Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Kotki w schronisku w Katowicach  (Przeczytany 1914 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Kotki w schronisku w Katowicach
« : 2009-05-23, 07:45 »
W Katowicach na początku maja ruszyła akcja bezpłatnej sterylizacji dzikich kotów, tych dorosłych - wypuszczane są po 3 dniach na "stare" miejsce pobytu. Malutkie kotki są wyłapywane i oddawane do schroniska. Jestem zdziwiona popytem, jaki jest na nie.  Mama w środę zawoziła 3 malutkie koteczki, a do piątku już znalazły dom. Co jest bardzo istotne dla osób, które chciałby zając się taką „bidulką” po zapłaceniu 30 złotych dostają ślicznego „dachowca”, po pierwszym odrobaczeniu i szczepieniu oraz kupon na bezpłatną sterylizację, które można dopiero wykonać gdy kocię skończy minimum 6 miesięcy.
Byłam po kotka dla koleżanki i sporo jest kocurków do adopcji, niestety tylko 1 koteczka, ale to zmienia się jak w kalejdoskopie. Wszystkie kociaczki śliczne i chwytające za serce. Schronisko zbiera również (oczywiście karmę zawsze przyjmują) stare ręczniki i koce. Zwierzaki są często kąpane i nie ma w co je wycierać. Miłośnicy zwierząt z rejonu Katowic, jak mają zbędne ręczniki czy koce mogą je podrzucić do schroniska - Milowicka 1b, czynne od poniedziałku do piątku do 17:00, w sobotę do 14:00, oni chętnie przyjmą!
Pozdrawiam Bożena
Zapisane
Bożena

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: Kotki w schronisku w Katowicach
« Odpowiedź #1 : 2009-05-24, 13:54 »
Schronisko w Katowicach ma nową stronę, ciekawie rozwiązaną, zajrzyjcie, polecam!

http://www.schronisko-katowice.eu/index.php
Zapisane
Bożena

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12526
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Kotki w schronisku w Katowicach
« Odpowiedź #2 : 2009-05-26, 12:36 »
Ciekawe, czy mają tam wolontariat. Jakoś nie znalazłam info...

Lis, byłbyś zainteresowany, jakby co? :P Daleko chyba nie masz... ;p
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Kotki w schronisku w Katowicach
« Odpowiedz #2 : 2009-05-26, 12:36 »

soboz4

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 729
  • Każda porażka to krok do sukcesu!
    • WWW
Odp: Kotki w schronisku w Katowicach
« Odpowiedź #3 : 2009-05-26, 14:22 »
O wolonatriacie w Katowicach pisałam na innym wątku, trzeba zgłosić się do Fundacji SOS i tam można wszystkiego się dowiedzieć. Gdy byłam wczoraj wszystkie maluchy znalazły dom, najmłodszy kot w schornisku ma 1 rok.
Zapisane
Bożena
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.061 sekund z 27 zapytaniami.