Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do dołu

Autor Wątek: Niedługo maluszki- JUŻ SĄ :) Wystawa Opole - Alta Vista też tam będzie! :D  (Przeczytany 37302 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mycat

  • Gość
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! ZMIANA PŁCI???
« Odpowiedź #120 : 2006-08-11, 23:04 »
No więc koteczki mją juz zapewnione domki, i to juz na 100% dobre :kocham: Trafią do ludzi odpowiedzialnych i UŚWIADOMIONYCH :) I obydwa zostaną we Wrocławiu  :jupi2:
Zapisane

mycat

  • Gość
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zmiana płci ;)
« Odpowiedź #121 : 2006-08-15, 21:21 »
Ciekawa jestem czy sie połapiecie "co od czego należy"  ;)
Znalałam ta fotkę dzisiaj przeglądając zdjęcia i sama się zastanawialam:
http://images2.fotosik.pl/128/2bfa3ab556480436med.jpg
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedź #122 : 2006-08-15, 22:11 »
Czy cos przeoczyłam jak sie w końcu nazywa siostra aniki nie amur to wiem ale nie doczytałam sie imienia drugiej kotuńki boskie a z oczu jej patrzyło troche bardziej dziewczeńsko i wyszło:))
Teraz smieszna historia, u mojej rodzinki pod krakowem, dostali kociaka i pojechali do swojego dziadka < emerytowany wet> żeby rozpoznał płeć...dziadek  zerknał pod ogon mówi kotka
No to rodzina podawała sterydy az tu nagle po roku kotka miała jajeczka i okaząła sie byc kotem a że na sterydach to strasznie wielkim kotem jak na dachowca...........

Po lewo jest amur dziewczyna bo nie znam imienia a na prawo anika
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedz #122 : 2006-08-15, 22:11 »

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedź #124 : 2006-08-26, 21:29 »
Teraz to dopiero piękności się z nich zrobiły! Jestem w szoku jak szybko rosną :)
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

tarunia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3388
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedź #125 : 2006-08-26, 23:40 »
Po prostu cuda. :kocham: Szkoda że nie z Gdańska, bo bym mogła je conajmniej zobaczyc osobiscie. :P
Zapisane
Oh how I wish to go down with the sun...

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedź #126 : 2006-08-27, 09:07 »
Ale są cudne :kocham: Fajne imionka ;)
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

AziS

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 888
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedź #127 : 2006-08-27, 09:54 »
Alta Vista przepiękna....zauroczył mnie ten kociak :)
Zapisane
:mrblue: Psy Górą :mrblue:

-> Jeśli w niebie nie ma psów,
To chcę pójść tam,
Gdzie po śmierci idą one.

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedź #128 : 2006-08-27, 10:00 »
Ada Althea:

Widzę że mam imienniczkę :D
Zapisane
Why so serious?

Forum Zwierzaki

Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedz #128 : 2006-08-27, 10:00 »

kate8828

  • Gość
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedź #129 : 2006-08-27, 20:30 »
Pisałam to już tyle razy, ale powtórzę jeszcze raz kotki poprostu cudowne, przepiekne, przeurocze.....
Czy któras kotka trafia do hodowli lub  poprostu nie bedzie sterylizowana ???? czy obie sa koteczkami na kolanka
Zapisane

mycat

  • Gość
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedź #130 : 2006-09-01, 14:27 »
To sie okaze jutro... Zakladalam ze z pierwszego miotu kotkow nie bede sprzedawac do hodowli, chyba ze jakis bedzie naprawde dobry... Alta Vista sie swietnie zapowiada i jutro bedzie przesądzone czy pojdzie do hodowli (znanej mi dosc dobrze i wiem ze prowadzonej z miłością :) ) czy na kolanka (za koteczką jest już ustawiona kolejka  :oops:)

A tutaj jej nowe fotki:

http://img242.imageshack.us/img242/3161/1dw6.jpg
http://img222.imageshack.us/img222/5494/2xa8.jpg
http://img112.imageshack.us/img112/1038/3vi3.jpg
http://img167.imageshack.us/img167/6312/5tn2.jpg
http://img167.imageshack.us/img167/8126/8sh2.jpg
http://img67.imageshack.us/img67/9660/4pb3.jpg
http://img167.imageshack.us/img167/1339/6rs2.jpg
http://img67.imageshack.us/img67/1519/7vh5.jpg

Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedź #131 : 2006-09-01, 15:33 »
W takim razie, czekam na informacje , bardzo ładną ma poze wystawową jest śliczna.....druga koteczka też ale ona jest bombowa:)
Zapisane

mycat

  • Gość
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedź #132 : 2006-09-02, 18:45 »
No to juz zadecydowane - koteczka czarno-srebrna idze do hodowli :)
Obejrzec koteczke przyjechaly dwie doswiadczone hodowczynie, zachwytom nie było końca! I to na obydwa kociaki. Tak skrotowo powiem tylko, ze uznały miot za bardzo udany i powiedzialy że kociaki sa swietne w typie. Ale sie chcwalę  :oops:
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedź #133 : 2006-09-03, 09:52 »
Mycat to super:), napewno musisz być bardzo dumna....kociaki wspaniałe:) To fajnie że jedna idzie do hodowli, niech przekazuje wspaniałe geny:)
Pozdrawiam. jak jeszcze kotki sa u Ciebie to je wymiziaj:)
Zapisane

mycat

  • Gość
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedź #134 : 2006-09-04, 13:38 »
Mojej ślicznej Alta Visty juz ze mną nie ma  :sad:
Trudno mi było o tym pisać, bo to stało się nagle, myslalam ze jeszcze kilka dni ze mną pobędzie.... Tego dnia jakoś się trzymalam, ale nastepnego zlapałam doła.... Dobrze ze że jest jeszcze jedna maleńka... ale on tez mnie opuści za kilka dni... Właściciele nie mogą się doczekać... Ciągle dzwonią, odwiedzaja... Wim że trafi do dobrego domu.... Ale dostałam dziś zdjęcia z nowego domu Alty Visty i czuje sie juz na tle lepiej ze moge pisać  :smile:  Bardzo się ucieszylam jak usłyszalam ze od razu zaczęła się bawić, ze jest bardzo odważna, że caly czas psoci, bryka i jest wesoła  :smile:  :smile:  :smile:  No i fotki... potwierdzają to  :smile:  Zaraz wkleje  :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedz #134 : 2006-09-04, 13:38 »

kate8828

  • Gość
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedź #136 : 2006-09-04, 15:10 »
Nie dziwie ci sie że było Ci smutno w końcu 3 miesiące z kotka i w kochającym ja domu  napewno sie zżyłaś:)
Zdjecia super a hodowla widze  nie w kij dmuchał maja inter championke jedna z ich kotek wiec  widziały jakia twoja alta jest piekna skoro sie zdecydowały gratki, gratki i jeszcze raz gratki:)
Kicie sa przepiekne  juz trzymam kciuki za wystawy alty, no i potem za jej piękne  kocięta:)
Zapisane

mycat

  • Gość
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Zagadka
« Odpowiedź #137 : 2006-09-08, 22:18 »
Dzis znow rozmawialam z nową pancią ;) Ewą i jej słowa strasznie mnie pocieszają - koteczka super dogaduję się z dorosłymi kotkami, śpi w łuzku z pańcią, bawi się jak szalona, jest wesoła i ma wieeelki apetyt na kurczaczka :lol: Aha i dostała domowe imie: Lenka ;)

A tu moje drugie cudo, ktore bedzie u mnie jeszcze do czwartku i ktore robi się coraz slodsze :roll: Łasi sie, slicznie pręży przy głaskaniu i wogole zrobiła sie z niej straszna przylepka :smile: Wygląda teraz jak księzniczka i zachowuje się jak księżniczka - kaze nosic sie na rękach, bawić się z nią i wkładać do umywalki :roll: Nauczyla sie tego od swojej mamusi i pije lub bawi sie woda płynącą z kranu ;)
Tak wygląda teraz: http://img446.imageshack.us/img446/2543/hpim5389on6.jpg
Jakis czas temu też zakochala się w... pralce. Co zresztą widać na tej fotce. Bawi się w niej a nwet śpi! i tylko patrzy zeby jej otworzyć drzwiczki od bębna... Trzeba uważać zeby jej przypadkiem nie uprać: ;)
http://img446.imageshack.us/img446/4517/hpim5399hh2.jpg
Zapisane

mycat

  • Gość
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Nowe wieści
« Odpowiedź #138 : 2006-09-12, 17:48 »
Już rozstania nadszedł czas....  :(

Juz pojutrze opuści mnie moja druga kruszynka :crybaby:  Zostanie mi tylko niunia... Malutka będzie zabiawiać swoimi figlami juz nie mnie, tylko nowch włascicieli... Zrobi się napewno o wiele ciszej i smutniej... Juz nie bedzie tych dzikich galopad po mieszkaniu... Ciekawe jak zniesie to niunia? Nyła bardzo przywiązana do maluchow, dalej jest bardzo przywiązana do Ady.
Moja zamyślona kocia mamusia...
Na całe szczęscie wiem, ze trafi do wspaniałych ludzi, którzy już teraz ją kochają :) I to jest najwazniejsze.
Zapisane

Ninek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2860
    • WWW
Rozstania z kociakami są straszne. Przeszłam to 5 razy po tym jak niemal wyrwałam ciężarną kotke (o czym wtedy nie wiedziałam) dzieciakom które rzucały nią przez płot. Kociaki są takie słodkie, wszędzie ich pełno, smutno jest później gdy trzeba je oddać i tak cicho i spokojnie :(
Ale Twoim kociakom napewno będzie dobrze ;)
Zapisane
Psy: Fox, Majka i Vega
Koty: Karmel i Mefisto
Szczury: Mia, Pcheła, Weszka, Zambia, Trufla, Mała Mi, LeeLee i Lilia

"Zarozumiałością oraz bezczelnością człowieka jest mówienie, że zwierzęta są nieme, tylko dlatego że są nieme dla jego tępej percepcji." Mark Twain
http://szczury.dzs.pl - Klik ;)

mycat

  • Gość
Juz zabrali moją malutką!  :(
 
niunia przeczuwala ze cos sie dzieje, schowala się pod krzeselko i nie chciala  wyjść, choc wcześniej sama przychodziła i łasila się do tego malżeństwa :( Tak mi smutno teraz.... Była ze mną dokładnie 3 miesiące... Alte Viste tak samo kochałam, ale pocieszłam sie ze jeszcze mam Adę.  Teraz się pocieszam że mam niunię...
Ale odwiedzę moją malusią za ok. tydzień  :jupi2:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Już w nowych domach...
« Odpowiedź #141 : 2006-09-15, 08:50 »
Mam nadzieje że będzie maluchom dobrze ;) Uściskaj Adę ode mnie jak ją bedziesz widzieć :)
Zapisane
Why so serious?

mycat

  • Gość
Odp: Niedługo maluszki! JUŻ SĄ !!!! Już w nowych domach...
« Odpowiedź #142 : 2006-09-19, 10:55 »
Niedługo będę składac wniosek o przydomek.
chailam co prawda przed pierwszym miotem, więcej pojezdzić na wystawy, ale na przydomek sie dłuuuuuugo czeka, a rujki były już zbyt częste i nie mogłam wiecej czekać  :|
Tak wiec zloze wniosek terazx, zreszta z teog co sie orientuję moim kociakom bedzie mozna jeszcze dać to "nazwisko" :)
Tylko mam klopot - bo nie mam za dużo pomyslów!!!
Dlatego prooooszę was, moze jakieś pomysły?? :help:
Fajnie by było gdyby się kojarzyło z syberią, połnocą albo po prostu ciekawie brzmiało  :)
Zapisane

mycat

  • Gość
Dziś odwiedze mojego maluszka, Adę Althę! :D

Zapraszam wszystkich tez na moją nową stronę:
www.sib.prv.pl
Jeszcze nie wykończona i musze zrobić jakiś ładniejszy tytuł.
Nie jest moim ideałem.. ale na poprzednią nie moglam już patrzeć. Co sądzicie?
Zapisane

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
bardzo fajna stronka. Jakie pikne kociambryyyy!!!! moje male kotki sa tez poldlugowlose po tatku ale sa dachowcami. I tak sa pikne!!!
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

mycat

  • Gość
Nowa fotka "upranej" kotki (nadszedł już czas ;) )



Zapisałam Sulcie na wystawe we Wrocku, ktora odbedzie się 2 i 3 grudnia, na dwa dni  :VoV:

PS: Przydomek już wybrałam, czy taki dostanę to zobaczymy.
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Niedługo maluszki- JUŻ SĄ :) Nowa fotka i wystawa
« Odpowiedź #146 : 2006-10-14, 15:37 »
Oj mycat takie piękności że szook ,,cud miód i orzeszki"
Trzymam kciuki za Su
(zdradź nam jaki wybrałas przydomek:):D:D:D:D:D:)
Zapisane

mycat

  • Gość
Odp: Niedługo maluszki- JUŻ SĄ :) Nowa fotka i wystawa
« Odpowiedź #147 : 2006-10-14, 20:12 »
Przydomek zdradze jak już go dostane, przecież nie wiem ktory wybiorą  :)

Kupiłam dziś mając na celu przygotowanie do przyszłej wystawy produkt June's Oryginal, "Texturizer Spray" (swoja drogą niezła cena - 42 zł :roll: ) i użyłam go, ale narazie trudno mi coś na jego temat powiedzieć, bo "użycie" go polegało na fruwaniu sprayu w powietrzu i kota też  :help:  Nie spodziewałam sie, że niunia tak panicznie będzie się bać spryskania jej czymś!! Po "zabawie" mam niezłą szramę na ręcę, po jej rozpaczliwym odpychaniu sie... Po dwuch psiknięciach dałam spokój, nie chciałam jej męczyć :(  Mam nadzieje że z czasem się przyzwyczaji :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Niedługo maluszki- JUŻ SĄ :) Nowa fotka i wystawa
« Odpowiedz #147 : 2006-10-14, 20:12 »

KoChAm KonICzki!!!

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1648
  • Dziki jezdziec
Odp: Niedługo maluszki- JUŻ SĄ :) Nowa fotka i wystawa
« Odpowiedź #148 : 2006-10-15, 08:55 »
ojej biedna wymiziaj ja ode mnie.
 :D
Zapisane
Konie pełnej krwi angielskiej Potocznie zwane są folblutami. Jest to rasa wyścigowa istniejąca przeszło 200 lat. Zalety koni angielskich zostały wykształcone w wyniku nadzwyczaj ostrej selekcji, jakiej wymaga przygotowanie do wyścigu (trening), a potem sam wyścig. Ze względu na silnie rozwinięty układ nerwowy są one ogromnie pobudliwe i nerwowe. Cechą charakterystyczną tej rasy jest nastawienie całego organizmu w kierunku uzyskiwania wielkich szybkości w galopie.  W produkcji wyczynowych koni sportowych pełnej krwi przodują stadniny: Kozienice, Moszna, Widzów, GOLEJEWKO :), Iwno, Strzegom, Rzeczna.

dlatego kocham tę rasę...

mycat

  • Gość
Odp: Niedługo maluszki- JUŻ SĄ :) Nowa fotka i wystawa
« Odpowiedź #149 : 2007-02-06, 13:53 »
Już dawno po wystawie wrocławskiej, a my szykujemy się na nastepną :)

We Wrocławiu Sulcia wygrala swoją grupę (konkurencja była silna!) i zdobyła Ex1 i certfikat na Championa!  :jupi2:

Teraz będzie Opole, 2 i 3 marca. I Uwaga: w Opolu będzie po raz pierwszy wystawiana Alta Vista!!!!  :wink:
Bedzie wystaiwana w klasie mlodzieży, ale będzie miec strasznie mocną konkurencje w grupie - zwlaszcza jedna kotka jest znakomita i ma za sobą juz ogrom sukcesów w klasie kociąt i młodzieży, w tym Best Kitten... Więc będzie trudno wygrac, ale przynajmniej będzie ciekawie :) A i tak nie walczą jeszcze o tytuły  :wink:

Kto będzie w Opolu?? Kto chce obejrzec Alte na zywo?  :D


PS: Dodałam dużo nowych zjdęc obydwu koteczek na mojej stronie: www.sib.prv.pl!
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 [5]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.095 sekund z 32 zapytaniami.