Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Nieciekawa sytuacja w sklepie zoologicznym [Kraków]  (Przeczytany 1679 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

safian

  • *
  • Wiadomości: 1
Witam wszystkich.

Moja dziewczyna była świadkiem niepokojącej rozmowy pracowników jednego z dużych sklepów zoologicznych w centrum Krakowa. Jeden z pracowników zapytał drugiego kiedy były karmione zwierzęta, odpowiedź brzmiała: przedwczoraj, a co?
Warunki jakie są zapewnione zwierzątkom nie są zbyt kolorowe. W małych akwariach trzymane jest bardzo dużo gryzoni, które po prostu się kotłują we własnych fekaliach. Rybki pływają ze szczątkami innych rybek, a gady wyglądają na zmarznięte. Pracownicy zdają się zajmować tylko układaniem bardzo drogich akcesoriów dla pupili. Była to nasza pierwsza i ostatnia wizyta w tym sklepie, ale nie chcę tak zostawić tej sprawy. Ruch w tym sklepie jest bardzo duży, ale jak wiadomo, znieczulica w naszym kochanym kraju jest ogromna.
Proszę o radę, w jaki sposób i jakim organom mogę zgłosić ten stan rzeczy. Oczywiście chodzi mi o coś więcej niż kontrolę zakończoną pouczeniem. Zależy mi na tym, aby sytuacja w sklepie na prawdę się zmieniła.
Proszę również o przemyślane i konkretne odpowiedzi. Jeśli nie wiesz jak zgodnie z prawem rozwiązać ten problem, to proszę nie zaśmiecaj tematu.

pozdrawiam
Zapisane

Pizza17

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5
Odp: Nieciekawa sytuacja w sklepie zoologicznym [Kraków]
« Odpowiedź #1 : 2010-02-14, 18:13 »
na pierwszym kroku proponuję wybrać się do kierownika sklepu, jeżli jest to większa sieć można skierować pismo do właściciela bądź przedstawiciela.
posuwając się do nico dalej można też o pomoc poprosić media, jednak tu proponuję przemyśleć decyzję.. :niepewny:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 26 zapytaniami.