Zwierzęta > Psy, pieski, psiaki

Psy rasowe za darmo!!!

(1/8) > >>

EWASARA:
Strasznie mnie wnerwiają ludzie piszący że z dobroci serca przygarną pieska ras :york ,labki i inne teraz popularne rasy .Kto tu komu robi łaskę .Ja się nie dziwię adopcją rasowych piechów ale tych które szukają domu i są ogłoszenia.Ale jak ktoś pisze że chce piesa za darmo który kosztuje 1000 zł praktycznie kundel a rasowyok.2500 .to ludzie chyba z choinek pospadali .A jeszcze może ktoś chciałby mi takiego pieska ofiarować to już śmiechy.Może jeszcze willę i samochód do pieska dożucić?

anneri:
Ludzie lubia sie ludzic...nic na to nie poradzimy. Ja jakos nie moge uwierzyc ze gdzies tam czeka na mnie wymarzony pies i dostane go za darmo i moim jedynym "wysilkiem" bedzie zamieszczenie ogloszenia tu lub tam :roll:

Johny:
Ta dobroć może być udawana,rasowy,albo pseudorasowy pies może trafić w ten sposób na rozmnażacza,dostanie psa za darmo,a otworzy fabrykę szczeniąt

Emilka:
ale coraz czesniej ludzie oddaja za darmo zeczywiscie rasowe psy

olc!a:
Heh mnie też wkurzają ogłoszenia typu: przyjmę szczeniaka RASOWEGO labradora/yorka/amstaffa etc. "Kto tu komu robi łaskę?" - dobre pytanie. Spoko, wziąć rasowego psa z ogłoszenia, ale przepraszam bardzo, nigdzie nie słyszałam, żeby hodowcy obdarowywali szczeniakami pierwsze lepsze osoby bo 'ja od zawsze o takim marzyłam' albo 'no bo ja mam warunki, ale nie mam pieniędzy'. Ludzie po prostu starają się iść na łatwiznę :roll: A jak widzę w takim ogłoszeniu np. "jorka/yorkszire teriera" to już naprawdę nie wytrzymuję... Od razu widać, że ten ktoś się rasą wcale nie interesuje, obchodzi go tylko wygląd i to, że takie psiaki są modne... :grr: :twisted:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona