Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: kąpiel  (Przeczytany 23006 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

saremco

  • *
  • Wiadomości: 1564
    • WWW
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #30 : 2005-06-05, 20:08 »
Moją ZEldusię kąpałam ,jak była chora na grzybicę z użyciem specjalnego szamponu.Byla wtedy bardzo chora i wcale przed kąpielą sie nie broniła.Natomiast młodsza syjamka skończyła w maju roczek i nigdy jej nie kąpałam ,nie było takiej potrzeby.
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #31 : 2005-06-05, 20:18 »
mo kot i kąpiel to sam przyjemność. Napuszczam wody letniej do wanny daję do niej cos co zainteresuje kota i sie chlapiemy. Mam kota który b. lubi wode wiec problemow nie mam.
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #32 : 2005-06-06, 10:24 »
Tez bym tak chciala.. :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: kąpiel
« Odpowiedz #32 : 2005-06-06, 10:24 »

Rincevind

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #33 : 2005-06-10, 11:21 »
kicia uwielbiala przesiadywac na brzegu wanny jak sie kapalem i ktoregos dnia sie poslizgnela. ku memu zaskoczeniu nie zwiala tylko podplynela do mnie i z lekkim zdziwieniem zamruczala. zaczela protestowac jak chcialem ja wyciagnac. teraz musze ja ewakuowac z lazienki jak sie kapie bo nie chce zeby opila sie szamponu czy innego plynu do kapieli, ale tak to nalewam wody do wanny i kicia jak chce to sama sie plawi. obyczaj koci dziwnym jest:-)
Zapisane

Sagga

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #34 : 2005-06-10, 14:09 »
To fajna kocina...
Zapisane

kasia8989

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #35 : 2005-06-11, 22:33 »
to luksus mieć takiego kota tyle wam powiem:P
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #36 : 2005-06-12, 12:27 »
Mnie kotek zawsze podglada i jak niechce go wpuscic to sam otwiera drzwi i wlazi badz glosno zawodzi..a jak wyjde to lize mi moje mokre nogi..O_o ehh jakby z miseckzi nie mogl :P
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #37 : 2005-06-13, 19:44 »
Koty sa dziwne :) Moja kolezanka miała kota-wielbiciela kapieli, zwłaszcza cudzej i też wyganiała go z łazienki, bo najlepsza była kąpiel z pianką :)

Moja kotka ladowała kiedyś przpadkowo do wanny (pośliznęła się i wpadła) i od tej pory nawet nie wchodzi jak ktoś sie kapie.
Zapisane
BC + koci podrostek

Robal

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #38 : 2005-06-13, 21:36 »
sweet..:) moj kotek sam nie wie chyba czego chce..podgladal mnie jak zwykle pdoczas kapieli i miauczał..i gapil sie na prysznic.. nie wiem cyz chciał wejsc czy bal sie ze cos sobie robie ..albo chcial wejsc a sie bał :P wyjsc z lazienki nie chcial bo mogł...hmm..czyzby chcial byc ciagle w centrum uwagi :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: kąpiel
« Odpowiedz #38 : 2005-06-13, 21:36 »

glorrria

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 415
  • moja MorrriA
    • WWW
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #39 : 2005-07-17, 02:26 »
mój kot, jak był młody, zawsze obserwował, jak ktoś się kąpie i czasem też wskakiwał, jak było mało wody, a duzo piany w wannie, potem nie miałam wanny, tylko prysznic i od tamtej pory wody nie lubił - jak trzeba było go wykąpać, trzeba było się liczyć zę kot wbija się pazurami wszystkich łap w nogę lub rekę, do tego robił żałosne miny a czasem i płakał
Zapisane
PatiS Moria Carina i akwa

Robal

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #40 : 2005-07-28, 17:05 »
moj kocurek to bardzo spokojna bestia..w ostatecnzosci atakuje pazurmai ale najwyzej jedno drapniecie i ucieka...
co prawda jak ktos sie myje to wlazi do lazienki i oglada ale wykapac go to raczej problem.. jak jzu bierze sie go na rece i podchodiz za blisko wanny (nietyle lazienki a wanny wlasnie) to ucieka.. naszczescie szwagier umial go zlapac za kark tak ze sie nierusyzl i tlyko bylo od czasu do czasu smutne miau... a jak juz caly mokry to nawet niemiauczy... bo wie ze juz zapozno..
Zapisane

czarnula25

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #41 : 2005-07-28, 22:16 »
Ja nigdy nie kąpałam moich kotów. Nawet sobie tego nie wyobrażam, one pewnie też. Na szczęście są wszystkie czarne z dodatkiem białego koloru więc czasami tylko szmatką wycieram im nóżki.
Zapisane

@SiK113

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #42 : 2005-07-28, 22:38 »
Ja mojego kociaka nigdy nie myje  :P On sobie jakos sam radzi i uważa, że ja jestem tylko do pieszczot i do dawania jedzenia... Resztą on sam się zajmuje  :D

PS: Chociaż czasami wycieram mu oczka wacikiem  8)
Zapisane

Thorgall

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #43 : 2005-07-28, 22:45 »
A Ja swojego kapie co jakis czas i nie wiem czy mu sie to podoba,ale przynajmniej nie smierdzi i wyglada zdrowo, jeszcze pare kapieli i pewnie zacznie odczuwac z tego przyjemnosc...
Zapisane

MAST

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #44 : 2005-07-29, 01:32 »
jak to kot ci śmierdzi? czym?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: kąpiel
« Odpowiedz #44 : 2005-07-29, 01:32 »

glorrria

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 415
  • moja MorrriA
    • WWW
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #45 : 2005-07-29, 01:35 »
to ja pisałam! sorkis
a dziwie się, bo mi sam kot nigdy nie smierdział, jego siusiu owszem! a sam kot najwyżej jak jadł wędzoną rybkę...
Zapisane
PatiS Moria Carina i akwa

Robal

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #46 : 2005-07-29, 12:46 »
moj kotek ma tendencje do wycierania podlog na korytazu..i czasme lepi sie no i niestety trzeba mu pomoc..a niedlugo remont wiec po remoncie tez go to czeka...(znajac zycie wcos wlezie) a kapie go w ostatecnzosci zbey niebylo ze lubie gnebic moje malenstwo :P


Data wysłania: 2005-07-29, 12:45
zastanawiam sie czy ktos z was kupowal szczoteczke do zebow dla swojego kotka ?
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #47 : 2005-07-30, 19:00 »
Moja kotka była niedawno pierwszy raz w zyciu wykapana z powodów zdrowotnych - łupież. Kapiel pomogła a kotce się spodobała ciepła woda, ale i tak jestem zdania że dopóki biały kot nie jest czarny to kotów się nie kapie, same świetnie radzą sobie z myciem futerka.
Zapisane
BC + koci podrostek

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #48 : 2005-07-30, 19:03 »
ja ostatnio byłam przy tym jak moja kuzynka kąpała młode koty przed wydaniem ich do nowych domów- wrzaski niesamowite, a jakia pomysłowosć i jakie prędkości przy wydostawaniu się z wanny...
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #49 : 2005-07-30, 19:11 »
Po co kapała???????
Pierwsza umiejętność jaka zdobywaja kociaki to mycie futerka, nawet zanim nauczą się porządnie chodzić! A potem kociaki mogłyby dostac zapalenia płuc w nowym domu z niewiadomo jakiego powodu.
Zapisane
BC + koci podrostek

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #50 : 2005-07-30, 19:15 »
Kotki miały ponad 3 miesiące a musiała wykąpać głównie z powodu pcheł(mamuśka półdzika, dała dzieciom coś od siebie ;) ) no i zwierzaki były nieco przybrudne po zabawach m.in na weglu drzewnym
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: kąpiel
« Odpowiedz #50 : 2005-07-30, 19:15 »

Robal

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #51 : 2005-07-30, 23:06 »
em owszem ktoy sobie radza z myciem ale te dlugo wlose trzeba wspierac bo same niedadza rady...
Zapisane

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #52 : 2005-07-31, 15:09 »
Ale długi włos rośnie kotom dopiero później. Małe kociaki mają taki średni i kapac ich nie trzeba, wyjątek oczywiście jak sie wypaprały w węglu :)
Zapisane
BC + koci podrostek

Robal

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #53 : 2005-07-31, 21:55 »
No moj to maly nie jest :P... duzo mozna o nim powiedziec ale nie to hehe
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #54 : 2005-08-04, 13:05 »
Heh, mój nigdy nie był kąpany (w każdym razie nie przeze mnie) zdarzyło mu się kilka razy wpaść do awarium, do stawu itp więc kontakt z wodą miał:P (akwarium 240l) za to wczoraj musiałam koleżance pomóc wykąpać kotkę - kotka spędziła 3 lata w schrosniku więc cuchnęło od niej niemiłosiernie... kicia na ogół łagodna (nie drapie, nie gryzie, mimo że się boi) przemineiła się w istną bestię... no i oberwała najbardziej osoba trzymająca - czyli ja.... (heh - moje szczescie że najpierw obcielam jej pazury, bo wyglądałoby to jeszcze gorzej niż jest - a miło nie jest)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Robal

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #55 : 2005-08-04, 13:30 »
A co do pazurow to musze dzisiaj złapac swojego koteczka i przyciac je..bo jak sie uklada na moich kolanach to czuje te igielki O_O
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #56 : 2005-08-05, 09:25 »
Heh, co do pazurów u mojego to nie miał ich nigdy przycinanych - a jak się gdzies układa to na głowie(ałć)niestety często wychodzi na dwór i przycięcie mogłoby uniemożliwić mu obronę pred psami, innymi kotami, ewentualnie ucieczkę na drzewo...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Robal

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #57 : 2005-08-05, 12:25 »
No moj kotek nie ma przed czym sie bronic..ciagle siedzi w domu..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: kąpiel
« Odpowiedz #57 : 2005-08-05, 12:25 »

pinesska

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #58 : 2005-08-18, 12:23 »
Ja swojego kotka myję wtedy jak mocno brudny czy poprostu długo był na dworku...według mnie chyba mu nie zaszkodzi taka kąpiel. No bez przesady nie myje go codziennie wiec chyba nie dostanie zawału czy czegoś takiego...a do tego kociak nie przepada za kąpielą ale da sie umyć...
Zapisane

Robal

  • Gość
Odp: kąpiel
« Odpowiedź #59 : 2005-08-18, 13:01 »
No niesttey dlugo wlose trzeba szczotkowac i myc bo same sobie nieporadza a i brudaskom krotkowlosym trzeba też czasem pomoc ;)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.072 sekund z 32 zapytaniami.