Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4   Do dołu

Autor Wątek: Krecik wraca do zdrowia:)  (Przeczytany 12045 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Ash

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #60 : 2004-05-05, 12:31 »
Rewelacja  :D ciesze sie bardzo :jupi: :jupi: :jupi: nadal bede jednak wysylac pozytywne wibracje w kierunku Krecika  ;)
Zapisane

Abakus

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #61 : 2004-05-05, 15:29 »
Wysylaj, wysylaj tego nigdy za duzo:)
Opisze Wam jak wyglada Krecik po tym jak go nie widzialem okolo 2 tygodni jak zajade do nich czyli w piatek wieczorem. Juz sie doczekac nie moge. ale to juz pojutrze:))) Kazano mi nie brac duzo bagazu bo mam dostac dosc ciezka wyprawke dla Krecika:)
Musze sie pochwalic ale super mam siostre i szwagra!!!
W piatek wieczorem postaram sie wkleic do albumu jakas fotke jak tam zrobie na miejscu jak obecnie wyglada Krecik zebyscie zobaczyli tego malego weterana lecznic weterynaryjnych.
Zapisane

Sal

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #62 : 2004-05-05, 15:57 »
Małego bohatera, raczej  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedz #62 : 2004-05-05, 15:57 »

Abakus

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #63 : 2004-05-06, 09:11 »
Oj bohatera, bohatera bo nie jeden czowiek by nie wytrzymal tyle cierpienia a on to zniosl z podniesiona glowa, ale przez to jest tak kochany:)
Jutro juz bede go widzial:))) ciekawe jak na mnie zareaguje moze nie pozna swego, jak tak to ja mu pokaze...;)
wieczorem jutro napisze z warszawy jak to wszystko wyglada
Jestem Wam wszystkim naprawde bardzo wdzieczny za wszystko, za podtrzymywanie na duchu i wogule, kazde dobre slowo bylo bardzo potrzebne bo byly chwile ciezkie.
Zapisane

Sal

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #64 : 2004-05-06, 09:46 »
Pozna Cię na pewno  :wink: kochane kocio...

Ja swoich nie widzę drugi dzień i strasznie mi tęskno... :(
Zapisane

Maxim

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #65 : 2004-05-06, 19:29 »
Napewno Abakusie Krecik Cię pozna , takich opiekunów z pewnością się nie zapomina  :D

Salamandra , gdzie koty wyjechały  :lol:
Zapisane

Raffy

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #66 : 2004-05-06, 19:38 »
Cytat: Maxim
Salamandra , gdzie koty wyjechały  :lol:



jak to gdzie ? niedługo wakacje i koty mają przedwakacyjny urlop  :hyhy:
Zapisane

Sal

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #67 : 2004-05-07, 08:37 »
Ja wyjechałam, nie koty  :P
Ale dziś wracam i wymiziam skarby za wszystkie czasy!
Zapisane

Abakus

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #68 : 2004-05-08, 09:31 »
Witajcie:)
Jestem juz w warszawie i musze przyznac szczeze ze Krecika ciezko poznac;) kot pieknie byszczacy nie drapiacy sie, skory do ciaglych zabaw-calkiem jak inny kot;) Siostra moja mowi ze Krecik zmienil sie nie dopoznania juz po pierwszym dniu po operacji. Ranka na miejscu gdzie bylo oko jest juz prawie zagojone jest taka malutka szramka okolo 0,5 cm, a po tym jak Krecik sobie szwy powyciagal mial okolo 2,5 cm tak wiec przez kilka dni tak sie pieknie zagoilo:)
Dzis idziemy na kontrole do lecznicy tu na miejscu i w poniedzialek rano powrot do Amanta:)))))
Krecik poznal mnie odrazu wachal i zaraz zaczol sie klasc zeby go glaskac, pozwalal sie glaskac rozciaglajac sie na cala dlugosc, ponoc wczesniej tak nie robil:)
pozdrawiam
Zapisane

Forum Zwierzaki

Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedz #68 : 2004-05-08, 09:31 »

Ash

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #69 : 2004-05-08, 10:30 »
Cudownie :!!!: Wymiziaj Krecika ode mnie i moich futrzaczek  ;) wspaniala nowina, ze maluch tak dobrze sie czuje :jupi:
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #70 : 2004-05-08, 11:04 »
Ogromnie się cieszę, że z Krecikiem już tak dobrze!! Wspaniała wiadomość!  :wink:  :wink:  :D
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

Skarb

  • *
  • Wiadomości: 1977
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #71 : 2004-05-08, 11:45 »
Super :jupi: Bardzo się cieszę :D
I gratuluję Ci Abakusie wytrwałości w leczeniu Krecika :wink:
Zapisane

Abakus

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #72 : 2004-05-08, 15:47 »
Witam ponownie:)
Wlasnie wrocilismy od weta u ktorego bylismy na ostatniej w  warszawie kontroli wet byl pod wrazeniem ze tak pieknie sie wsztstko goi. Tak wiec Krecik powoli szykuje sie do podrozy, ale to w poniedzialek:) Teraz Krecik buszuje po calym mieszkaniu-to nie tan kot co byl 2 tygodnie temu.
Zapisane

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #73 : 2004-05-08, 15:49 »
Coraz to lepsze wiadomości  :D  :D
Wytulaj mocno Krecika ode mnie  :wink:  :wink:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

Maxim

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #74 : 2004-05-08, 16:07 »
:uscisk: i dużo głasków dla Krecika  :D Cudownie czytać takie wiadomości  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedz #74 : 2004-05-08, 16:07 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #75 : 2004-05-09, 17:34 »
No, nareszcie dziś mogę osobiście przeczytać, co słychać u Krecika, już Tomek nie musi mi odczytywać przez telefon. Bardzo, bardzo się cieszę z powrotu koteczka do zdrowia. Abakusie, utul od nas zwierzaczka, a siostrę i szwagra wyściskaj. Mają złote serca! Opisz koniecznie, jak wyglądało powitanie Krecika z Amantem, no i nie zapominaj o zdjęciach. Pozdrowienia i szczęśliwego powrotu do domu!  :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Sal

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #76 : 2004-05-10, 08:50 »
Cudnie, cudnie, cudnie!  :D

Wytargaj   ;) skarba i ode mnie.
Zapisane

Abakus

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #77 : 2004-05-10, 20:25 »
Witajcie:)
Juz jestesmy na miejscu tz w domu:) Pytacie sie jak Krecika przywital Amant a wiec wspaniale, odrazu zaczol Krecika lizac, byl jak zawsze bardzo delikatny i nie wiedzial z czego ma sie bardziej cieszyc z tego ze ja przyjechalem czy ze Krecik wrocil do domu:)
Krecik tez odrazu obszedl caly dom widac ze pamieta stare konty bo nie musial sprawdzac co gdzie stoi(tak robi jak jest w nowym miejscu).I zaraz zaczol sie bawic na calego, tego widoku w domu nie widzialem juz bardzo dawno.
Nigdy bym nie przypuszczal ze przez dwa tygodnie stan kota moze az tak sie zmienic na dobre:))
Zapisane

Patka

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #78 : 2004-05-13, 15:11 »
A ja mam nadzieje że się wyleczy:)
Zapisane

Abakus

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #79 : 2004-05-14, 23:36 »
witajcie:)
Krecik jest calkiem innym kotem jak przed wyjazdem do warszawy:), teraz nie ma chwili zeby Krecik lezal w dzien ciagle go pelno a to tu wlazi a to tam rozrabia az przyjemnie patrzec ze kot ktory miesiac temu byl w oplakanym stanie teraz jest pelen wigoru :D
wogule nie mysli sie nawet drapac, wszytsko minelo bezpowrotnie i oby tak zostalo!!!
do albumu kociego dodalem dwie fotki z warszawy jak tam byl Krecik milego ogladania:)
Az milo taki posty pisac jak sie ma dobre wiesci!
Zapisane

myszka

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #80 : 2004-05-15, 08:21 »
Świetnie, wreszcie spokój dla Ciebie a przede wszystkim dla zmaltretowanego tą całą sprawą kocia... Głaski dla maluszka :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedz #80 : 2004-05-15, 08:21 »

Olka1992

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #81 : 2004-05-15, 10:51 »
Trochę spóźnione, ale pozdrawiam ciebie i Krecika :)
Zapisane

Sal

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #82 : 2004-05-17, 08:02 »
Lecę te foty pooglądać, bo mnie ciekawość zżera...  ;)
Zapisane

Abakus

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #83 : 2004-05-21, 09:40 »
Witajcie:)
PO kilku dniach troszke Wam opisze co u Krecika:)
A wiec Krecik ma sie super :D , jest wesoly ciagle biega i nie ma ochoty na przerwe w szalenstwach, chyba nadrabia to co stracil wczesniej. Teraz musze go niestety uczyc wszystkiego czego nie nauczyl sie wczesniej miedzy innymi mycia sie i drapania. On tego nie umi mimo ze ma 9 miesiecy. Noszac caly czas kolnierzyk i w ciaglym bolu nie drapal sie normalnie tylko z calej sily. Teraz tez przednia lapka myje sie po glowce ale dociska ja z calej sily musze co chwile reagowac i zwalniac mu troszke ta sile nacisku ale sa juz pierwsze efekty juz lapka myje glowe leciutko i delikatnie. To samo mycie sie- w kolnierzyku mogl jedynie lizac plastik a teraz jak sie lize to bardzo nerwowo co zauwarzyla juz moja siostra choc i w tym sa juz postepy i zaczyna myc sie delikantnie jak prawdziwy kot:).
Jutro wybieram sie zeby go zaszczepic na koci katar i na panleukopenie- tak mi doradza siostra wiec tak robimy zwlaszcza ze Krecik jest kotem wychodzacym a i u mnie w pracy sa koty wiec jest zagrozenie ze przyniose ta chorobe do domu a to sie nie moze zdazyc zeby Krecik mial zas chorowac!!!
Pozdrawiam i dziekuje za bycie z nami w ciezkich chwilach gdy losy tego malego( juz nie takiego malego;) ) kota warzyly.
Zapisane

Sal

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #84 : 2004-05-21, 10:33 »
Dopóki nie przyszły do mnie dwie kocie znajdki, nie miałam pojecia, ze koty sa tak inteligentymi zwierzakami. O psach to wiadomo - powszechnie tak się twierdzi.

Teraz wiem, ze i koty są bardzo byste i szybko się uczą. Nie martw się więc, Abakusie, Krecik na pewno szybko się wszystkiego nauczy, zwłaszcza że dbasz, żeby mu w tym pomagać.  :wink:
Obstawiam, że wkrótce nam napiszesz, że Krecik nauczył się takich rzeczy, z których nie bardzo będziesz zadowolony  ;)  Jak ja nie jestem zadowolona z tego, że Dyzio jest w stanie sforsować każdą klamkę w drzwiach i wyskoczyć na każdą szafkę.  :roll:  ;) Nie widziałam go jeszcze tylko na suficie!  :wink:

Niech Krecik broi po kociemu aż serducho Abakusa uroście!
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #85 : 2004-05-21, 11:14 »
Abakus, to się czyta jednym tchem  :)  Wspaniałe wieści, aż się serducho raduje  :)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Crystal

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1271
  • Ahh...kawaii Miyavi :)
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #86 : 2004-05-21, 12:29 »
Cudownie! Po stokroć cudownie!  :D   :D
A Krecik napewno szybciutko wszystkiego się nauczy...zobaczysz, Abakusie jeszcze cię zadziwi  ;)   :wink:
Zapisane
Shiawase Nara Te wo Tatakou :]
If you're happy and you know it clap you hands

Abakus

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #87 : 2004-05-23, 17:27 »
Witajcie:)
Krecik zostal zaszczepiony przedwczoraj, po szczepieniu nie mial zadnych dziwnych objawow, dopiero wczoraj bylk troszke ospaly i obolaly, Dzis jest juz ok i Krecik biega jak nakrecony:)A co do uczenia sie to on szybko sie uczy az za szybko :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedz #87 : 2004-05-23, 17:27 »

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12527
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #88 : 2004-05-23, 17:32 »
Abakusie, czy masz zamiar uświadomić bielawskiego weta, co naprawdę kociątku dolegało? Może to uchroni kolejnego zwierzaka przed niepotrzebnym cierpieniem? Pozdrawiamy serdecznie i prosimy o kolejne wiadomości i fotki!  :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Abakus

  • Gość
Krecik wraca do zdrowia:)
« Odpowiedź #89 : 2004-05-23, 17:39 »
Tak, ciagle dojzewam do pujscia do dwuch wetow ktorzy go leczyli. I mysle ze w najblizszych dniach odwiedze ich.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.08 sekund z 28 zapytaniami.