Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: moj kot poluje na moje oczy  (Przeczytany 10944 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ips

  • Gość
moj kot poluje na moje oczy
« : 2002-10-11, 19:00 »
witam wszystkich:)dzisiaj wlasnie  dokopalam sie do tego forum i baaardzo duzo ciekawych rzeczy na nim znalazlam:)
ja swoja przygode z kotami zaczelam miesiac temu....najpierw mialam ok 4miesieczna zabiedzona na maksa czarna kotke ze schroniska niestety zmarla po 3tygodniach na bardzo silna anemie weterynarz stwierdzil tez niedorozwoj jednej komory...po tym jak sie pozbieralam  po jej stracie to podjelam natychmiastowe poszukiwania kociaka i teraz mam od poniedzialku czarnego 2.5 misiecznego kocurka ktory po urzadzonym podczas pierwszej nocy koncercie dzieki ktoremu nocy nie przespalam( widac dal mi do zrozumienia ze zabierajac go z piwnicy od mamuski i 3 rodzenstwa troche przesadzilam)w koncu juz teraz jest kochany i zaakceptowal nas.ba wczoraj zaczal mruczec:) co uszczesliwia mnie ogromnie.jest tylko maly problem rano jak sie budze to ten maly rojber poluje na moje oczy lize mi powieki..martwie sie ze kiedys nie zdaze zamknac oczu:) jak tego go oduczyc?
wszystkich pozdrawiam i milego wieczorku
Zapisane

myszka

  • Gość
moj kot poluje na moje oczy
« Odpowiedź #1 : 2002-10-11, 19:04 »
Nie przejmuj się, jeżeli tylko liże, moja maleńka też to robi i szczerze mówiąc, uwielbiam to  :lol: WITAJ NA FORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam nadzieję często cię tu oglądać!  :wink:
Zapisane

ips

  • Gość
oj napewno:)
« Odpowiedź #2 : 2002-10-11, 19:28 »
moj kociak zwany"choć" zapowiada sie na bardzo bardzo szalonego:)i cos czuje ze bede miala z nim nie malo problemow:) w sumie fajno jest jak tak mi galy moje lize..tylko ciekawe dlaczego tylko moje?hihihihi  ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

oj napewno:)
« Odpowiedz #2 : 2002-10-11, 19:28 »

myszka

  • Gość
moj kot poluje na moje oczy
« Odpowiedź #3 : 2002-10-11, 19:37 »
Bo cię kocha....  :lol:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
moj kot poluje na moje oczy
« Odpowiedź #4 : 2002-10-11, 20:15 »
Wtaj na forum Ips. Koty z miłości potrafią wiele rzeczy zrobić. Mój na ten przykład żre mnie po nogach, demoluje mi szafę, rozwalił mi ulubione 4 filiżanki (na raz) i dużo inszych rzeczy. Bratu swego czasu w przypływie czułości skoczył na czerep i mocno przytrzymał się pazurami  :lol:  8)
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

MagicSunny

  • Gość
moj kot poluje na moje oczy
« Odpowiedź #5 : 2002-10-11, 20:21 »
To ja jeszcze dodam coś do tej miłości :P: potrafi obudzić kilka razy w nocy głośnym darciem wprost do ucha, żeby przypomnieć, jak ona bardzo mnie kocha  :lol: po czym ja muszę pokazać że też ją kocham (głaskanie przez 20 minut :P ), albo "broni" mnie przed moją własną ręką, wgryzając się najmocniej jak tylko można  :lol: . I witam na forum Ips  8)  ;) .
Zapisane

zolly

  • Gość
moj kot poluje na moje oczy
« Odpowiedź #6 : 2002-10-11, 21:45 »
witaj,witaj ips  :wink:  8)  ;)

jak przeczytalam temat posta tio aż się przestraszyłam  :shock:  :lol:
Zapisane

ips

  • Gość
dzieki za powitanie:)
« Odpowiedź #7 : 2002-10-11, 21:48 »
hihi milosc nie zna granic :D wlasnie choć zmolestowal zapewne z milosci stope mojej kumpeli:) zabil motek welny. oraz przez pol godziny pastwil sie nad ugotowanym serduchem kurzym nie wpadlabym nigdy wczesniej ze tak go moze to zajac:) hiihihihih ale na koncu triumfalnie z pomrukiwaniem serduszko zajdl a teraz urzadza rajdy po domu:) bosh on nie przestanie mnie zadziwiac  :lol:
Zapisane

Karla

  • Gość
moj kot poluje na moje oczy
« Odpowiedź #8 : 2002-10-11, 23:20 »
Spacja po wkopaniu wszystkich myszek w takie miejsca, ze nie moge ich znalezc urzadza sobie gonitwy po chacie z korkiem od wina :)

Magic..ten kociak na zdjeciu wyglada prawie jak mlodsze rodzenstwo mojej Zoski :) :) :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

moj kot poluje na moje oczy
« Odpowiedz #8 : 2002-10-11, 23:20 »

MagicSunny

  • Gość
moj kot poluje na moje oczy
« Odpowiedź #9 : 2002-10-11, 23:31 »
A może są spokrewnieni ;)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
moj kot poluje na moje oczy
« Odpowiedź #10 : 2002-10-12, 08:00 »
Cytat: Karla
Spacja po wkopaniu wszystkich myszek w takie miejsca, ze nie moge ich znalezc urzadza sobie gonitwy po chacie z korkiem od wina :)


Może szuka wina  :?:  Co tak o suchym pysku siedział będzie  :lol:  :lol:

 8)  dla kota na pocieszenie  :P
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

NeTkA

  • Gość
moj kot poluje na moje oczy
« Odpowiedź #11 : 2002-10-12, 13:03 »
Witam na forum...
Mój kociak też pewnie z miłości wczoraj zrzucił mi mojego porcelanowego psa na podłogę, i dziś w nocy zachcialo mu się spac koło mojego ucha no i iczywiście ze szczęścia przez całą noc mruczał...
M.S ten kociak to Twoja Pyziula??
Zapisane

ips

  • Gość
dobre dobre ztym korkiem od wina:)
« Odpowiedź #12 : 2002-10-12, 14:18 »
no dzisiaj z rana zostalam obudzona stanowczymi miauknieciami o wysokich tonach z czestotliwoscia raz na pol minuty ...skutcznie sobie to wymyslil:)mnie traby jerychonskie nie obudzilyby jak juz zasne..a mu sie udalo..no potem tez przeprowadzil zmasowany atak na moj nos i oko..heh:)widac tak juz musi byc:> teraz przeprosil zolta pilke i zaciecie ja turla:)mozna sie poplakac ze smiechu drugi boniek mi rosnie :P
a czy jednostanowcze kichniecie zrana i czasem jakis tam wyciek znosa ( naprawde raz na jakis duzyy czas) mozna uznac za katar?
pozdro
Zapisane

MagicSunny

  • Gość
moj kot poluje na moje oczy
« Odpowiedź #13 : 2002-10-12, 15:45 »
Cytat: NeTkA

M.S ten kociak to Twoja Pyziula??



Dokładnie tak :)

Ips, to chyba nie katarek, ale warto to sprawdzić :)
Zapisane

ips

  • Gość
AAAAAAAAAA
« Odpowiedź #14 : 2002-10-12, 15:56 »
AAAA jak sprawdzic?do weterynarza bede jechac we wtorek..bo moj paskudnik odrobaczany i ma jechacna szczepienie ..a jade 30 min tranwajem ..bo ten wet jest godny zaufania..a dzisiaj tak pizdzi ze ho ho ho zimnica jaknarazie daje mu rutino:) hihi a teraz spiiiiii i mnei grzeje:) pozdro i dzieki za rady:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

AAAAAAAAAA
« Odpowiedz #14 : 2002-10-12, 15:56 »

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
Liże po gałach
« Odpowiedź #15 : 2002-10-12, 16:20 »
Viki lubi mnie drabać po nogach, a tym abrdziej jak mam rajstopy, albo nowe ubranko:D
Ona lubi mi też siadać na ramieniu i lizać uszy:-)

Pozdrawiam

Pinczerka i Viki
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
moj kot poluje na moje oczy
« Odpowiedź #16 : 2002-10-17, 20:51 »
Ips, czy tobie na serio podoba się to forum?
Jesteś m/k?
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
moj kot poluje na moje oczy
« Odpowiedź #17 : 2002-10-17, 21:00 »
Nie będe pisac za ipsa, ale jak tu stuka z sensem (w przeciwieństwie to ciebie) to pewnie lubi!
Zapisane

myszka

  • Gość
moj kot poluje na moje oczy
« Odpowiedź #18 : 2002-10-17, 21:24 »
Kinia nie wqrwiaj naprawdę! Jakoś to forum ma dobre dwie a może już trzy setki użytkowników, może wyślij każdemu priva z zapytaniem czy serio im się to forum podoba. Odpowiadam ci w imieniu wszystkich, tak, to jest jedno z najlepszych miejsc w necie i wszyscy uwielbiamy tu być, jest ekstra atmosfera, głównie się bawimy, ale doradzamy też na poważnie, kiedy ktoś tego potrzebuje! A nikt, naprawdę, nie każe Ci tu być jeśli ci nie odpowiada, myślisz może że nas zmienisz jak nam uświadomisz jacy jesteśmy puści?
Zapisane

AniaS

  • Gość
moj kot poluje na moje oczy
« Odpowiedź #19 : 2002-10-18, 12:46 »
Zuzia tez czesto broni mnie przed moja wlasna reka, jak byl mlodszy to sypial na moim ramieniu, teraz tylko wchodzi na chwilke (chyba mu niewygodnie, jest za duzy). Czasami lapie kosmyk moich wlosow i aplikuje mu czyszczenie, kiedys wylizal mojemu bratu cala szyje. Pija wode tylko z miski psa, kladzie sie na srodku gazety, zwlaszcza kiedy czytam :wink: , wchodzi do plastikowych reklamowek a swoje myszy-zabawki juz dawno gdzies pochowal (moze przed psem?) :wink: . I jest suuuuuuuper kotem!!!
Zapisane

ips

  • Gość
o kurcze felek
« Odpowiedź #20 : 2002-10-18, 15:20 »
nei zagladalam tu przez moment i juz prosze...jestem w tyle.do kini: jestem kobieta hihiih tak mi sie wydaje:D i gdyby nie podobalo mi sie to forum nie pislalabym na nim...duzo moge sie tu dowiedziec zwlaszcza ze kociara to ja jestem poczotkujaca...
co do kota to po 6 godzinach bycia samemu ma totalnego bzika!:) heh przesmeiszny to to on jest.pozdrawiam wszystkich:)
Zapisane

Forum Zwierzaki

o kurcze felek
« Odpowiedz #20 : 2002-10-18, 15:20 »

pinczerka_i_Gizmo

  • Gość
koty
« Odpowiedź #21 : 2002-10-19, 15:50 »
Kiniu, widać, że tobie forum się nie podoba!
I przepraszam, ale takie zapytania(przepraszam jeśli użyłam złego słowa)to na PRIVA, bo inaczej :grr:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 30 zapytaniami.