Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Gizmo w Gazecie  (Przeczytany 4684 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Grzesio

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« : 2002-07-31, 08:16 »
Przeglądałem dzisiaj najnowszy numer gazety Mój Pies, patrzę a tam zdjęcie mojego chrześniaka podróżnika Gizma. Kupcie tą Gazetkę, naprawdę warto gdyż oprócz piesków jest też duzo o kotkach i oczywiście Gizmo :wink: . Gratuluję Virge.  8)  :wink:  :idea:
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #1 : 2002-07-31, 12:16 »
Też mam ten numer od dzisiaj  :wink:   :wink:
Gizmo jest przecudny  :wink:   :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Virge

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #2 : 2002-07-31, 13:18 »
No patrzcie, a ja się dowiedziałam o tym dopiero od Was :shock:  i juz wyslalam TZ do kiosku po gazetke :D  :D  :D
Teraz to wszyscy nasi znajomi będą mieli przekichane - każdy będzie zmuszony do obowiązkowego oglądania. :wink:  :lol:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gizmo w Gazecie
« Odpowiedz #2 : 2002-07-31, 13:18 »

myszka

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #3 : 2002-07-31, 13:31 »
Virge gratuluję ślicznego i słynnego kociaczka!  :D no no no czy jeszcze będziesz się z nami zadawać jak masz w domu taką osobistość co to w gazecie stała  :idea:  :)  :wink:
Zapisane

Virge

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #4 : 2002-07-31, 13:34 »
Mam tylko nadzieje, ze mu sie w glowce nie poprzewraca :lol:
Zapisane

cayoki

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #5 : 2002-07-31, 14:36 »
Gratulacje  :wink: Głaski dla Gizma
Zapisane

Phantom

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #6 : 2002-07-31, 15:40 »
Serdeczne gratulacje. Ach, jak ta reklama dziala. Tez sobie kupilem ta gazetke i bardzo mi sie podoba.
Zapisane

AniaS

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #7 : 2002-08-01, 12:24 »
oki, to lece do kiosku 8)  8)  8)  :wink:  :lol:  :lol:  pogratulowac slawnego kota
Zapisane

Virge

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #8 : 2002-08-01, 13:12 »
Wiecie co ten wariatuńcio zrobił? Bawiły sie kotki razem, a po chwili patrzę - małego nie ma :shock: ! Szukam wszędzie i nic - patrze na okno, jedno otwarte, ale siatka w oknie jest. Rozwiesilam ogloszenia po calym osiedlu, bo może jednak w jakiś sposób ta mała bestia wyszła. A po maluchu ani śladu.... Była już prawie północ, gdy usłyszałam skrobanie w kuchni - wchodzę, a tam Gizmo wisi na oknie między szybą a siatką i się wspina - wleciał do domu jak torpeda. Ależ ja się ucieszyłam :D  :D  :D  Oglądnęłam dokładniej siatkę i co znalazłam? Małą szparę  :oops:  w miejscu gdzie siatka odczepiła się od framugi!!!  
Bestia musiała jakoś się przecisnąć i przejść balkonami do sąsiadów (balkony są łączone). Ale najgorsze jest to, że musiał być u kogoś trzymany w domu w zamknięciu - bo co chwile go wołaliśmy i zmienił zapach na ewidentnie papierosiany :shock: A chodzilismy po wszystkich mieszkaniach na tym samym piętrze i się pytaliśmy!

Glutiemu zapaszek nie podpasował i trochę na siebie posyczały do ok. 3 nad ranem, a gdy dziś wstałam zobaczyłam dwa cićki leżące obok siebie, skierowane do siebie buźkami i mruczące :D - kochane kociaki :D

Jaki z tego morał - idziemy dziś po mocniejszą siatkę - tamta idzie wek - i bardzo dokładnie musimy ją przyczepić - bo drugi raz to ja nie chce się tak zamartwiać. Wczoraj to prawie plakalismy, bo co nam po kocie, gdy mamy tylko jego fotke w gazecie zamiast futrzaka u boku?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gizmo w Gazecie
« Odpowiedz #8 : 2002-08-01, 13:12 »

LimLim

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #9 : 2002-08-01, 13:13 »
Wielkie, wielkie gratulacje dla Gizma :)

Wczoraj widziałam jego 2 siostry - Tosię i Mrówkę - obie równie urocze :)
Zapisane

Karla

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #10 : 2002-08-01, 13:26 »
a czemu ta Gizmowa rodzinka taka popularna, bo jakos nie w temacie jestem...i gazetki tez nie mam...:?:
Zapisane

Virge

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #11 : 2002-08-01, 20:05 »
Wysłałam Karlo fotkę Gizma na koty.pl - została wybrana jako "ulubieniec tygodnia", potem bylo glosowanie na ulubieńca miesiąca - nawet mnie nie powiadomiono, że Gizmo wygrał - żyłam sobie spokojnie w nieświadomości do czasu, gdy się dowiedziałam, że jednak wygrał. Nagrodą było opublikowanie w gazetce fotki i opisu.
I to by była cała historia.

Pozdrowienia dla Tosi i Mrówki - zapewne tak samo szaleją  :wink:  :lol:
Zapisane

Karla

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #12 : 2002-08-01, 20:08 »
nio to siuper  :roll:
Zapisane

Bomba

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #13 : 2002-08-02, 18:52 »
Kochany kot !!!!!
Zapisane

Grzesio

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #14 : 2002-08-18, 01:48 »
Też pozdrawiam całą rodzinkę radomskich kotków. I przesyłam im  :prezent: tylko przekażcie że to od wujka  ;)  Grzesia. Może jeszcze mnie pamiętają   :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gizmo w Gazecie
« Odpowiedz #14 : 2002-08-18, 01:48 »

LimLim

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #15 : 2002-08-22, 22:11 »
Cytat: Grzesio
Też pozdrawiam całą rodzinkę radomskich kotków. I przesyłam im  :prezent: tylko przekażcie że to od wujka  ;)  Grzesia. Może jeszcze mnie pamiętają   :oops:

A dlaczego miałyby zapomnieć, koty mają bardzo dobrą pamięć ;) , pozdrowienia przekazane :wink:
Zapisane

Grzesio

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #16 : 2002-08-23, 09:14 »
Cieszę się  :D jakbyś miała ich zdjęcia prześlij mi je. Nawet nie wiesz jak jesteśmy ciekawi z żona jak teraz wyglądają.  :idea:  :oops:
Zapisane

LimLim

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #17 : 2002-08-23, 09:53 »
Cytat: Grzesio
Cieszę się  :D jakbyś miała ich zdjęcia prześlij mi je. Nawet nie wiesz jak jesteśmy ciekawi z żona jak teraz wyglądają.  :idea:  :oops:[/quot

Dziewczynki są bardzo ładne, rosną i bałaganią cały dzień.
Tosia - burasek ma największe i najpiękniejsze oczy na świecie, a czarna mróweczka, trochę nieśmiała panienka ma oczyska pomarańczowe.
Zajrzyj na KOTerię rokcafe w galerii u Dagi są ich zdjęcia :)
Zapisane

Grzesio

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #18 : 2002-08-23, 12:01 »
Przecież wiesz, że nie mogę tam wejść :cry: i w tym cały problem.
Zapisane

LimLim

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #19 : 2002-08-23, 12:38 »
Hmm, będę się dzisiaj widziała z Dagą to z nią porozmawiam w sprawie zdjęć :)
Zapisane

zuza

  • Gość
Gizmo w Gazecie
« Odpowiedź #20 : 2002-08-24, 12:28 »
Cytat: LimLim

A dlaczego miałyby zapomnieć, koty mają bardzo dobrą pamięć ;) , pozdrowienia przekazane :wink:

No wlasnie... jak to jest z ta kocia pamiecia?
Szczerze mowiac Biala po 2 miesiacach u mnie wygladala jakby zapomniala dziewczyny... wcale sie do nich nie garnela, podchodzila z dystansem.
Albo sie bala, ze ja zabiora i wolala nie ryzykowac albo... zapomniala.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Gizmo w Gazecie
« Odpowiedz #20 : 2002-08-24, 12:28 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.079 sekund z 27 zapytaniami.