Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Czy uważacie, że koty są wredne?  (Przeczytany 4464 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Michał_Wołomin

  • *
  • Wiadomości: 1
    • WWW
Czy uważacie, że koty są wredne?
« : 2016-05-13, 11:27 »
Z tym, że koty mają własne zdanie i chodzą własnymi drogami chyba zgodzi się każdy ale czy nie macie czasami wrażenia że koty celowo robią nam na złość i czerpią z tego dziką kocią satysfakcje?

Zapisane

Akot

  • *
  • Wiadomości: 1
    • WWW
Odp: Czy uważacie, że koty są wredne?
« Odpowiedź #1 : 2016-05-23, 15:14 »
Oczywiście że tak :D nie lubię kotów, psy lepsze

monikacicha90

  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Czy uważacie, że koty są wredne?
« Odpowiedź #2 : 2016-06-24, 16:16 »
Oczywiście, że tak, ale ja właśnie to w nich uwielbiam, że są takimi indywidualistami, no i że są bardziej podobne do człowieka :):) Na przykład moja Pusia dzisiaj rano była potulna jak baranek, bawiła się nową maskotką, którą zamówiłam jej z spam, a dwie godziny później buszowała tak, że aż pozwalała mi wszystkie kwiatki :)
« Ostatnia zmiana: 2016-06-24, 18:31 autor IBDG »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Czy uważacie, że koty są wredne?
« Odpowiedz #2 : 2016-06-24, 16:16 »

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Czy uważacie, że koty są wredne?
« Odpowiedź #3 : 2016-06-29, 12:18 »
Właśnie moim zdaniem wręcz przeciwnie,ponieważ koty nie są ani wredne ani tym bardziej złośliwe,często bywają jedynie zazdrosne. Wredność absolutnie nie leży w ich naturze:)
Zapisane

lewy66

  • *
  • Wiadomości: 3
    • WWW
Odp: Czy uważacie, że koty są wredne?
« Odpowiedź #4 : 2016-07-04, 18:00 »
A mi się wydaje, że zależy to bardziej od charakteru kota. Są i koty miłe i są takie strasznie wredne :)
Zapisane
Nowa strona internetowa poświęcona spirulinie http://www.spirulina.pl można śmiało wyciągnąć wnioski iż jest ona bardzo dobra dla zwierząt jak i ludzi. Wystarczy tylko dobrać odpowiednie proporcje i składniki dla każdego organizmu. Jeśli chciałbyś dokładnie wiedzieć jaka dla Ciebie jest najlesza spirulina zobacz w kategoriach na www.

Ares_biz_pl

  • *
  • Wiadomości: 172
Odp: Czy uważacie, że koty są wredne?
« Odpowiedź #5 : 2016-07-06, 11:58 »
Może nie tyle od charakteru ile od danej rasy kota. Powiedzmy że w przypadku tego tematu chodzi o zwykłe "dachowce",nie Persy lub inne znane i popularne odmiany. "Dachowce" na pewno nie zaliczają się do tych wrednych:)
Zapisane

joanndg44

  • *
  • Wiadomości: 5
    • WWW
Odp: Czy uważacie, że koty są wredne?
« Odpowiedź #6 : 2016-11-23, 18:19 »
Jakie wredne? Ależ skąd. To kochane zwierzaczki z charakterkiem:)
Zapisane

Lili

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1
Odp: Czy uważacie, że koty są wredne?
« Odpowiedź #7 : 2017-02-04, 12:28 »
Hm... Właściwie to nie jestem pewna. Pod ,,bycie wrednym" może podchodzić to, że moja kotka lubi wchodzić do pokoju babci (i chyba to lubi), mimo, że babcia zawsze ją stamtąd wygania.  Ale może chce się w ten sposób ,,odpłacić" za to, że jak się przybłąkała to babcia była najbardziej przeciwna temu, żeby została, bo futro, bo jedzenie, bo coś tam, a zwierzaki takie rzeczy wyczuwają...
Zapisane
Ci, którzy uważają, że zwierzęta są głupie, najprawdopodobniej nie potrafią ich zrozumieć.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Czy uważacie, że koty są wredne?
« Odpowiedź #8 : 2017-02-04, 15:16 »
A może jest ciekawa, co też za skarby szanowna babcia przed nią ukrywa? ;) Albo wszystkie te powody naraz :D
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Czy uważacie, że koty są wredne?
« Odpowiedz #8 : 2017-02-04, 15:16 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.099 sekund z 24 zapytaniami.