Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: "Ludziom byście pomogły"Artykuł z Wysokich Obcasów.  (Przeczytany 4320 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Cytuj
Patrzy się na nas jak na wariatki: "Sfrustrowane stare panny, brzydkie, aspołeczne, muszą to sobie rekompensować zajmowaniem się zwierzętami"

http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,127763,16812998.html
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ludziom byście pomogły"Artykuł z Wysokich Obcasów.
« Odpowiedź #1 : 2014-10-21, 10:52 »
Taaa... "Ludziom byście pomogły, dzieci głodne nakarmiły..." Stara, nudna śpiewka byle jakich osobników, którzy najczęściej swoją "działalność charytatywną" ograniczają do zagladania w cudze portfele i mędrkowania, ze nie tym pomagać, tylko tamtym... Pokazują paluszkiem, komu i myślą, że dobry uczynek spełniają... Świat jest pełen durni, przekonanych o posiadaniu patentu na życie idealne, mądrość absolutną, jedynie słuszny światopogląd itd... Olać pacanów.
Zapisane
IBDG Wrocław

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: "Ludziom byście pomogły"Artykuł z Wysokich Obcasów.
« Odpowiedź #2 : 2014-10-21, 19:43 »
O to, to, z tymi dziećmi ;)  Nieraz dobrze zadziała pytanie-riposta "A ilu dzieciom już Pan pomógł? " :P

Jak jeszcze studiowałam, to w czasie zajeć weszły dziewczyny zbierające datki dla hospicjum dla dzieci - zaoczna byłam to wiadomo, tu się szczypał człowiek aby na czesne uciułać, to na dojazdy, na kserówki, w domu swoja część rachunków też do opłacenia,  pamiętam, że parę dni wcześniej dołożyłam się do zbiórki na sterylizację jakiejś bezpańskiej amstaffowatej suni(chociaż akurat nie jestem pewna czy owa suka była mi za to wdzięczna ;p że sie do jej wizyty u weta przyczyniłam ;)  ), no, nie miałam, nie dałam, a to bardzo wzburzyło moją koleżankę po sąsiedzku, bardzo dzieciolubną "Czemu nie dałaś??" , odparłam, że co miałam "luźnego" to poszło na psy i nie mam  "Psom pomożesz a dziecku nie??"- zapowietrzyła się i odpowietrzyła dopiero w autobusie powrotnym ;)

Teraz wiem, ze powinnam poprzestac tylko na "nie miałam", nie tłumaczyć się, bo ryzykowałam niedotlenieniem koleżanki ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: "Ludziom byście pomogły"Artykuł z Wysokich Obcasów.
« Odpowiedz #2 : 2014-10-21, 19:43 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Ludziom byście pomogły"Artykuł z Wysokich Obcasów.
« Odpowiedź #3 : 2014-10-22, 17:41 »
A ja lubię czasem poprowokować... Bawi mnie świętoszkowate oburzenie róznych dziwnych obywateli ;p niech sie gotują, zapowietrzają i co tam jeszcze mają w repertuarze :D
Zapisane
IBDG Wrocław

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: "Ludziom byście pomogły"Artykuł z Wysokich Obcasów.
« Odpowiedź #4 : 2014-11-21, 21:51 »
Ci, ktorzy się najbardziej oburzają-  z reguły nie pomagaja nikomu.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

piotrkaczmarek01

  • *
  • Wiadomości: 3
    • WWW
Odp: "Ludziom byście pomogły"Artykuł z Wysokich Obcasów.
« Odpowiedź #5 : 2015-10-06, 19:13 »
Uważam że można pomagać zarówno ludziom jak i zwierzętom, nie ma tu żadnej sprzeczności. Ważne tylko żeby angażować się w to co robimy na co dzień a efekty przyjdą na pewno.
Zapisane

Robert Janek

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 56
Odp: "Ludziom byście pomogły"Artykuł z Wysokich Obcasów.
« Odpowiedź #6 : 2015-10-07, 18:46 »
tak to prawda, jednak niektóre zwierzaki wymagają więcej opieki niz ludzie
Zapisane
Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie.
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 23 zapytaniami.