Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Jakiego zespołu słuchacie? :)  (Przeczytany 39463 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« : 2002-07-12, 17:59 »
Ja najbardziej lubie Ich Troje i Shakirkę i Wodeckiego :). A z reszta sporo osób lubi IT :)
Nie lubie Rynkowskiego i Wioletty Willas (największej wyjaczki we wszechświecie) bez urażenia dla jej fanów :)
Zapisane

Grzesio

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #1 : 2002-07-13, 01:28 »
Ja słucham muzyki w zależności od nastroju, ale ostatnio zespołu Sami, Sex Bomba, Łzy.  :idea:  :arrow:  8)
Zapisane

Virge

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #2 : 2002-07-13, 11:19 »
Co lubię:
- Enio Moricone, George Michael, Prodigy, Pink, Kai Tracid, Fragma, ATB, Cosmik Gate, Liroy i wiele innych mnie lub bardziej znanych.

Bardzo podoba mi się głos Ewiliny Flinty, której uwielbiałam słuchać w czasach jak śpiewała jeszcze w Suprise a potem Elelewel. Jak zaryczy na Woodstocku (mieszka niedaleko Żar) to aż ciary przechodzą :D - śpiewała już na kilku i mam nadzieję, że w tym roku ponownie ją usłyszę (no chyba, że kontrakt z Polsatem jej na to nie zezwoli).
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedz #2 : 2002-07-13, 11:19 »

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Oj oj. Ewelina Flinta tez była dobra
« Odpowiedź #3 : 2002-07-13, 11:27 »
Według mnie cała finałowa 3 była fantastyczna. Ale głosowałam na Ale Janosz... Chyba jednak Flinta była lepsza! Eeee... Sama nie wiem ;) Szymon też nie był najgorszy :))) :roll:  :wink:
Zapisane

Ola

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #4 : 2002-07-13, 21:10 »
Ja słucham przede wszystkim D-12. Najlepszy zespół na świecie!  :wink:
Lubię też Nelly'ego, Paresłów, Puff Diddy, Alicia Keys, Ushanti..
Zapisane

AniaS

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #5 : 2002-07-14, 00:16 »
A ja w zaleznosci od nastroju wlaczam: Scorpionsow, Mike'a Oldfielda, lubie takze muzyke filmowa (Braveheart, Ostatni Mohikanin, Armagedon itd.). Jesli chodzi o nowsze przeboje to po prostu wlaczam radio :)  :lol:
Zapisane

rosa

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #6 : 2002-07-14, 10:36 »
Ja słucham METALLICE,KORN,LINKIN PARK,O.N.A.,LIMP BIZKIT,no i oczywiście radio :twisted:
Zapisane

Zorba

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #7 : 2002-07-15, 11:21 »
Ja najbardziej lubie zespół Ich Troje.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Yaho
« Odpowiedź #8 : 2002-07-15, 13:00 »
Dalmatynka witaj w klubie :)))), masz moze najnowszą płytkę? Ja mam białą :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Yaho
« Odpowiedz #8 : 2002-07-15, 13:00 »

Grzesio

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #9 : 2002-07-16, 03:24 »
Dzisiaj dorwałem składankę Hip Hopu, spodobała mi się, ale może taki nastrój dziś miałem :lol:
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Mhm..
« Odpowiedź #10 : 2002-07-16, 18:26 »
Ja nie cierpie hip-hopu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #11 : 2002-07-19, 15:51 »
A ja lubie Hip Hop. Szczegulnie Paktofonike. A ulubioną piosenką moją z ich repertuaru jest "Jestem Bogiem". Ale jeszcze słucham: Bajm, Ich Troje, P.O.D, tatu i to co leci na liście przebojów radia Bielsko. A i jeszcze House.
Zapisane

myszka

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #12 : 2002-07-21, 09:17 »
A ja słucham głównie ostrzejszej muzyki, ale w zależności od nastroju też innej!  :wink:
Zapisane

Zorba

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #13 : 2002-07-21, 19:28 »
Magdaland chodzi ci o płytkę Spooko?
Jeżeli tak to jeszcze jej nie mam ,ale jest już tuż tuż.Słuchałam już przebojuw z tej płyty podoba mi się najbardziej "Walkczyk bujaj się " i :Mam już dość!"
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #14 : 2002-07-21, 21:23 »
''Mam już dość'' jest zajerombiste. Ale z repertuaru Ich Troje najbardziej lubie :prawo", "Jenny", "Nienawiść". Tak szczerze to lepsi byli z Magdą Femme. Ją też bardzo lubie.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedz #14 : 2002-07-21, 21:23 »

Phantom

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #15 : 2002-07-23, 11:36 »
A Ja slucham w zaleznosci od nastroju. I nie ma sensu zebym wymienial tu swoje ulubione zespoly, bo ich po prostu nie mam. A z kolei jakbym wymienil te, ktorych slucham to by suwaka nie starczylo :) Nie lubie tylko metalu, bo to mnie po prostu meczy. Czyzbym komus podpadl ? :) Mam nadzieje, ze nie. Poza tym, to jakiego ktos slucha zespolu jest jego prywatna sprawa i nie wolno sobie robic z tego kpin. Ja tak uwazam i bede sie tego trzymal. Zawsze :).
Zapisane

rosa

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #16 : 2002-07-28, 19:02 »
Phantom a komu niby miałbyś podpaść?? :?
Zapisane

myszka

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #17 : 2002-07-28, 19:18 »
no no no rosa, co za opanowanie, ja już bym go zabiła  :twisted:


 :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:


(zwłaszcza że mamy podobne gusta muz. 8) )
Zapisane

Phantom

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #18 : 2002-07-28, 21:08 »
Heh jak zwykle nie zalapalem dowcipu. Za co zabila ? Za to, ze nie slucham metalu ? Jesli tak, to dobrze, ze napisalas to w formie zartu. Bo to pozostawia naprawde wiele do zyczenia. Przeciez to logiczne, ze kazdy slucha muzyki takiej, jaka chce. A teraz do Rosy: Pytasz, komu mialbym podpasc ? Rzecz jasna osobom, ktore uwielbiaja metal. Oni czesto sa wrazliwi na takie teksty. Ja, jak ktos mowi, ze muzyka ktorej slucham jest to bani, nie zwracam na to uwagi. I nie warto prokowac, aby z tej ankiety powstaly jakies klutnie na temat muzyki. Wierzcie mi - nie warto.

Ja juz swoje w tej kwestii powiedzialem.
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #19 : 2002-07-28, 21:26 »
Phantomku, a coś Ty sie taki drażliwy zrobił??  :shock:  :twisted:  :shock:
Wszyscy Cie tu lubia i szanują, i naprawdę nikt nie ma pretensji, jakiej muzyki słuchasz, Twój wybór  :) A pożartować każdy lubi  :wink:

Zdrugiej strony, każdy ma prawo mieć gorszy dzień, więc mam nadzieję, że nie uraziłam Cię zbyt mocno  8)
 
Ja osobiście słucham wyłącznie radia (w pracy z musu, w domu z lenistwa :P ) i mam nadzieję, że mi za to nikt nie nakopie  :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Phantom

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #20 : 2002-07-28, 21:35 »
Eeee no co Ty ? Ja drazliwy ? Hmm, musze to jeszcze raz przeczytac, tylko wcielajac sie w inna osobe. Naprawde nie chcialem nic zlego napisac. Moze faktycznie zle ujalem swoje mysli. Dzien mam dzisiaj znakomity. A wiec dla wszystkich kolejeczka 8) :wink: :arrow: :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedz #20 : 2002-07-28, 21:35 »

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #21 : 2002-07-28, 21:38 »
Oki Phantom, może źle Cię zrozumiałam, więc i ja stawiam kolejeczkę  8)


A tak nawiązując do  8)  - czy my nie wpadniemy w alkoholizm  :?:   :wink:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Phantom

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #22 : 2002-07-28, 21:42 »
Wiesz, wcale nie wykluczone, ze wpadniemy :) Ale jak cos wyjdzie nie tak, zawsze lepiej wpasc w alkoholizm niz zyc w niezgodzie. Czyz nie ? :)
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #23 : 2002-07-28, 21:47 »
Masz całkowitą rację  :wink:  :wink:
Więc dla poprawy nastroju  8)  8)  dla wszystkich  :arrow:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

myszka

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #24 : 2002-07-28, 23:41 »
Phantom czy ty mnie nie lubisz osobiście czy dla zasady :?:  :cry:  to miało się odnosić do tego, że na poprzedniej str właśnie rosa napisała że słucha Korna Mettaliki itp. dlatego odniosłam twoją wypowiedź do niej jako że była jedyną poza mną osobą która się otwarcie przyznała do ostrzejszych gustów  :wink: czy to cię aż tak uraziło? :roll:  bo mam wrażenie ostatnio że wyłapujesz moje posty i interpretujesz je tak żeby cię obrażały - i nie obrażaj się za to stwierdzenie  :wink:  po prostu dla mnie tkwił w tym - zamierzony lub nie - komizm, że jedyna osoba o "metalowych" gustach pyta cię komu to niby miałbyś podpaść tym, że nie lubisz metalu... uffff wytłumaczyłam się jak przed sądem ostatecznym  :(
Zapisane

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #25 : 2002-07-28, 23:49 »
ufff, myszko, podziwiam :wink:
A tak na marginesie - lubie Metallicę, a i nieco "cięższych " kapel słuchałam  :P
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Phantom

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #26 : 2002-07-28, 23:52 »
Dlaczego uwazasz, ze Ja Ciebie nie lubie ? To, ze raz Cie poprosilem o nie dublowanie postow, to jeszcze o niczym nie swiadczy. A wiesz mi, ze jest wrecz odwrotnie. Bardzo Cie lubie! A wiesz za co ? Za to, ze jestes aktywna. Zawsze masz cos madrego do powiedzenia. Przykro mi, ze tak to odebralas. Ja po prostu nie zrozumialem o co Ci chodzi w poprzedniej wiadomosci. Myslalem, ze odnosisz sie do tego co Ja napisalem na samej gorze tej strony. I w zadnym wypadku nie przyszlo mi do glowy, ze moze Ci chodzic o jakis watek z poprzedniej strony. No coz, czasem sie zdarzaja jakies niescislosci, ale mam nadzieje, ze juz rozumiesz o co mi chodzi.
Zapisane

myszka

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #27 : 2002-07-28, 23:58 »
no cóż jeszcze mieliśmy scysję o imieniu piesia Dalmatynki, też jakiś przeoczony żarcik...  :P no ale wyjaśniliśmy to sobie  :wink: dzięki za słowa uznania  :oops: cieszysz się moją pełną wzajemnością jako nasz sympatyczny  moderator... "Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje  moderator naszego forum... to śpiewałam ja , myszka " :D  tymże cytatem z klasyki zamykam niniejszy pościk. :idea:  :arrow:
 8)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedz #27 : 2002-07-28, 23:58 »

Phantom

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #28 : 2002-07-29, 00:02 »
No faktycznie, czasem jestem troszke nie qmaty, ale wierz mi, ze jak czyta sie rozne posty, to czasami jeden glupi przecinek potrafi zmienic sens zdania dla czytajacego. Ty rozumiesz je inaczej, a Ja inaczej. Aha, no i Ja nie jestem adminem, tylko moderatorem. Tak dla wyjasnienia :).
Zapisane

myszka

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #29 : 2002-07-29, 00:19 »
Wiem już się zorientowałam :) nigdy nie wiem co jest co takam już głupiusia ale mam kicia w szpitalu to trochę nie jarzę (bo sie martwię o mój skarbik... :cry: ) ale edycja postów to fajna rzecz i pozwala usunąć każdą kompromitację!!!HAHA! :wink:
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.066 sekund z 28 zapytaniami.