Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do dołu

Autor Wątek: Jakiego zespołu słuchacie? :)  (Przeczytany 39489 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rosa

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #30 : 2002-07-30, 14:34 »
Phantom napisałeś:

"Pytasz, komu mialbym podpasc ? Rzecz jasna osobom, ktore uwielbiaja metal. Oni czesto sa wrazliwi na takie teksty. Ja, jak ktos mowi, ze muzyka ktorej slucham jest to bani, nie zwracam na to uwagi."

No więc troszkę się zdziwiłam,na takie teksty są wrażliwi fanatycy,a Ja się do nich nie zaliczam :P .Poza tym nigdzie nie napisałeś,że taka,czy taka muzyka jest do bani tylko,że Cię męczy :P

A tak przy okazji uważasz,że jesteś niekumaty?? A co powiesz o mnie jak na twój post odpowiadam dopiero dwa dni po tym jak go napisałeś?? :lol:  8)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #31 : 2002-08-13, 13:23 »
A ja słucham wszystkiego, zarówno ich troje(nienawiść)uważam, ze z justyną jest lepiej, może dlatego że nie lubie magdy. Lubie Patrycje MArkowską, Urszule, ale kocham Theriona, Metallike, i Amorphis.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

myszka

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #32 : 2002-08-13, 13:59 »
:peace:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedz #32 : 2002-08-13, 13:59 »

katie

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #33 : 2002-08-13, 15:54 »
Słucham różnych zespołów i nie mam ochoty nikogo zabijać, bo słucha czegoś innego ;)
Podoba mi się na przykład: Red Hot Chili Peppers, Sweet Noise, O.N.A., Tatu, Queen, Joe Cocker, Enya i inne takie.
Pozdrawiam wszystkich!
Właśnie, ktoś mówił, że słuch muzyki filmowej, też lubię  :)
Zapisane

Majk

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #34 : 2002-08-13, 16:03 »
Ja słucham Red Hot Chili Peppers. Lubie także finałówke z Idola :P Wilki też lubie, aj tam co ja będe pisał aż tyle, jeszcze was na śmierć zanudze.
Zapisane

mangushia

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #35 : 2002-08-13, 17:43 »
ja lubie Anastacie,Nickelblacka,Peje,Paktofonike,D-12,Eminema,Busta Rymes'a i wiele wiele innych. kocham piosenke "hero" z Spider-man'a.
nienawidze wioletty villas, ich trojga i disco polo!
 :wink:
Zapisane

Majk

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #36 : 2002-08-13, 21:50 »
O! A ja się bałem ;) Myślałem, że nikt nie słucha HH. No tak naprawde lubie bardzo słabo się znam na HH i bałem się, że jak napisze, że lubie Eminema Peje czy Paktofonike to mnie zabijecie bo jestem jakiś nienormalny :roll:
Zapisane

Mami

  • *
  • Wiadomości: 185
    • WWW
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #37 : 2002-08-22, 16:48 »
Ja słucham praktycznie wszystkiego, ale najbardziej lubie T.Love, Wilki i Red Hot Chili Peppers. Co do Ich Troje to uważam że stali się za bardzo komercyjni i przesadzają w piosenkach o miłości (co druga jest o tym samym).
Zapisane
Nie boje sie obietnic
Nie lekam sie zazdrosci
Nie dbam o nagrody
Kpie z przyzwoitosci

Phantom

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #38 : 2002-08-22, 17:01 »
Masz tu calkowicie racje. Ja czasem slucham Ich Troje, ale nie znosze Wisniewskiego. Po prostu uwazam, ze za bardzo sie popisuje swoja popularnoscia. Troszke przesadza i tyle. I nie podoba mi sie jego wyglad :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedz #38 : 2002-08-22, 17:01 »

ZEMAT

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #39 : 2002-09-16, 18:18 »
:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :wink:
Zapisane

Phantom

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #40 : 2002-09-16, 20:30 »
A co Cie ZEMAT dzisiaj tak rozbawilo ? :)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #41 : 2002-09-16, 20:38 »
Ja z ich piosenek lubie tylko "Błędne wojenne rozkazy" No i a panem wiśniewskim tez nie przepadam, maluje sie jak baba i wogóle ma dziwaczne teorie
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #42 : 2002-09-16, 20:51 »
;). Agnes gdybyś Ty wędrowała od domu dziecka do nastepnego. Do jakiś głupich rodzin... Tez byś była troche no taka tego ;) nadpobudliwa :lol:. A ja go bardzo lubię :)  :kocham: A jesli mam wymienić moje ulubione piosenki... To msze napisać tektóre nie lubię ;). Tyle w sobie mam, Mrok, po prostu, i stało sie, dancing. Coś ostatnio przyoadła mi do gustu walizka, dawniej poprostu śpiewałam godzinami "Dla Ciebie"... A z 5 plyty wszytsko na swoj sposob jest bombowe ;)


Data wysłania: 2002-09-16, 20:44
A ja uważam, ze zupełnie lepiej mu w czerwonych włosach...  Gdybym ja miała kolczyki w uszach, byłabym wymalowana ale taka jaka jestem tez byscie mnie nie lubili? :(... A widzieliście jak dawał tyle tysiaków na powodzianów, i wiele innych akcji? A teraz ma synka Xsawerego :D ;)


Data wysłania: 2002-09-16, 20:50
Acha, i napisze jeszcez jedno. Uwielbiam Tomka Makowieckiego z IDOLA :)... On jest taki fajny ;).
Zapisane

milka004

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #43 : 2002-09-17, 19:57 »
No Tomek jest naprawde wyrombisty-przystojny i ladnie spiewa.
No a co do muzyki to kocham hh ale najbardziej pl bo obcojezyczne mi jakos nie wchodza. Poprostu kocham Peje i Poatofonike, moge sluchac godzinami!!!!!!!!!!!! A oprocz tego slucham nu-metalu - Linkin Park a zadziej metalu :)
A co do ich troje to mysle zo to poprostu jest jak disko polo-jakies sala la ryp tym pym itp. i jeszcze takie beznadziejne slowa.
Tylko bez obrazy to tylko moje zdanie ;)
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #44 : 2002-09-17, 20:22 »
heh no to powiem tak: nie powiedziałam że nieznoszę michała, tylko że mnie denerwuje jego styl bycia. Jego synek jest spox. A co do tomka to też za nim nie przepadam, wolę wydrę :)
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Forum Zwierzaki

Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedz #44 : 2002-09-17, 20:22 »

Monik@

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #45 : 2002-09-18, 09:16 »
Niech ktoś to sklei do kupy!
Zapisane

Monik@

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #46 : 2002-09-18, 09:17 »
Dobra - żeby było weselej, to ja muszę uwielbiać panią WW. Niech będzie. Pani Wioletta jest piękna, mądra, pobożna i wspaniale śpiewa.  :shock:
A co do Wiśniewskiego: Magdo nie on jeden się błąkał po domach dziecka, ale jakoś inni się z tym nie obnoszą, a on z tego robi wielki plus dla siebie. :shock: A jak facet ma taki makijaż i fryzurę, to dla mnie już nie jest facet. I jeszcze: co z tego, że ma synka??? Ja mam córkę! Dawał na powodzian - chwała mu za to!!! Inni robią to anonimowo!!
P.S. Czy nikt z was nie lubi Def Leppard? Albo Prince'a?
Prince jest prawie tak dobry, jak Wioletta Willas.(Villas)
Zapisane

Mami

  • *
  • Wiadomości: 185
    • WWW
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #47 : 2002-09-18, 10:36 »
No i się zgadzam z Monika.
Mnie się czasem po prostu śmiać się jak on mówi o tym swoim domu dziecka, albo o tym jak to on przeżyl to spotkanie z Wiolettą Villas...co do owej pani to jej głos zostawmy :x (no comments) , a o jej charakterze można cos powiedzeć...od zawsze pomaga psom, kotom i chyba dlatego można ją jeszcze przetrawic.
Co IDOLA to ja po prostu kocham Kube Wojewódzkiego   :kocham:
Za jego wrodzoną inteligencja...i za wygląd też... :lol:
Pozdrawiam
Zapisane
Nie boje sie obietnic
Nie lekam sie zazdrosci
Nie dbam o nagrody
Kpie z przyzwoitosci

Amelia

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #48 : 2002-09-18, 11:45 »
ja lubie:
GORILLAZ, AEROSMITH, PINK, SARE CONNOR,
UWIELBIAM MUZYKE REGGE (BOBA MARLEYA).
LUBIE TEZ TUPAKA I KULT.
ZA TO NIE CIERPIE POLSKIEGO HIP HOPU.
Zapisane

Monik@

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #49 : 2002-09-18, 11:46 »
Co do pomocy zwierzakom przez panią WV to też mam duże zastrzeżenia.
Opowiada jak to ma 70 psów, a za chwilę, że część trzyma w piwnicy!
No to rzeczywiście zaj*** warunki mają. Dla mnie jest ok jeśli ktoś ma tyle zwierzaków, żeby miały dobrze, a nie 70 czy 100 trzymanych w piwnicy. Wielkie miłosierdzie! Ciekawe jak wiele tej swojej miłości daje "piwnicznym" psom?
Zapisane

Mami

  • *
  • Wiadomości: 185
    • WWW
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #50 : 2002-09-18, 11:51 »
Nie wiedziałam nic o piwnicy...tylko kiedys obejrzalam program Animals...i to wyglądało mniej więcej tak:
duże podwórko, pełno bud i psów przywiązanych na sznurkach..... :(
Zapisane
Nie boje sie obietnic
Nie lekam sie zazdrosci
Nie dbam o nagrody
Kpie z przyzwoitosci

Forum Zwierzaki

Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedz #50 : 2002-09-18, 11:51 »

kapi

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #51 : 2002-09-18, 21:25 »
A ja najbardziej lubię słuchać radia. Raz zagrają coś "skocznego" raz sentymentalnego a czasmi dadzą czadu. Jest tam wszystkiego po trochu. Ale nawet w radiu lubię chyba najbardziej słuchać polskiej muzy.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #52 : 2002-09-18, 21:39 »
Jeny, a masz coś przeciwko, ze go lubię?
Zapisane

Monik@

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #53 : 2002-09-19, 08:19 »
Magda ja myślę, że nikt nie ma nic przeciwko - o gustach się nie dyskutuje. Ale np. dla mnie wyjaśnienie "bo niesamowicie śpiewa" jest OK, natomiast argument o domu dziecka (???) to przegięcie.
Mami - kiedyś opowiadała o tym chyba u "Wampira". Zrobiła na mnie duuuuuuże wrażenie swoją miłością. Też bym mogła byś taka litościwa i trzmać 20 psów np. w komórce. Ale chyba nie o to chodzi.
Zapisane

agnes211

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1833
  • Łatka i Mrówcia pozdrawiają merdaniem ogonka :)
    • WWW
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #54 : 2002-09-19, 19:42 »
hmmmm kube wojewodzkiego to ja też lubie, choć czasem hmmm... Ale widać że jest bardzo oczytanym człowiekiem i wogóle.
O wiśniewskim nie chce mi się gadać, najbardziej lubie justynkę z ich zespołu. Acha i kiedyś napisałam że nie lubie magdy ale zmnieniłam zdanie po śpiewających fortepianach.
Zapisane
pozdrawiam wszystkich miłośników kundelków, i nie tylko:)

Myszka.xww

  • *
  • Wiadomości: 4497
  • A kuku
    • WWW
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #55 : 2002-09-19, 19:53 »
Monik@, był kiedys reportaż na temat VV i jej "pomocy" zwierzakom. Największe wrażenie zrobiły na mnie chude jak szkielety ciężko wystraszone psy z obesranymi tyłkami i zasmarkane koty. Żal było patrzeć. :(
Mój Ojciec się kiedyś nią zachwycał, ale po tym reportażu przestał  :oops:
Zapisane
podpisano: Starszy Goovienny

Monik@

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #56 : 2002-09-20, 08:27 »
Może i dobrze, że nie widziałam. Następna, którą poj*** po umyśle - doznała objawienia. Mam nadzieję, że ktoś wpadnie na pomysł, żeby jej te zwierzaki poodbierać, bo jeszcze pół roku i zacznie je składać w ofierze.
Moja mama też ją kiedyś lubiła, ja miałam "stosunek obojętny" teraz mam "nieobojętny". Ta kobieta jest mocno opętana i powinno się ją chyba izolować.
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #57 : 2002-09-20, 12:12 »
Ni dobra, może skończymy narazie temat o iśniewskim bo będzie nastepna afera ;). Co do Kuby, podobaja mi sie te jego hasełka ;). On zawsze coś głupkowatego wymyśli (przekonałam się o tym oglądając IDOLA)...  :wink: :soczek:. Uwielbiam piosenkę z tekstem "Jestem na jakiejś obcej planecie" ale zapomniałam kto ją śpiewa :(. Może jakiś fan mi przypomni. (Bardzo lubię pojedyńcze piosenki róznych wykonawców). Nie będę pisać, ze lubię Tatu, bo nie mam za co lubieć ale ta jedna piosenka mi sie podoba nas nie doganiat ;))...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedz #57 : 2002-09-20, 12:12 »

milka004

  • Gość
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #58 : 2002-09-20, 18:59 »
No Kuba nieraz naprawde powie jakis dobry tekst :) ale tak ogulnie to go nie lubie, no ale moze to sie zmieni ;)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Jakiego zespołu słuchacie? :)
« Odpowiedź #59 : 2002-09-21, 10:26 »
No pewnie ;). Nie ma zbytnich powodów żeby go lubić, ale jest szczery (aż do bólu) ;) "Artysta" :))
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 ... 11   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.086 sekund z 27 zapytaniami.