Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Gryzie:)  (Przeczytany 1308 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kinia

  • *
  • Wiadomości: 1
Gryzie:)
« : 2009-08-31, 18:01 »
Hej moj kotek ma 5 miesiecy i  mocno gryzie i drapie nie mozna go poglaskac :petting: jak mozna temu zapobiec ma juz drapaki ale jest grzeczny jak idzie spac i wstaje:)
Zapisane

.victoria.

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
Odp: Gryzie:)
« Odpowiedź #1 : 2009-09-01, 21:21 »
Moja kotka Chanel, też ma pięć miesięcy i zachowuje się podobnie chociaż można ją pogłaskać. Wydaje mi się dlatego że to przez wymianę zębów. Zaradzić się chyba nie da ale jeśli będzie gryźć i drapać nie do wytrzymania możesz mu dać znać po przez szybkie odciągnięcie części ciała która go zainteresowała i wydać głośny dźwięk.
Zapisane

Hio

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 66
  • wszystkie tygrysice robią miau miau ^o^
Odp: Gryzie:)
« Odpowiedź #2 : 2009-09-01, 22:12 »
Głaszcz z rekawiczka na rece ;p
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Gryzie:)
« Odpowiedz #2 : 2009-09-01, 22:12 »

Malina

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Gryzie:)
« Odpowiedź #3 : 2010-01-18, 17:42 »
Ja też mam kotka. Gryzie i drapie mnie... Ale w żadnym wypadku nie wolno za to bić kota. Jeżeli byś chciała się z nim bawić i nie być pokaleczona, załóż rękawiczkę najlepiej skórzaną i bez problemu możesz się z nim bawić. Kota niestety nie da się oduczyć gryźć i drapać. Gdy widzisz, że kot poluje na twoją rękę, nogę, szybko zareaguj. Zwróć kotu uwagę, tak aby się popatrzał na ciebie, odsuń rękę, nogę, tak aby już nie zwracał na nią uwagi. Jeżeli masz problem z kotem, który drapie ściany najlepiej kup drapaczkę, albo za każdym razem kiedy będzie drapał ścianę odciągnij go od niej.
Pozdrawiam :).
Zapisane

Patkakot1112

  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Gryzie:)
« Odpowiedź #4 : 2010-01-21, 15:26 »
Cześć!! :cosik:

Mój kotek też bardzo gryzie i drapie.Ale to zabawa dla kota.On nie zdaje sobie sprawy że was rani dlatego bić go nie wolno.  :petting:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.183 sekund z 24 zapytaniami.