Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: *CIUCHY* ~~  (Przeczytany 4032 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
*CIUCHY* ~~
« : 2009-04-04, 20:39 »
* w jakich sklepach je kupujemy ?
* jak często ?
* jest ważna cena, wygląd, czy wygoda ?
* co robimy ze starymi ciuchami ?
* jak długo mamy ciuchy ?
* kupujemy często tanie, czy drogie na dłuższy czas ?
* nasz stosunek do odzieży (czy jest jedną z ważniejszych rzeczy)
* jakie mamy ciuchy i co o nich sądzimy ?
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: *CIUCHY* ~~
« Odpowiedź #1 : 2009-04-04, 21:58 »
1) Rozmaitych:P

2)ciężko określić częstotliwość.. ale chyba średnio w miesiącu mam coś nowego.

3)Wszystko. Przy wyborze najpierw kusi mnie wygląd, potem przymierzam się do obmacywania materiału w celu stwierdzenia czy dobrze będzie się to nosić... potem zerkam na cenę i wówczas bywa, że wcześniejsze zalety bluzki w momencie popatrzenia na cenę mi brzydną :P

4)Trzymam w szafie ;) Przywiązuję się do rzeczy, ciężko mi się czegoś pozbyć, ale gdy już nadchodzi czas porządków to odrzuty w reklamówkę i do kontenera.

5)Barrrrdzo długo.

6) Ze mnie jest trochę lumpeksiara ;d (cuda tam czasami mają) a więc często bdb jakość w niskiej cenie. Zasadą "droższe bywa lepsze" kieruję się właściwie tylko przy butach i jeansach, ale bez przesady. Jak rasowy łowca poluję na wszelkie końcówki serii/wyprzedaże ;p

7)Nie przywiązuję szczególnej wagi do ubrań, to na pewno nie jest jedna z ważniejszych rzeczy.

8 ) Moje ciuchy? Głównie sportowe, dużo tunik, rozpinanych bluz z kapturem... mam kilka wielkich spódnic typu namiot cyrkowy które wielbię bardzo, ale rzadko noszę. Lubię zawartość swojej szafy ;)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: *CIUCHY* ~~
« Odpowiedź #2 : 2009-04-05, 11:27 »
1)W necie, najczęsciej na Allegro, w realu z rzadka tylko.

2)Ostatno często, i z tego wynika problem, bo nie mam już gdzie ich trzymać... Wyłażą samowolnie z szafy... ;)

3)Wszystko ważne, ciuch musi byc wygodny, bo on jest dla mnie, nie ja dla niego :P musi być ładny, bo po co mi brzydki? ;) No i nie zamierzam płacić bajońskich cen za szmatkę tylko dlatego, że jest firmowana znanym nazwiskiem. Cena ma byc odpowiednia do jakości, a najlepiej niższa... ;)

4)Leżą w szafie, ale już niedługo będą musiały się wyprowadzić do kontenera... A takie, które do niczego już się nie nadają (bawełniane bluzki np.) służą jako jednorazowe szmatki.

5)Jedne dłużej, inne krócej... Zależy od intensywności używania no i od samego ciuszka. Bo ile prań wytrzyma wspomniana wyżej bawełniana bluzka? Generalnie jednak nie zmieniam odzieży w oszałamiającym tempie. Wręcz przeciwnie.

6)Tanie się nie opłacają, najczęściej są tandetne przecież. Lepiej zapłacić więcej i ponosić jakiś czas bez widocznego "zeszmacenia".

7)Nie spędza mi snu z powiek ciuchowy problem.

8)Nie mam super eleganckich rzeczy, bo takich nie noszę. Parę rzeczy troszkę elegantszych, a reszta to dżinsy, koszulowe bluzki, tuniki, polary...
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: *CIUCHY* ~~
« Odpowiedz #2 : 2009-04-05, 11:27 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: *CIUCHY* ~~
« Odpowiedź #3 : 2009-04-11, 11:40 »
1)w galeriach handlowy, mam swoja listę sklepów do których zaglądam

2)co nową porę roku :p chyba, ze jestem na miejscu i akurat coś mi się spodoba, ogólnie nie przepadam za zakupami

3)najpierw wyglądm potem cena, a potem wygoda , a przedewsyztkim patrzę na to gdzie i do czego będę dana rzecz nosić

4)zależnie od stanu używalności, ale nei jestem skłonna do jakichkolwiek porzadków tak więc leżą w szafie

5)tak długo, aż sie nie zniszczą, aż będą pasować, aż mi się nie znudzi

6)stawiam na jakość

7) nie jest bardzo ważna, aczkolwiek to w czym chodzę i jak wyglądam wpływa na moje samopoczucie o które warto dbać,

8 ) i bardziej sportowe i eleganckie, takie na codzień, mam parę ubrań których chętnie bym się pozbyła, ale inaczej nie miałabym w czym chodzić, nie mam zbyt dużo rzeczy, a w każdym razie mi się tak wydaje
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Odp: *CIUCHY* ~~
« Odpowiedź #4 : 2009-04-11, 18:32 »
1 ostatnio głównie allegro, no ale lubię kilka marek i zaglądam do kilku sklepów w poszukiwaniu perełek ;)

2 wg mojego męża za często ;)

3 wszystko :) nie założę brzydkiego ciucha chyba że "brzydkość" jest uzasadniona i celowa tworząc w ten sposób konkretną jakość. Za prawdziwe perełki umiem dać dużo jeśli mam, ale niestety nie mam najczęściej to wyszukuje perełek po obniżonych cenach ;)

4 te w dobrym stanie i naprawdę cudne oddaję przyjaciółkom: jedna nosi rozmiar mniejsze (zatem za małe idą do niej) a druga rozmiar większy (zatem za duże idą do niej). rzeczy niezniszczone ale nie porywające oddaję do PCKu a lepsiejsze wystawiam na allegro.

5 a tu różnie. najczęściej póki się nie zniszczą, bo nieczęsto kupuję rzeczy nieciekawe, zatem nie nudzą mnie szybko ;) jeśli rozmiarówka zawiodła wtedy oddaję właściwie od ręki

6 staram się kupować tanio, ale nie kupuję tandety. jakość wykonania, materiału itp są dla mnie zbyt ważne, jak również pochodzenie tkanin czy miejsce wykonania. etyczność produktu niestety rzutuje na cenę ;)

7 ciuchy dają genialne pole do wyrażenia siebie. szkoda,z e ten środek jest tak mało wykorzystywany.

8 różne. na pewno kolorowe, unikalne, oryginalne i ciekawe. mam zarówno rzeczy sportowe jak i eleganckie, ale wszystkie muszą być wygodne. na pewno też mam tylko to co noszę, jeśli nie noszę to idą dalej w świat :)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.087 sekund z 24 zapytaniami.