Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mam problem z wróblem:/  (Przeczytany 5410 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Córka_Robala

  • Gość
Mam problem z wróblem:/
« : 2004-10-03, 14:10 »
Witam:D
Mam w domu wróbla(już nie piskle bo wyrosło:P) i mam z nim problem.
Alka(takie imię dostał a właściwie dostała bo to samica:D) znalazłam już ponad 2  miesiące temu i jest z nim taki problem że strasznie łamią mu się piórka i ogon....co mu coś urośnie to zaraz się połamie....to mój drugi wróbel z pierwszym nie było problemu odleciał z 'braćmi' a ten juz tyle u mnie siedzi i nie potrafi latać...
Znalazłam go przypadkiem na chodniku,jakaś dziewczynka go męczyła ( co gorsza jej matka się na to patrzyła eh:/) no ptak był zestersowany,brudny,wycieńczony,głodny no i go zabrałam.Od początku miał bardzo dobry apetyt(już po godzinie oswoił się z otoczeniem) a ze nie był całkiem mały(opierzony,miał otwarte oczka,od czasu do czasu sobie podlatywał,ćwierkał) to nie sprawiał mi jakiś wyjątkowo wielkich problemów(trzeba było wcześnie wstawać żeby go na karmić ale co tam:)).potem nauczył się sam jeść robił postępy w 'podlatywaniu',piórka mu rosły,ogonek też no ale od jakiegoś czasu właśnie łamią mu się te piórka i ogona to już prawie nie ma:/
Nie wiem co mam z tym zrobić wybieram się do weterynarza z nim,ogólnie wszyscy mi mówią że ten wróbel jakiś 'lichy' jest,przy czym jest bardzo żywy,wesoły,duuużo je,śpiewa sobie ogólnie przeciętny wróbel gdyby nie to że taki wyleniały....może jest tutaj ktoś kto mi coś doradzi w sprawie tych piór bardzo bym była wdzięczna za jakieś rady.
Zapisane

Pleiades

  • Gość
Mam problem z wróblem:/
« Odpowiedź #1 : 2004-10-15, 10:02 »
Hmm... Albo jakieś niedobory pokarmowe, albo faktycznie, jakies predyspozycje genetyczne do łamliwości piór... Jesli to drugie, to raczej nigdy na wolność powrócić nie będzie mógł i potrzebna mu będzie fachowa opieka do końca życia w jakimś ptasim azylu lub ogrodzie zoologicznym...
Zapisane

Cathycash

  • Gość
Mam problem z wróblem:/
« Odpowiedź #2 : 2004-10-15, 15:10 »
A wet nic nie poradził?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Mam problem z wróblem:/
« Odpowiedz #2 : 2004-10-15, 15:10 »

Kesi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1705
    • WWW
Mam problem z wróblem:/
« Odpowiedź #3 : 2004-10-21, 17:13 »
Właśnie co wet powiedział ?

Może jakieś witaminki mu potrzebne.

Dajesz mu sepie ?
Zapisane

Enola

  • Gość
Mam problem z wróblem:/
« Odpowiedź #4 : 2004-10-21, 18:12 »
wydaje mi sie ze to moga byc skotki zlej diety. czym go karmisz? powinien dostawac przede wszystkim owady i inne drobne bezkregowce takie jak dzdzownice i slimaki (mozesz mu je kroic jezeli beda zbyt duze) bo tym wroble glownie zywia sie na wolnosci. oprocz tego jakies ziarenka ale glownie owady.
Zapisane

Pleiades

  • Gość
Mam problem z wróblem:/
« Odpowiedź #5 : 2004-11-10, 11:10 »
No i jak sie ta sprawa skończyła ??
Czekamy na wieści !
Zapisane

rosa_wyzel

  • Gość
Mam problem z wróblem:/
« Odpowiedź #6 : 2004-11-21, 13:13 »
może go źle karmisz.on jest chyba poprostu słaby.
sprubuj dawać mu pokarm z większą ilością składników odrzywczych.
jak nie pomoże idź do weta.
pozdro,
rosa_wyzel
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 25 zapytaniami.