Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: włosy...najlepsza odżywka...  (Przeczytany 4079 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

truskawa144

  • Gość
włosy...najlepsza odżywka...
« : 2004-08-28, 00:52 »
jakiś czas temu pisałam wam o świetnej odżywce do wlosów, miałam podac nazwe ale zapomniałam :oops: wtedy znałam ją tylko  z opowieści sąsiadki ale w przerwie między warkoczykami wypróbowałam i musze powiedzieć że jest rewelacyjna, nazywa się PLACEN FORMULA HP (TONIC HAIR AND SCALP LOTION), są to ampułki, zaleca się stosowanie przez 6 tyg (2 ampułki tygodniowo), cena jest dosyć wygurowana -przy zakupie jednej ampułki 10 zł, przy całym zestawie (12 ampułek, cała kuracja) ok 97 zł. ale na prawde warto, miałam po tej kuracji rewelacyjne włosy, szybciej rosły, przestały wypadac itd. na prawde bomba (nie będę opisywać jak się dokładnie stosuje ,jeśli ktoś zdecyduje się na zakup w środku jest szczegółowa instrukcja...kuracji nie trzeba powtarzac bo daje świetne efekty widoczne już po ok 3 tyg....do kupienia tylko w dobrych sklepach z artykułami fryzjerskimi...polecam...

ps: musze dodac że głównym składnikiem jest wyciąg z łożyska (kobiecego oczywiście) więc jeśli ktoś się brzydzi to lepiej niech zrezygnuje z zakupu...
Zapisane

Agatra

  • Gość
włosy...najlepsza odżywka...
« Odpowiedź #1 : 2004-08-28, 12:30 »
O kurcze...całkiem sympatycznie...wyciąg z łożyska...

A cena faktycznie wygórowana...Musze kuzynce powiedziec o tym produkcie, bo ona po warkoczykach tez ma problemy z włosami :P
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
włosy...najlepsza odżywka...
« Odpowiedź #2 : 2004-08-29, 22:10 »
jezu.. sama nazwa nie ejstz achecająca ;) Ja uzywam Pantene Złota linia :) Bardzo fajna odzywka, wlosysie ladnie rozczesuja, maja lepszy blask i wogole mieksze sie wydają.
Zapisane

Forum Zwierzaki

włosy...najlepsza odżywka...
« Odpowiedz #2 : 2004-08-29, 22:10 »

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
włosy...najlepsza odżywka...
« Odpowiedź #3 : 2004-08-31, 00:20 »
Cytuj

głównym składnikiem jest wyciąg z łożyska

nie wierze  :shock:
Zapisane

truskawa144

  • Gość
włosy...najlepsza odżywka...
« Odpowiedź #4 : 2004-08-31, 00:27 »
dlaczego???
Zapisane

Agatra

  • Gość
włosy...najlepsza odżywka...
« Odpowiedź #5 : 2004-09-01, 08:38 »
Czy łożysko ma takie działanie odżywcze?? Bo jak tak to moze sobie zatrzymam po porodzie...yyy zapomniałam ja nie bede mieć dzieci...
Zapisane

Sal

  • Gość
włosy...najlepsza odżywka...
« Odpowiedź #6 : 2004-09-03, 08:48 »
Można tę odżywkę kupić u nas w sklepie fryzjerskim. Zamówiłam sobie. :wink:
Zapisane

truskawa144

  • Gość
włosy...najlepsza odżywka...
« Odpowiedź #7 : 2004-09-03, 20:06 »
no napewno bedziesz zadowolona, tylko trzeba się dokładnie stosować do "instrukcji" , a jak chcesz to z tej samej serii jest jeszcze szampon i chyba jakaś odzywka czy balsam (nie pamiętam w jakich cenach)

a tak z ciekawości- ile to u Ciebie kosztuje??
Zapisane

Sal

  • Gość
włosy...najlepsza odżywka...
« Odpowiedź #8 : 2004-09-08, 08:28 »
Akurat nie było w tym dniu na stanie, ale sprzedawca powiedział mi, że ok. 80 zł.

Instrukcja jest po polsku? Chodzi o masaż? (wyszperałam w necie, że masaż to podstawa). Jak ją dokładnie stosowałaś, że jesteś zadowolona z efektów?
Zapisane

Forum Zwierzaki

włosy...najlepsza odżywka...
« Odpowiedz #8 : 2004-09-08, 08:28 »

truskawa144

  • Gość
włosy...najlepsza odżywka...
« Odpowiedź #9 : 2004-09-08, 11:06 »
instrukcja po polsku,własnie o masaz głowy chodzi, czym lepszy tym lepsze efekty,i trzeba stosować w miare regularnie,mam nadzieje że bedziesz zadowolona...aha, nie przejmuj się jak skóra głowy bedze cię przez kilka minut troche piekła, tak ma właśnie być i uważaj na oczy...
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 29 zapytaniami.