka, ja nie- bo lata temu leczono mi 8kę po drugiej stronie i było to samo :/ Było "nieprzyjemnie", wyszłam cała zlana potem i roztrzęsiona, z obolałym, pulsującym pyskiem - do tej pory pulsuje przeszywająco :/ Po dzisiejszym wiem czy bedę leczyć pozostałe dwie ósemki...

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #46982 : 2018-01-31, 22:13 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46983 : 2018-01-31, 22:40 »
Zapomniałam sie pochwalić, ja byłam u dentystki wczoraj :D Wymieniła mi dwa wypełnienia, a co do usuwania tego kiepskiego zęba ze stanem zapalnym, to mam usunąć, odczekać, aż się wygoi, potem będzie sprawdzanie, czy zapalenie ustąpiło i dopiero przymiarka do implantu... Kolejna wizyta dopiero w marcu, czyli zapiszę się do przychodni na wyrywanko, a potem czeka mnie kursowanie do gabinetu full wypas :D Zaklepałam od razu trzy terminy, inaczej cały rok bym tak łaziła :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46984 : 2018-02-02, 21:25 »
Popsioczę.
Na psa i na sąsiadkę. Bo pies sąsiadki.

Wzięli ze schroniska przeurocze kundelino - psy uwielbiam, ideę adopcji też, jestem na tak :ok:
Jeno na klatce smród straszliwy- psina lała na schodach, oni owszem, scierają-jakoś raz na tydzień, natomiast piesek spacerki ma 4/5 razy dziennie, prawie za każdym razem leje po schodach- czyt tak długo go wytrzymują, czy taki nawyk nabył, kto wie :bezsilny: Myślałam, że minie, nauczy się zwierz ale on coraz większy a ze sprawą oszczanych schodów nic lepiej - im pies starszy tym mocz bardziej aromatyczny, bo dojrzewa a i łapę zaczął podnosić: to obsikane są nie tylko schody ale i ściany na każdym półpiętrze :/

Jest problem, natomiast z reakcja właścicielki cieżko- ostatnio z miną nie za szczęśliwą robiłam slalom po schodach, aby nie wdepnąć, nawet sąsiadki nie widziałam, ale usłyszałam jej głos nade mną, że ona wie, że poszczane ale ścierać codziennie nie ma zamiaru i wystarczy jak raz na tydzień całą klatkę zetrze :roll:

Najczystsze półpiętro mam ja - mieszkaja pode mną, więc do mnie na szczanie nie zachodzą..
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46985 : 2018-02-03, 13:34 »
U nas zawsze był i jest problem pt. "naścienna sikalnia psia" koło bramy... Pilnujemy, żeby Pigi się "nie dokładał" i teraz nawet bez upominania, biegnąc luzem na krótki podwórkowy spacer nie zatrzymuje się na wąchanie, tylko pruje wprost na podwórko. Najbardziej mnie złości, że blok świeżo wyremontowany, sciany pomalowane i te zacieki na nich i na posadzce wyjątkowo irytują. Nie wiem, który to tak sobie pozwala (a raczej którzy ludzie), ale mam podejrzenie co do goldena, który niedawno się sprowadził... Jak zdybię, powiem, co o tym myślę :/
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46986 : 2018-02-03, 23:51 »
Pewnie niektórzy nie wpadną na to, ze to może komuś przeszkadzać...

Nie pozwalam Gizmowi obsikiwać samochodów, oprócz jednego(mamy pozwolenie właściciela auta :lol: ), kiedyś spotkałam siostrę gdy szła z Gizontkiem, piesek rozpoczął już taniec wstępny do obsikania kółka, powiedziałam jej aby go pociągnęła, a ona zdziwiona, że co komu przeszkadza, że pies mu koło obsika - ja sobie jestem w stanie wyobrazić, ze jednak przeszkadza :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46987 : 2018-02-04, 17:51 »
Ja też na to nie pozwalam, chyba, że piesek leje na "własny" samochód :D Pewna pani kiedyś mi się poskarżyła, że właściciel obsikanego przez jej stworka pojazdu groził wezwaniem strazy miejskiej czy policji... Musiał baaardzo kochać samochodzik :D

Na nasz garaż stale leje pies znajomego, a Pigi po nim poprawia ;)
Zapisane
IBDG Wrocław

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46988 : 2018-02-04, 19:08 »
O kurczę ile nowych stron od mojej ostatniej wizyty :D widzę że wszyscy albo weterynarzy zaliczają albo dentystów ;) też się muszę w końcu wybrać. I do weterynarza po tabsy na odrobaczenie.

Ciężko coś zdziałać przeciwko obsikiwaniu ścian, bram i samochodów. Ale ja widzę coś na pocieszenie - dobrze, że to nie niewykastrowane koty :D ja mam przynajmniej 3 razy w roku koci artyzm na aucie i na drzwiach wejściowych do domu. Koty ze sobą rywalizują i wszystko obsikują. A ten "zapach" jest tak gryzący, że czuć tak jakby się w środku auta i domu posikały. Gonię to to, ale wracają. Na chwilę pomógł sok z cytryny przy drzwiach, ale na auto boję się aplikować cokolwiek...

Chciałam bardzo, żebyśmy w tym roku adoptowali pieska ze schroniska. Ale troszkę się zaczęłam wahać, bo niedawno dowiedzieliśmy się, że rodzinka nam się powiększy jeszcze o małego człowieczka :) no i tak się zastanawiam, czy byśmy podołali, czy wystarczy sił i cierpliwości, czy zaczekać aż dziecię troszkę starsze będzie...
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #46988 : 2018-02-04, 19:08 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46989 : 2018-02-04, 21:47 »
Będzie małe beciątko? :D


Z dzieciakami różnie - poczekałabym, aż się okaże JAKIE będzie - trafi się "egzemplarz nieodkładalny" to wtedy ciężko to zgrać z pieskiem, co innego jak dziecię spokojne(ja takim byłam- tylko bym jadła i spała i tak od 30 lat :D ).

Kocisze muszę zaszczepić/odrobaczyć a że do weta kawałek to muszę kogoś prosić albo wyłożyć na taxi - drałować 2 km z 2 transporterami nie będę.

Jutro jadę do dentysty :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46990 : 2018-02-05, 20:32 »
Co za nowina, Becia :wink:

Jesteśmy po trzykrotnym pobieraniu krwi, piesek cały dzień na głodniaka... Biedak po rannej wizycie wypadł z gabinetu jak z procy, na pewno myślał, że nieprędko wróci... A tu po 4 godzinach powtórka... Po kolejnych 4 znów ;p
Jutro idę po wynik.

Na 19 lutego zapisałam się do dentysty na wyrwanie zęba :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46991 : 2018-02-05, 21:08 »
Pigwutek Ci to popamięta ;), trzymam kciuki za wyniki .
Bądź dzielna 19ego :)

Ja  skończyłam wreszcie, te spapraną serię :banan:  przez którą wiłam się po podłodze latem.
Doktore zalecił jedynie wziać się za wymianę amalgamatów na normalne plomby, tak raz na miesiąc jedna- póki co zapisałam się tylko na piaskowanie i coś do tego ;) bo w moim przypadku samo piaskowane nie wystarczy "Dawno Pani chyba nie piaskowała, prawda?" - Ano nigdy ;d
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46992 : 2018-02-06, 15:03 »
Scalling jest fajny, mnie to tak mizia i łaskocze zawsze :lol: no, z wyjątkiem tyłów jedynek i dwójek, tam jest trochę dyskomfort, bo najwięcej kamienia zawsze (język tam 'spycha' i ubija najwięcej syfu :P ) i musi mi i piaskiem i ultradźwiękami i jakimś czymś ściernym jeździć :p
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46993 : 2018-02-07, 13:28 »
Kostku, gdy Ty mówisz, że coś jest fajne - to ja się zaczynam bać, bo pewnie bolesne :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46994 : 2018-02-07, 20:30 »
Nie nooo, piaskowanie to takie uczucie mocnego, punktowego strumienia :P Jak mizia kolejnym piszczącym ultradźwiękowym urządzeniem ten kamień, który nie schodzi po samym piasku, to może być gorzej, ale nadal nic bolesnego, raczej dyskomfort. Chyba, że masz mega wrażliwe zęby i dziąsła ;) i Twój dentysta to takiś tyran i wjedzie Ci na dziąsło :lol: bo moja pani to też dentystka z jakimiś tam rekomendacjami, ze jest super dla małych dzieci i u niej to wszystko jest tak robione uważnie i delikatnie :lol:
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #46994 : 2018-02-07, 20:30 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46995 : 2018-02-08, 08:29 »
Mam obawy odnośnie przodu właśnie - odkąd miałam robioną jedynkę początkiem stycznia, boli mnie przy czyszczeniu nicią. Zgłosiłam, ponoć nic tam nie ma takiego :mysli: a ja nitkuję sycząc.

Kurczę- chodziła sobie infekcja koło mnie, wszyscy kichają, mnie coś tam brało ale myślałam, że się wybroniłam- wczoraj około 16 dotarło do mnie, że postępujący ból mięśni to jednak nie zakwasy  :lol: z nosa mi sie leje jak z kranu, ajajaj..
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46996 : 2018-02-08, 12:01 »
Fatty, herbatkę z prądem sobie zaaplikuj ;p

Piegus dostaje teraz ludzkie tabletki na wątróbkę, które łyka jak cukierki... :) Podczas wcześniejszej kuracji dostawał lek zwierzęcy, ale u niego lepiej się sprawdza ludzki. Póki co, pani doktor nie zaleciła Vetorylu, bo nie jest konieczny, a skutki uboczne ma, jak każdy lek. Piesek wesoły, wygląda jak pączek w maśle, tylko z łysawym na końcu ogonkiem :D
Za jakieś 2 miesiące robimy kontrolne badanie krwi i zobaczymy, co dalej.

Jak tam Tłusty Czwartek? Ja zaczęłam wczoraj :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46997 : 2018-02-08, 13:06 »
Nie lubię ani pączków faworków/chrustów :P Z okazji tłustego czwartku idę do galerii sztuki poudawać, że jeszcze nie zdziadziałam :lol:
Zapisane
emocjonalne kanapki

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46998 : 2018-02-08, 23:39 »
Ja niczego nie udaję i jem pączki... Wczoraj, dzisiaj, jutro... :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #46999 : 2018-02-09, 13:19 »
Ja jednego u rodziców dziabnęłam ;)
Poza czasem tuż przed babska poniewierką nie jestem demonem słodkości - więc sobie kupiłam chipsy na kolację :D

Dalej kicham jak z armaty, nos jak u Rudolfa ale już ciut mi lepiej - załatwiłam sobie jutro wolne, to wyleżę.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47000 : 2018-02-13, 09:04 »
Popełniłam szczurka Dumbo z wełny :D
4 godziny mi zajęło - koty go chcą, ale im nie dam- wciagajace zajęcie, tylko kark boli, muszę sobie zrobić stanowisko lepsze.

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47000 : 2018-02-13, 09:04 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47001 : 2018-02-13, 10:05 »
Piękny :) Uszka takie... słodkie :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47002 : 2018-02-15, 19:33 »
O kurcze, jak to-to stworzyłaś? Wełna czesankowa?
Zapisane
emocjonalne kanapki

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47003 : 2018-02-15, 23:55 »
Tak :) Jak nakładałam szary kolor i wyszedł husky to o Twojej Mysi pomyślałam.
Na początku miała to być mysz leżąca- ale ewoluowała w szczurka siedzącego i ... przewraca się bo ma duży łeb :D 
Zrobiłam też królika na bazie styropianowego jajka, robi się zdecydowanie szybciej ale nie ma wpływu na kształt, o i w dotyku to nie to.

Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47005 : 2018-02-17, 11:10 »
Beciątko będzie ;) we wrześniu dopiero. I becikowe też :P

Fatty ale cudny szczurcio :) a królik ma uszy jak prawdziwe! :)

Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47006 : 2018-02-17, 16:42 »
Wrzesień, jak ja ;d


Co do uszu- jakiś czas temu kupiłam pieskowi suszone uszy królicze z sierścią, wzgardził, ale ich obraz mam wciaż przed oczyma, więc pewnie dlatego mi tak dobrze te z wełny wyszły :lol:


Mój tata w szpitalu, z piesełkiem się żegnał wylewnie, bo z Gizontkiem wiadomo jak- teraz jest za chwile może nie być, poszliśmy dzisiaj z Gizoniem tatę odwiedzić - psina koniecznie chciała tatę zabrać ze sobą i szturchał mnie potem nosem i się zatrzymywał - bo tata nie poszedł z nami, wiec pewnie zapomniałam i chciał się wracać po niego.
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47007 : 2018-02-18, 17:54 »
Ech, a ja się zapomniałam pochwalić, że 11-15.02 siedziałam w Katowicach i spędzałam w sumie czas na zmianę na jedzeniu i piciu piwa... :p
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedz #47007 : 2018-02-18, 17:54 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47008 : 2018-02-18, 19:35 »
Wrzesień, jak ja ;d
I ja :D

Kość, tuczysz się, czy jak? :P

Fatty, zdrówka dla Taty, no i dla Gizmeczka, tradycyjne :tuli:
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Kundelkomaniacy też się łączcie :)
« Odpowiedź #47009 : 2018-02-18, 20:03 »
A co jadłaś Kosteczku dobrego? Jestem jedzeniowym zbokiem.

Dzięki IBDG.

U mnie jest niejasny koncept, jeszcze nie plan, że jednak będę mieć w jakiś sposób swój ciąg dalszy:sama się mnożyć nie będę ale kopsnę siostrze moje jajeczka ;p
Na razie tylko pomysł był, ją trzeba przebadać czy jest sens, mnie czy się nadaję bo sama prokreacją nigdy nie byłam zainteresowana to nie wiem co tam u mnie w jajowodach słychać. I tak sobie myślę, czy to by nie było dziwne, jeszcze jak by się młode podobne do mnie udało :mysli: ( w sumie: to byłoby podobne do matki, bo po nas widać, że my z tej samej formy pochodzimy ;) )
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 ... 1565 1566 [1567] 1568 1569 ... 1593   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.129 sekund z 28 zapytaniami.