Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: mam kociaka :)))  (Przeczytany 1873 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zolly

  • Gość
mam kociaka :)))
« : 2002-10-01, 22:10 »
A jednak..
a stało się to tak.. kilka dni temu pojechaliśmy z rodzicami i psem na działkę..trochę się nudziłam i ganiałam się z psem..
chwilę potem mama zawołała wszystkich na obiad.. Sara szybko tam pobiegła a ja powoli szłam za nią..aż nagle zobaczyłam że coś w trawie się poruszyło..to się stało tak nagle że aż odskoczyłam..ale kiedy podeszłam bliżej..zobaczyłam maleńkiego kociaka :kocham:
był cały umorusany błotem,lekko trząsł się z zimna i był straszliwie wychudzony.. wziełam go na ręce..i zaniosłam do domku.. kiedy zobaczyła go Sara .zaczeła się denerwować szczekać i biegać za mną..ale maluch nic sobi z tego nie robił..najpierw wygoniłam psa na dwór..potem nakarmiłam malucha trochę go wyczyściłam..potem zabraliśmy go do weta..który go odrobaczył.. :)
narazie kociak mieszka na działce ale kiedy zrobi się zimniej przyjedzie z nami do domu :wink:
Sara jest trochę zazdrosna..ale myślę że jej przejdzie.. :)
Podobno to kotka.. więc narazie nazywa się Luna :wink:  :wink:  8)
Zapisane

myszka

  • Gość
mam kociaka :)))
« Odpowiedź #1 : 2002-10-01, 22:49 »
Super!!! Moja rada: weż go szybko do domku, jest bardzo zimno już teraz, szczególnie nocą, a na takie maleństwo czyha wiele niebezpieczeństw. Więc szybko przywieź maleńką Lunę!!! MIzianki dla niej miź miź miź  :D
Zapisane

Basia

  • Gość
mam kociaka :)))
« Odpowiedź #2 : 2002-10-02, 10:19 »
Super , bardzo fajnie postąpiłaś z Luną. Uważam jednak , że powinna szyka znależć się w ciepłym domku. Chciażby dlatego , że jest maltuka , jest zimno , szybko nauczy się korzystać z kuwety, a Twoja sunia szybko się przekona , że kociak jest uroczym twoarzyszem zabaw. Tylko poobserwuj ją przez jakiś czas , ponieważ na początku ich zjanomości może dojść do scysji , a tego napewno nikt by nie chciał. Powodzieni i całuski dla zwierzyńca
Zapisane

Forum Zwierzaki

mam kociaka :)))
« Odpowiedz #2 : 2002-10-02, 10:19 »

NeTkA

  • Gość
mam kociaka :)))
« Odpowiedź #3 : 2002-10-02, 15:39 »
Gratuluję :)   :D
Kociaki to super zwierzaki. Ja również zostałam właścicielką kota z zaskoczenia i miał to być kotek podwórkowy. Jednak przegłagałam rodziców i mieszka w domku z nami.   Ja równiez byłabym za ty aby Lune przenieśc do domku juz teraz jezeli masz oczywiście taką mozliwość.
Choćby ze względu na kuwetę  :roll:   Psiak i Luna chyba się zaprzyjaźnią ale tak jak powiedziała juz Basia na poxczątku ich pilnuj :)    Zyczę powodzenia  i głaski dla Luny
Zapisane

zolly

  • Gość
mam kociaka :)))
« Odpowiedź #4 : 2002-10-02, 17:48 »
byłam u niej znowu :) ma się świetnie.. zawsze jak przyjeżdzamy to przybiega i zaczyna się łasić.. ma swoje cieplutkie legowisko i pełne miseczki z wodą i karmą i jakoś tak sierść jej się błyszczeć zaczeła.. macie rację postram się ją jak naszybciej zabrać ;)  a Sara na nią nawet ostatnio nie szczeka.. a kiedy na nie nie patrzylam tylko nagle tak przelotnie zobaczyłam że Sara czyściła malucha swoim jęzorkiem ;) a maluch się do niej miział i mruczał  :!!!:  :kocham:  :mrgreen:

co tu się robi..  :roll:  :wink:  8)  
Zapisane

NeTkA

  • Gość
mam kociaka :)))
« Odpowiedź #5 : 2002-10-02, 19:24 »
Super.
Mojego kociaka mam 3 tygodnie (dokładnie dziś mija 3 tygodnie :)) I też juz błyszczy się mu sierść. ma jeszcze triszeczkę takiego jak ja to nazywam meszku, ale to pewnie dlatego że jeszcze jest młody.  :o  Jak tylko będziesz miała zdjątka małej to pamietaj zaraz je przyślij ciekawa jestem jaka jest     więc za Twojego malucha   8)
ACCHHHAAAA  Mój Killer pozdrawia Twoją kotkę            :oops:
Zapisane

LimLim

  • Gość
mam kociaka :)))
« Odpowiedź #6 : 2002-10-02, 19:54 »
Wspaniałe są wiadomości jak kociaczki znajdują swoje miejsce na ziemi - ludzi i kochający dom.
Zapisane

zolly

  • Gość
mam kociaka :)))
« Odpowiedź #7 : 2002-10-03, 16:56 »
;)

Netka..Luna i Killer jak to ładnie brzmi..  :lol:  :lol:
Ona też przesyła mu czułego lizza ;) :)

Jak będę miała zdjęcia i nauczę obsługiwać się tą galerią napewno je wyślę ;)  :spoko:  8)  8)
Zapisane

NeTkA

  • Gość
mam kociaka :)))
« Odpowiedź #8 : 2002-10-03, 21:45 »
He he
Oj co ta Luna narobiła , on się chyba zakochał  :oops:
Zapisane

Forum Zwierzaki

mam kociaka :)))
« Odpowiedz #8 : 2002-10-03, 21:45 »

zolly

  • Gość
mam kociaka :)))
« Odpowiedź #9 : 2002-10-04, 16:29 »
mrrau.. :lol:  :lol:   :oops:  :lol:
Zapisane

Nauni

  • Gość
mam kociaka :)))
« Odpowiedź #10 : 2002-10-07, 09:37 »
Jejciu kociaki są słodziuchne, w szczególności małe ;)) No powinnaś ją szybko zabrać z działki, bo się może maleństwu coś stać;) Powodzenia w chodowli :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 26 zapytaniami.