Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3 4   Do dołu

Autor Wątek: hip hop  (Przeczytany 16866 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

getti204

  • Gość
hip hop
« : 2005-06-20, 21:58 »
co sadzicie na temat muzyki typu hip hop moim ulubionym utworem jest        MAGIERA&L.O FEAT WWO-KAZDY PONAD KAZDYM




CENZURA
MOD: nastepnym razem bedzie ban. /peGaz

Złamanie 1. punktu regulaminu.
« Ostatnia zmiana: 2005-06-21, 22:06 autor peGaz »
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #1 : 2005-06-20, 22:01 »
Ja bardzo lubie hh :) ale tylko ten prawdziwy :)
Do tego utworu co napisałeś, to spoks jest (szczegolnie ze lubie bardzo WWO) ale znam lepsze :P
Zapisane

getti204

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #2 : 2005-06-20, 22:18 »
tez bardzo lubie wwo i dziex za odpowiedz
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: hip hop
« Odpowiedz #2 : 2005-06-20, 22:18 »

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: hip hop
« Odpowiedź #3 : 2005-06-20, 22:19 »
Jaska, a ktory jest prawdziwy, a ktory nie? :) Jakos nie moge sie w tym rozeznac.... :P
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Jaśka

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #4 : 2005-06-20, 22:24 »
Jaska, a ktory jest prawdziwy, a ktory nie? :) Jakos nie moge sie w tym rozeznac.... :P
Ale to zależy jak dla kogo :P
Dla mnie prawdziwy jest Pezet, Ostry, Peja, 52 Dębiec. A tak nie zabardzo to 18L, mezo, Liber, Doniu :)
Ale wiadomo-wszystko to komercja, tylko w wiekszym lub mniejszym stopniu ;)
Przynajmniej moim zdaniem ;)

EDIT:
No ale dla mnie najlepszy ten zagraniczny :)
Zapisane

madz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2333
Odp: hip hop
« Odpowiedź #5 : 2005-06-20, 23:51 »
Ja za hh nie przepadam, chociaz czasem jakos mam ochote czegos sobie posluchac. Jak już to najczesciej Paktofonike ("nawet jeśli już wszyscy w ciebie zwatpili, pokaż że sie mylili").  Ogolnie hip hop mnie nie kręci i troche odpychaja mnie hiphopowcy w ciuchach z bitbula myslacy ze wszystko im wolno. Wiem, ze uogolniam, ale tak u nas wyglada wiekszosc takich wlasnie osobnikow...
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #6 : 2005-06-21, 01:15 »
Ja nie lubie polskiego hip hopu. Zaraniczne są fajne ;) Ogólnie nie lubie polskich piosenek. Takie dziwne.
Zapisane

Malka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 8682
    • WWW
Odp: hip hop
« Odpowiedź #7 : 2005-06-21, 12:26 »
Hip hop śmierdzi moim zdaniem :P
Zapisane

Kaczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2579
  • R x S
    • WWW
Odp: hip hop
« Odpowiedź #8 : 2005-06-21, 13:02 »
Ja nawet hip-hop słuchać lubię
Zapisane
Kamijo x Sanaka

Ima koko ni futari no kinenhi wo tatete
moshi sekai ga owaru to shite mo koko de mata aou
yakusoku dayo tatta hitotsu no ansorojii

Forum Zwierzaki

Odp: hip hop
« Odpowiedz #8 : 2005-06-21, 13:02 »

Qaś

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #9 : 2005-06-21, 16:50 »
Nie lubie.
Zapisane

MaŁren

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #10 : 2005-06-21, 16:54 »
polski hh? nie lubię...ale ci zagraniczni raperzy(Coolio, Snoop Dog itp:P) ujdą....ja musze mieć jakąś melodię, a nie same słowa i słowa...czasami bezsensowne i głupie (piosenki typu "Suczki" i ta nowa co leci w refrenie piosenka dla dzieci "łapy, łapy cztery łapy"...koszmar
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: hip hop
« Odpowiedź #11 : 2005-06-21, 17:11 »
Ja preferuje hip-hop zagraniczny (Eminem, Jay-Z, Snoop Dogg, 50 cent - czasami). Polskiego w ogole nie tolerowalam, ale powoli zaczyna sie to zmieniac ;) Mam nadzieje, ze poziom polskiego hh bedzie sie podnosil :)
 To nie jest zly styl muzyki, tylko czasem albo ktos rapuje mdlo, albo o niczym... i to mi sie wlasnie nie podoba.
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: hip hop
« Odpowiedź #12 : 2005-06-21, 19:51 »
Nie lubię, nie kręci mnie to, ale szanuję takie zespoły jak Paktofonika czy K44. Nie umywają się do tych dzisiejszych. To tak jakby porównać 2Paca i Eminema. Od razu widać różnicę...
Zapisane

ssgosiass

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #13 : 2005-06-22, 16:59 »
ZAłwazyliście, że teraz polscy hiphopowcy dają jakieś melodyczne refreniki, zmieniają ton głosu, dośpiewują im jakieś panienki?
Wcześniej to było same dno. Nic, same słowa  i ciągle taka sama melodia, pare nutek w kółko szło. Nuda.
Ale nadal uważam, że polacy w hh nie przebiją zagranicznych wykonawcow ;) :P
Z hip hopu zagranicznego to gustuję w : Eminem, 50Cent ( :kocham: ) :)
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Odp: hip hop
« Odpowiedź #14 : 2005-06-22, 17:11 »
plakac sie chce jak was czytam
az chcialoby sie powiedziec 'co wy (...) wiecie o muzyce' :roll:

Forum Zwierzaki

Odp: hip hop
« Odpowiedz #14 : 2005-06-22, 17:11 »

ssgosiass

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #15 : 2005-06-22, 17:49 »
Yass, uzasadnij ;)
Zapisane

basiunia

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #16 : 2005-06-22, 17:51 »
ja nie lubie hh
Zapisane

yassue

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 884
  • by Wind
Odp: hip hop
« Odpowiedź #17 : 2005-06-22, 18:21 »
takie sranie w banie co jest prawdziwe a co nie (wogule co to niby znaczy wg was 'prawdziwy'?), podczas gdy tak naprawde znacie jedynie to co w tv leci lub radiu. przeciez nie o to w tej muzyce chodzi.. no i oczywiscie wszechobecne, wielce odkrywcze i jakze konstuktywne 'oh a mezo to glupi jest' (Jaśka nie chodzi mi konkretnie o ciebie, ale o ogol)
Gosiu, jezeli dla ciebie podspiewujace panienki sa lekiem na nude to powodzenia, ja wole wlasnie same slowa i nutki i raczej mnie nie nudza :roll:

pacuszka7

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #18 : 2005-06-22, 18:27 »
Niektóre polskie zespoły są naprawde dobre  ja np lubie Abradab, Pokahontaz ale i tak sie nie umywają do zagranicznych wykonawców :P
Zapisane

MAST

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #19 : 2005-06-22, 18:38 »
eh żę mnie tu nie było wczesniej.
Polecam wam posłuchać dobrego polskiego hh.To o czym wy tu muwicie poprostu sie nadaje tylko do radia dla starszych babć.Podejrzewam ze wekszosc z was którzy twierdzą że polski hh to kupa,opierają swoje teorie na słuchaniu papki do Bravo.Wy nastoletni krytyycy hh słuchacie pewnie głównie rocka czy tam metalu, moze to odniesc do tego ze ja np kiedy słucham Avril czy Vanila Ninja[jakkoleik sie to pisze]to mnie mdli.A przeciez to tez rock...

Na chwile obecną polecam wam pokahontaz
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #20 : 2005-06-22, 18:51 »
O tak, Pokahontaz takze moge polecic!! Za szybcy się wściekli... (tylko, czy by dostrzegl, o co w tym kawalku chodzi... mi sie podoba w tym szczegolnie koncowka Fokusa ;) ) Z reszta wszystkie DOBRE kawalki sa dla ludzi MYŚLĄCYCH :P (nie sugeruje, ze Wy nie myslicie, tylko, ze to, co leci na vivie, w radiach, to papka dla bezmyslnych mas :P )
M'ast, a masz ich cala plyte moze...? :> bo ja sie zbieram i zbieram zeby kupic... :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: hip hop
« Odpowiedz #20 : 2005-06-22, 18:51 »

iw!

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #21 : 2005-06-22, 20:54 »
Do mojego miasta przyjezdza wlasnie Pokahontaz ;) Do tej pory ni ebylam do niego przekonana. Ale zobaczymy, moze cos sie zmieni :)
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: hip hop
« Odpowiedź #22 : 2005-06-22, 21:56 »
Cytuj
kiedy słucham Avril czy Vanila Ninja[jakkoleik sie to pisze]to mnie mdli.A przeciez to tez rock...

To nie jest rock... to się nawet pod dobry pop nie umywa...
Zapisane

Tiggy

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #23 : 2005-06-22, 23:02 »
Rachela, ale z zalozenia - to MIAŁ być rock, nie..? :P (tzn wedlug tych... ee.. "artystek :P )
Zapisane

Rachela

  • *
  • Wiadomości: 2498
Odp: hip hop
« Odpowiedź #24 : 2005-06-23, 10:39 »
Eee... chyba taki sobie wizerunek wymyśliły... że niby gitarka, długie włosy i bunt - zbijają kasę i wytwórnie płytowe również :roll:
Lepiej by se posłuchały Acid Drinkers -_-
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #25 : 2005-06-23, 12:47 »
Kiedys brat mnie nastawil na ta muzyke ale sama sie opamietalam  ;) Na szczescie... Bo to troche takie... prymitywne jest - ani tekst nie jest inteligentny (wezmy np "Oooooo wez to poczuj" :P Albo nawijanie w kolko o tym samym, tym smaym powaznym tonem co drugie slowo przeklenstwo...) ani muzyka... Tylko lubu dubu i umpa umpa ;) Przynajmniej takie jest moje zdanie - hip hop muzyka dla mass kultury/mlotkow. pozdrawiam.
Zapisane

Patryśka

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #26 : 2005-06-23, 15:53 »
Nie lubie hh. Jestem uczulona. Jak gdzieś słysze to mi sie w brzuchu przewraca. Najgorzej, ze u nas na dyskotekach najcześciej to puszczają. Nie lubie i juz.
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #27 : 2005-06-23, 16:16 »
takie sranie w banie co jest prawdziwe a co nie (wogule co to niby znaczy wg was 'prawdziwy'?), podczas gdy tak naprawde znacie jedynie to co w tv leci lub radiu. przeciez nie o to w tej muzyce chodzi.. no i oczywiscie wszechobecne, wielce odkrywcze i jakze konstuktywne 'oh a mezo to glupi jest' (Ja¶ka nie chodzi mi konkretnie o ciebie, ale o ogol)
Gosiu, jezeli dla ciebie podspiewujace panienki sa lekiem na nude to powodzenia, ja wole wlasnie same slowa i nutki i raczej mnie nie nudza :roll:
po 1 . Prawdziwy hh to wedlug mnie nie sama komercja..(wedlug mnie oczywiscie :) )
po 2. nie, nie słucham tyolko tego co leci w radiu ....
po 3. polecam http://www.wypasfonia.prv.pl/ ;) <-- hh bez komercji :)
chodzilo mi oczywiscie o polski hh
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: hip hop
« Odpowiedz #27 : 2005-06-23, 16:16 »

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: hip hop
« Odpowiedź #28 : 2005-06-23, 20:45 »
hmm... Słuchałam... Jakieś 2 lata temu.  Potrafiłam kilka godzin leżeć ze słuchawkami na uszkach itp. Przy Paktofonice, K44... Jeszcze czasem do nich wracam. Ale mimo wszytsko gust muzyczny mi się baaaardzo zmienił. Bo hh też się zmienił
I chyba dobrze, że się zmienił (mój gust nie hh :P)
Zapisane

MAST

  • Gość
Odp: hip hop
« Odpowiedź #29 : 2005-06-24, 09:13 »
"ooo wez to poczuj" to taki hh jak Avril to rock... :roll:

Tiggy mam cała płyte ale wstyd sie przyznac "kradzioną" [czyt. mp3]

2 lipca do mojej wsi [Gdańsk]przyjezdza K44 :) tzn Dab+Yoka+DjFeelX. jestem w siudnym niebie... :lol:
Data wysłania: 2005-06-24, 01:20
o Avril mówi sie rock. O 18L tez siue mówi ze to hh  a to kicha jest a nie hh.

Jesli chodzi o zagranicznych to faktycznie jestesmy w tył kilka lat.Za oceanem jednak sa mistrzowie.2Pac
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.064 sekund z 27 zapytaniami.