Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Podrzucili mo kota!!!Ratunku!!!  (Przeczytany 1069 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dora750

  • Gość
Podrzucili mo kota!!!Ratunku!!!
« : 2002-11-06, 20:32 »
Normalnie pod drzwi, parę minut temu...Mały, na oko z 5 miesięcy...Piękny chłopczyk, szary tygrysek nakrapiany brązem. Na pierwszy rzut oka nic mu nie dolega, na drugi- jest cholernie głodny! Zeżarł mi pół paczki Royala. NIe wpuściłam go do domu, bo mam za dużo kłopotów z Parysem...Wyrzucić go nie mam serca. Mama z nim chodziła wkoło bloku, ale on nie chce iść. Mruczy i włazi na ręce. No to go zawlekła do babci. Zimno, co zrobić. U babci jest kotka, dorosła, zazdrosna, syczą na siebie...Babcia mówi, że go przetrzyma do jutra, ale na pewno uda się ją namówić na dłużej...Kobieta ma 74 lata i nie jest w pełni sprawna..Co robić? POMÓŻCIE, PROSZĘ...
Co jak mu nie znajdę domu???
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Podrzucili mo kota!!!Ratunku!!!
« Odpowiedź #1 : 2002-11-07, 18:38 »
O kurde~!
Zapisane

emilka_old

  • Gość
Podrzucili mo kota!!!Ratunku!!!
« Odpowiedź #2 : 2002-11-07, 23:41 »
To to masz naprawde wielki problem....ja znalazlam sie w takiej samej sytuacji, tylko ze to podrzucone malenstwo bylo psem:) Na szczescie moja babcia jest w stanie zaopiekowac sie psem. Teraz Sracia ma juz rok..i jest wspanialym , zdrowym...niegrzecznym :D psem.... :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Podrzucili mo kota!!!Ratunku!!!
« Odpowiedz #2 : 2002-11-07, 23:41 »

dora750

  • Gość
Podrzucili mo kota!!!Ratunku!!!
« Odpowiedź #3 : 2002-11-08, 10:13 »
NIe pisałam co było dalej, bo nie było odpowiedzi na mój post. Więc teraz uzupełnię:
Kotka nie kocur. Wiek conajmniej 8 miesięcy. Na razie jest u mojej babci, jak nie znajdzie się właściciel to mogłaby zostać. Ale babcia ma już kotkę, która jest bardzo zazdrosna i źle znosi towarzystwo obcego kota. Nie je, warczą na siebie, no zobaczymy jak się sprawy potoczą.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.055 sekund z 22 zapytaniami.