Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: kotka po sterylizacji (nie załatwia się:o()  (Przeczytany 9920 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wik08

  • *
  • Wiadomości: 2
Witam, bardzo proszę o pomoc, ew. uwagi czy u Was też tak było...
moja ktos w sobote 2dni temu miała sterylkę. zabrałam ją do domu po wybudzieniu się, całkiem dobrze sobie radziła, po ok 4 h wypróżniła się jednak nie zrobiła siku w sobote, dopiero w niedziele rano. od tej pory nie zrobiła ani siku ani kupki :o(
dzisiaj rano byłam z nia u wet na zastrzyku antybiotykowym powiedziałam o problemie, ale powiedział tylko że jak do jutra nic nie zrobi to mam z nią przyjść. tak też zrobię ale zastanawiam się co moze byc przyczyna?
ah, dostał olej parafinowy na wypróżnienie (godzinę temu i nic... teraz śpi)
Zapisane

innauschi

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: kotka po sterylizacji (nie załatwia się:o()
« Odpowiedź #1 : 2010-03-18, 14:11 »
Hej:)

Moja kotka była sterylizowana w piątek 12.03.10. Załatwia się w mniejszych ilościach, niż przed sterylizacją, ale weterynarz powiedział, że to normalne, bo oczywiście byłam wczoraj (17.03.10) u weterynarza, żeby sprawdzić, czy wszystko jest ok. Sugeruję Ci, żebyś poszła do weterynarza, jeżeli sytuacja się nie zmieniła. Mnie weterynarz też pytał o wypróżnianie kotki. To jest dosyć istotna kwestia.
Zapisane

wik08

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: kotka po sterylizacji (nie załatwia się:o()
« Odpowiedź #2 : 2010-03-18, 20:22 »
Dziękuję. Kotka finalnie na drugi dzień się wypróżniła,ale po oleju parafinowym :o) a co do siku, może to bedzie pomocne dla innych, odrzuciła swoja dotychczasową kuwete - podobno mogla sie zrazic, tym jak po operacji pierwszy raz siusiała to ją bolało i od tego czasu kojarzy jej się ta kuwetka z bolem...nie wiem czy to prawda... jak podstawilam inna kuwetke, od razu weszla i zasiusiała :))
byłam u wet. wszystko jest ok :o)
Pozdrawiam!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: kotka po sterylizacji (nie załatwia się:o()
« Odpowiedz #2 : 2010-03-18, 20:22 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.115 sekund z 24 zapytaniami.