Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Pytanie  (Przeczytany 5126 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mgielq

  • Gość
Pytanie
« : 2002-08-06, 17:29 »
Na poczatku to sie chcialam przywitac :)
Jako nowa osoba na tym forum na poczatku rozjerzalam sie troche, ale chyba nie bylo pytania ( jesli bylo to z gory przepraszam ) ktore zadala mi kolezanka ostatnio. Zdecydowala sie na kota, a raczej na kotke i ma 6 maluchow do wyboru. Jak rozpoznac u poltoramiesiecznego kotka płeć?
Zapisane

Eva

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #1 : 2002-08-07, 11:02 »
Witaj  :D
Rozpoznanie płci nie jest łatwe, często zdarzają się pomyłki, nawet hodowcom i weterynarzom.
Najlepiej, kiedy jest kilka kociaków porównać - kotki mają dwa otworki, odbyt i srom blisko siebie a kocurki między odbytem a dziurką na penis mają nieco miejsca na wykształcenie jąder.
U niektorych już widać wzgórek z jąderkami, a niektórym wykształcają się jądra trochę później.
Zapisane

Mgielq

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #2 : 2002-08-07, 12:37 »
Dziekuje Eva :)
Dam znac czy rozpoznanie przebieglo poprawnie :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pytanie
« Odpowiedz #2 : 2002-08-07, 12:37 »

AniaS

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #3 : 2002-08-08, 20:53 »
Jestem ciekawa jak przebieglo rozpoznanie... Zuzia mial byc kotka na poczatku :lol: ...potem mu cus wyroslo... :wink: Teraz byloby mi latwiej rozpoznac plec, ale wtedy(pierwszy raz zetknelam sie wtedy z tak malym kotkiem z bliska)...
Zapisane

Mgielq

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #4 : 2002-08-08, 21:12 »
Aniu, jeszcze nie bylo rozpoznania..ale jak przeczytalam posta Twojego to jakies deja vu czy cos:)...moj Zuzek przez pierwsze trzy dni byl kotka - Zuzia :)...dopiero pan weterynarz powiedzial, ze mam pieknego kocurka :)
Zapisane

AniaS

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #5 : 2002-08-08, 22:39 »
"... z cala odpowiedzialnoscia stwierdzam, ze to jest PAN kot..."-slowa weta. :wink:  :wink: ale dalej jest Zuzia :)
Zapisane

Mgielq

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #6 : 2002-08-08, 22:46 »
A ja zeby za bardzo kota nie stresowac (przez 3 dni byl w koncu kotka ;)dalam mu na imie Zuzek :)
A czy wyglada na kotke..to sama zobacz :) www.zuzek.ciw.pl :)
Zapisane

Karla

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #7 : 2002-08-12, 11:40 »
nio tak...dziewczynki maja dziurke, a chlopaki jajeczka..ale rozpoznanie u maluchow wcale nie jest proste :) chociaz jakos mimo, ze moje maluchy maja dopiero troche ponad 3 tygodnie, to i tak "wykrylam" juz tydzien temu, ze to panowie :) chociaz kto wie, czy nagle sie to nie zmieni :) :) :)
Zapisane

AniaS

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #8 : 2002-08-13, 21:13 »
Mgielq: piekny kocurek... moj jest bardzo podobny (nie mam jeszcze zdjec), chociaz moze ma troche tezszy pyszczek i mniejsze uszka... Moze to jacys kuzyni sa, kto wie...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Pytanie
« Odpowiedz #8 : 2002-08-13, 21:13 »

matusia

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #9 : 2002-08-14, 15:08 »
Zuzek wygląda jakby patrzył na Twoją fryzurę z wielkim przerażeniem :)
Zapisane

AniaS

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #10 : 2002-08-15, 01:11 »
moja??? no coz...rzecz gustu. Mojemu Zuzi sie podoba. Pozdrawiam :wink:  :cmok:
Zapisane

matusia

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #11 : 2002-08-15, 12:41 »
No pewnie że mu się podoba. Mi też się podoba bo nawet jak patrzę na fotkę to mi się oczy rumienią że ja takiej nie mam.
Zapisane

matusia

  • Gość
Pytanie
« Odpowiedź #12 : 2002-08-15, 12:44 »
:)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 26 zapytaniami.