Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kastracja po raz II-gi- help!  (Przeczytany 3369 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

AniaS

  • Gość
kastracja po raz II-gi- help!
« : 2002-09-20, 19:10 »
Godzinę temu wróciłam z kliniki, gdzie pozbawiono Zuzię bardzo ważnej części ciała. Jest już kotem bezjajecznym. :cry:  :cry:  :cry:  Przyżywam to bardziej niż on. Na razie śpi w pozycji na żabę, chociaż jakieś 5 minut temu sie próbował poruszyc. O! A teraz się przebudził i próbuje pełznąć. Jak on strasznie drży!Poradźcie co mam teraz robić i czy karmić go mogę i kiedy. OJ! maleństwo moje... :cry:  :cry:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
kastracja po raz II-gi- help!
« Odpowiedź #1 : 2002-09-20, 19:47 »
Na razie nie karm - Simba po kastracji nakarmiony puścił pawia. Lepiej poczekaj do jutra. Ważne, żeby miał dostęp do wody.
I utul, przytul, ugłaskaj. Kotuch nie bardzo wie co się z nim teraz dzieje, a rątuchny pańci trochę uspokajają. Tylko uważaj, Simbek w stanie nieważkości obsikał mi brata  8)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

AniaS

  • Gość
kastracja po raz II-gi- help!
« Odpowiedź #2 : 2002-09-20, 20:30 »
Dzięki. Na razie próbuje pełzać po pokoju. Ma niedowład tylnych łapek i średnio mu to wychodzi. W ogóle nie wie co sie dzieje. Ciężka noc przede mną, a jutro do pracy jadę na 7...eehh
Zapisane

Forum Zwierzaki

kastracja po raz II-gi- help!
« Odpowiedz #2 : 2002-09-20, 20:30 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
kastracja po raz II-gi- help!
« Odpowiedź #3 : 2002-09-20, 20:34 »
Niech pełza, jesli się zmęczy, powinien zasnąć. Za jakieś 4-5 godzin powinien być świerzutki jak ogórek. Wtedy będą ciężkie chwile  :lol:
A na razie trzymam kciuki - cobyś pospać mogła  :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
kastracja
« Odpowiedź #4 : 2002-09-21, 20:21 »
Dlaczego w temacie jest kastracja po raz II ?
Mam nadzieję, że Twój kicio jak najszybciej powróci do pełni zdrowia!
Przes Vikusią też miałam kota po kastracji i dałam mu jeść odrazu po wizycie...sprawdziło się to co powiedziała myszka:))))))))))

Pozdrawiam

Pinczerka i Viki
Zapisane

NeTkA

  • Gość
kastracja po raz II-gi- help!
« Odpowiedź #5 : 2002-09-23, 16:20 »
Ja również życzę szybkiego powrotu do zdrowia Twojemu Zuzi :)  Mam nadzieję że już jest lepiej. Mnie chyba niestety tez to czeka ponieważ namówiłam rodziców aby kotek był w domku i chyba równiez mnie przegłosują :(    Głaski dla Zuzi
A temat ten poruszany jest już drugi raz  dlatego kastracja po raz II gi    :o
Zapisane

LimLim

  • Gość
kastracja po raz II-gi- help!
« Odpowiedź #6 : 2002-09-23, 17:55 »
Bardzo ważne aby po zabiegu kotuch miał ciepło, trzeby go KONIECZNIE  przykryć.
Nie martw się za 2 - 3 dni wróci do zdrowia a po miesiącu jak hormony przestaną  we krwi krążyć będziesz miała w domu małego - dużego kociaka. :)
Zapisane

AniaS

  • Gość
kastracja po raz II-gi- help!
« Odpowiedź #7 : 2002-09-25, 14:19 »
Temat po raz II-gi, bo już kiedyś to było;  Zuzia śpi teraz całymi dniami. Wcale nie chcę żeby był duży (tzn.gruby). A poza tym ten kociak ma już ponad 2.5 roku :) Dzięki i pozdrawiam. A czy najlepiej karmić kastraty(chodzi mi o suche).
Zapisane

myszka

  • Gość
kastracja po raz II-gi- help!
« Odpowiedź #8 : 2002-09-25, 19:00 »
Nie daj się nabrać na jedzenie dla kastratów, to karma zakwaszająca mocz, a to zdrowemu kotu, któremu nic oprócz męskiej siły nie brakuje, jest po prostu niepotrzebne. Karm go tym co zwykle, a jeżeli zaobserwujesz, że tyje, możesz przestawić na light albo slim. Pozdrowienia dla bezjajecznego  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

kastracja po raz II-gi- help!
« Odpowiedz #8 : 2002-09-25, 19:00 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
kastracja po raz II-gi- help!
« Odpowiedź #9 : 2002-09-25, 19:20 »
Mój beznabiałowiec żre co mu smakuje ( w tej chwili Royala dla bardzo dorosłych kotów), wątróbkę wołową, rybę, mnięsko itp. i dalej jest chudy - ma 6 lat. Niech je na co ma ochotę, jak zacznie tyć, po prostu ogranicz nieco białko - tak jak Myszka mówi - karma np. light. Powinno nieco pomóc.
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

AniaS

  • Gość
kastracja po raz II-gi- help!
« Odpowiedź #10 : 2002-09-27, 14:36 »
Dzieki za Wasza pomoc i wsparcie duchowe!!!  :wink:  :wink:  8) Pozdrawiamy
Zapisane

LimLim

  • Gość
kastracja po raz II-gi- help!
« Odpowiedź #11 : 2002-09-27, 19:08 »
Cytat: AniaS
Temat po raz II-gi, bo już kiedyś to było;  Zuzia śpi teraz całymi dniami. Wcale nie chcę żeby był duży (tzn.gruby). A poza tym ten kociak ma już ponad 2.5 roku :) Dzięki i pozdrawiam. A czy najlepiej karmić kastraty(chodzi mi o suche).

Nie mówię gruby tylko duży a to nie to samo :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.083 sekund z 25 zapytaniami.