Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2   Do dołu

Autor Wątek: a to krowa....  (Przeczytany 17837 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
a to krowa....
« : 2003-05-12, 00:32 »
moze ktos zna sqteczny sposob zeby oduczyc konia panicznego wrecz leq przed krowami?:mucka:  z gory mowie ze to byla panika od pierwszego wejrzenia  :|

Ciapka

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #1 : 2003-05-12, 07:55 »
eeeeeee co za rnica..
krowa czy siania czy jakas plaxchta..
kon sie boji nowych zeczy..
poptrtu sie przyzczai...
niktre konie boja sie tez łaciatych koni:)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
a to krowa....
« Odpowiedź #2 : 2003-05-12, 11:06 »
wiesz o to chodzi ze on mial czas sie przyzwyczaic :) a za kazdym razem taka panika jak cholera :P i ciapus wiesz nie dziwilabym sie az tak gdyby nie to ze jak ta sierotka idzie se ulica i jezdza samochody,kolorowe kioski jakies,tu smietniki tam jeszcze cos inneg,dzeciaki,gwar...na nim to nie robi wrazenia mimo ze jest pierwszy raz w jakims miejscu..a krowa?albo cos kolo czego jedzie dzien w dzien?to dopiero koniojady.... :lol:

Forum Zwierzaki

a to krowa....
« Odpowiedz #2 : 2003-05-12, 11:06 »

Elwirka

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #3 : 2003-05-12, 13:10 »
to wypuść go z krówkami albo Wiesz co ja mam pomysła :wink: Ale przyszło mi do głowy tylko oduczanie ludzi lęków przed pająkami :P A koń i człowiek to nie zwierzęta  :wink:
ps fajny obrazek Ja nie potrafię zmniejszyć już xara próbowała ale jeszcze było za dużo  :(
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
a to krowa....
« Odpowiedź #4 : 2003-05-12, 13:23 »
a co cesz zmnieszyc?przyslij toi ci zmniejsze :P dzieki 8)

Ritka

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #5 : 2003-05-12, 13:26 »
może chodź z nim koło krówek.. albo krówkami koło niego :P
Zapisane

Tafta

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #6 : 2003-05-12, 14:13 »
Cytat: Elwirka
przyszło mi do głowy tylko oduczanie ludzi lęków przed pająkami :P


Taaaaak? To dawaj ten sposób, bo mam kłopot z tymi bestiami
Zapisane

Ritka

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #7 : 2003-05-12, 14:34 »
ja mam takie coś ze pszczółkami :P
Zapisane

Elwirka

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #8 : 2003-05-12, 17:40 »
xara ale to na gg bo za dużo pisania :wink: Ale do krówek też chyba się tyczy :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

a to krowa....
« Odpowiedz #8 : 2003-05-12, 17:40 »

Tafta

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #9 : 2003-05-12, 17:55 »
dobra, dobra :wink:
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #10 : 2003-05-12, 18:07 »
Mysle, ze kon powinien z czasem sie przyzwyczaic do krow. Chociaz nie jest to pewne. Moj sie panicznie boi parasoli. I przyzwyczai sie na przyklad do jednego parasola w jednym miejscu i sie go nie boi, ale wystarczy tylko ten sam parasol postawic w innym miejscu (moze byc przesuniety chociazby o da metry) albo w jego miejsce dac inny parasol i juz jest panika :D
Wiec pozostaje Ci przyzwyczaic sie, ze sie kon boi :D

Xara, ja tez sie PANICZNIE boje pajakow.
Zapisane

Ritka

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #11 : 2003-05-12, 18:10 »
tak jak koń w mojej stajni boi się worków, tych szeleszczących torebek :P. Wszyscy sie nad biedulkiem wyrzywają i dają mu marchewki z worka..biendy
Zapisane

Tafta

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #12 : 2003-05-12, 18:16 »
Heh, no to nie jestem sama :wink:
Okropne są te kosmate potwory z tymi swoimi jakimiś odwłoczkami i nogogłaszczkami czy jak to się tam nazywa. Jak sobie tylko o tym pomyślę to ciary mi przechodzą po plecach, brrrrr.
Zapisane

Ciapka

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #13 : 2003-05-12, 19:26 »
heh k_cian :) nei spzjmuj sie moze ma krowolek..
moja koelznka ma krowofobie zbaira wsyztsko s krowami..i wogole.....
 ruzne pszydoaki chodz po siwecie..
a neiz paszcyzs.z.krokwa cos w sobie ma:)
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
a to krowa....
« Odpowiedź #14 : 2003-05-12, 21:16 »
hehe ciapa to to juz nie fobia,fobia to strach :P no a bede miec problem z krowami bo o ile dotad mijalam krowy duzym lukiem bo mailam jak i tylko mialam z nimi do czynienia jadac w teren i to nie wszedzie bo droga szeroka i wogole..to tak jak juz sie przeprowadzimy to z terenu stajni bedzie sie wyjezdzac droga taka typowo polna wiec waska,po jednej stronie plot a po drugiej od razu laczka z krowa :| i ta krwa stoi jakies 2-3metry od tej drogi zawsze...bedzie kaplica doslownie ..ja sie moze wczeniej z wami pozegnam?....:roll:yyy..i sadze ze pewnie nawet wogole nie wyjade z terenu stajni,ostatnio jka jechalam i kilka metrow przedemna byla krowa to byly hamulce na 4 nogi,w tyl zwrot,obrocilam go spowrotem jakos i dawaj probowacprzepchnac go jakos....marta z demiska to samo zreszta....zaczely furczec fukac i co nie tylko,tanczyly w miejscu a w koncyu siedzac jeden drugiemu na dupsq wyrwaly byle predzej do przodu,po kiq fule uspokoily sie poogladaly sie jeszcze chwile fuknely i dalej juz jak gdyby nigdy nic poszly :lol: qrde ta krowa przy samym wyjezdzie na droge.......a tam czasem dosc szybko samochody jezdza..... :?

Forum Zwierzaki

a to krowa....
« Odpowiedz #14 : 2003-05-12, 21:16 »

Natchniuza

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #15 : 2003-05-12, 22:17 »
No to wspolczuje. Ale spojrz na to inaczej - on sie boi tylko krowy, moj sie nie boi krowy ale boi sie wszystkiego innego :P
Zapisane

Elwirka

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #16 : 2003-05-12, 22:28 »
Pająki są fajne :wink: Ja was nie rozumię Bo ktoś wam kiedyś powidział że pająki są fuj i dlatego się boicie A Rudemu K_cian ktoś powidział że krówki i co tu się dziwić :lol:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
a to krowa....
« Odpowiedź #17 : 2003-05-12, 22:41 »
one sa slodziutkie co wy cecie od pajomczkow?bosh dziewczny wwas na terenowki do nas wziasc z bezkregow....hehehe bylby jeden wielki wisk i pisk :lol: zreszta juz mialysmy takie co wiszczaly na widok karalucha :lol: a tu coz...trzeba latac po bagnie i czerpakowac material,potem rozkladasz plachte metr na metr i wypuszczasz wszystki co zlapales a to ci sie rozlazi i rozlatuje na wszystkie strony  :wink: to dopiero wrazenia hyhyhyhy ale tak to mamy ciekawe osobniki u nas....jedna boi sie pajakow..inna zab...jeszcze inna robalqw roznych...badz myszy...hyhy bijolodzy qrde :lol: ja tam jestem zauroczona modliszkami odkadd bawilismy sie z jedna na labkach qrde sqbana przyssala mi sie tak do reki ze potem nawet zdjac jej nie dalysmy rady :lol:

Elwirka

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #18 : 2003-05-12, 22:47 »
a bo one takie delikatne panienki Dżownic dla ptaka to by nie kroiły bo wstrętne  :wink: a ja kroiłam dla takiego jeżyka Fajny ptaszek z niego był :(  :(  :cry:
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #19 : 2003-05-12, 23:03 »
eee tam, zaraz delikatne panienki. ja sie nie brzydze pajakow, ja sie panicznie boje. panicznie. to jest silniejsze ode mnie. i wiem, ze to glupie. no ale nic nie poradze na to. innych robakow sie raczej nie boje. ale pajaki. aaaaaaaa.
Zapisane

Tafta

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #20 : 2003-05-13, 01:20 »
Słodziutkie pajączki? Buhahaha, a to dobre :D
Ja mam po prostu arachnofobię. I dlatego żadnym biologiem na pewno nie zostanę :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

a to krowa....
« Odpowiedz #20 : 2003-05-13, 01:20 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
a to krowa....
« Odpowiedź #21 : 2003-05-13, 11:12 »
oj xarus to ty chyba nigdy im w oczy nie patrzylas,bosh ile w nich uczucia...tej milosci i delikatnosci :lol:  :lol:  8)

Ritka

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #22 : 2003-05-13, 12:33 »
pszczołofabia jest gorsza.. szczególnie latem...
Dzisiaj miałam lekcje o pajęczakach :D
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
a to krowa....
« Odpowiedź #23 : 2003-05-13, 12:54 »
myshaa a ja ci powiem jezeli boisz sie pszczol ze jezeli bedziesz sie spokojnie przy nich zachowywac to one zostawia cie w spokoju,gwaltowne ruchy je rozdrazniaja natomiast powolnych delikatnych,plynnych ruchow nie zauwazaja nawet,poprostu widza wszstko ze tak powiem w przyspieszonym tepie:)

Tafta

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #24 : 2003-05-13, 13:06 »
Jasne, jasne :lol:

Kiedyś nawet zmusiłam się do dotknięcia takiego 'koffaniutkiego' wapniaczka.
I go kurde dotknęłam, ale nie widziałam w tym żadnej przyjemności :lol: :lol:
Zapisane

Elwirka

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #25 : 2003-05-13, 14:47 »
oj Xaruś musisz mieć wprawę :lol: .... A K_cian ma rację a te urocze nogogłaszczki I takie mięciutkie są w ogóle śliczne :)
Zapisane

Tafta

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #26 : 2003-05-13, 17:20 »
Ach Aluś, Ty mnie chyba nie zrozumiesz
Tak się składa, że ja nie widzę w tym nic uroczego, a wręcz przeciwnie. Jeszcze te takie zwykłe to jakoś ujdą, ale te kosmate, grubaśne potworki w stylu pomniejszonej tarantulli to mnie normalnie przyprawiają o dreszcze
Zapisane

Elwirka

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #27 : 2003-05-13, 19:53 »
Ale jak je się fajnie maca  :lol: no są przydatne jak jest plaga komarów
Zapisane

Forum Zwierzaki

a to krowa....
« Odpowiedz #27 : 2003-05-13, 19:53 »

Tafta

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #28 : 2003-05-13, 20:30 »
Macaj se macaj, masz moje błogosławieństwo :D

Ale powiem Wam, że zuch ze mnie dziewuszka, bo w stajni zawsze zostawiam wszystkie pajęczynki co by paskudne i upierdliwe muszki i komarki się łapały :wink:
Zapisane

Ritka

  • Gość
a to krowa....
« Odpowiedź #29 : 2003-05-13, 20:44 »
sorki.. stać spokojnie, tak? Za każdym razem jak stoje spokojnie to mi bestie pod rękaw wlatują! I zawsze wbiją sie bo nie mogą wyjść... po prostu si ena mnie uwzięły!!! POmocy..
A pajączek to nawet nie wlezie na ciebie....
Zapisane
Strony: [1] 2   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.091 sekund z 32 zapytaniami.