Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Czy jesteś za podziałem działów zwierzęcych na podfora?  (Przeczytany 22700 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1541
Wiem,że tam jest i zaglądałam ale miałam na myśli fakt,jakby to wygladało w praktyce.Tzn dział,którego często używam.Chodzi mi o samo korzystanie ;)
Zapisane
"Bądź takim,abyś nie musiał czerwienić się przed samym sobą" Victor Hugo

Miss Lukusia

  • Gość
Jak na razie rządzi "TAK"...
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
OK dodam ze nie piszemy tutaj jestem za TAK albo za NIE jesli nie mamy nic sensownego wiecej do powiedzenia, wtedy wystarczy sam glos. Jeszcze raz powtarzam tutaj piszemy tylko uzasadnienie jesli takowe mamy.
Zapisane

Forum Zwierzaki

bob83

  • Gość
widze, ze jednak administratorzy poszli po rozum do glowy... :) moje zdanie juz znasz, Wraith.
powinnismy sobie ulatwiac zycie, a nie utrudniac. podzial bylby doskonalym ulatwieniem. w koncu nie trzebaby bylo przegladac sterty nieinteresujacych nas tematow, a moznaby od razu wskoczyc w podforum, ktore nas interesuje!
Zapisane

Sal

  • Gość
Jestem przeciwna. Mozna skorzystać z wyszukiwarki, a nadmierne rozdrobnienie prowadzi do bałaganu.
Zapisane

Staffka

  • Gość
jestem na Nie, przeciez wszystko jest OK,
no i tak jak juuz wczesniej zostalo zaznaczone sa wyszukiwarki ;)
Zapisane

izunia

  • Gość
ja tez uważam że bez sensu jest coś zmieniac skoro wszystko jest dobrze :wink:
Zapisane

Marta Reks Kiwi

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5153
  • Kiwi i Reksio
    • WWW
Ja uważam to za zły pomysł; gdyby PSY< PSIAKI... były podzielone na odrębne grupy czy rasy, forumowicze bardziej izolowali by się od siebie. A tak gdy wszystko jest "w kupie" to bardziej się integrujemy ;-)
Zapisane

niaania

  • Gość
Dobrze jest teraz, ale możnaby dział ptaki podzielić na żeberki, kanarki, papugi i inne ptaki (ewentualnie mogą być jeszcze dzikie ptaki i kontakty między różnymi gatunkami ptaków). Jestem przeciwna dzieleniu na żywienie, rozmnażanie, oswajanie..., bo jak ktoś będzie chciał zadać pytanie na tamat, który pasuje do różnych działów (np. żywienie podczas rozmnażania) to co wtedy?
Innymi działami ja wogóle się nie interesuję, więc się na temat tamtych działów nie wypowiadam.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Staffka

  • Gość
do tej pory wszyscy byli zadowoleni :)
a tak JAK JEST  teraz jestesmy wielka rodzinka FZ! :)
Zapisane

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Wedug mnie powinno zostać tak jak jest teraz.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

Nicka

  • Gość
wg mnie jest super tak, jak jest teraz :wink:
Zapisane

Essey

  • Gość
Ja jestem na tak. Wszystko byłoby ładnie posegregowane. Np. szukając czegoś o chomiku nie musiałabym przekopywać się przez tysiąc tematów o myszach czy królikach :P
Zapisane

pola

  • Gość
NIE! jest ok jak jest :)
a jeżeli już chcecie dzielić np. na psach, to nie na grupy fci, ani na rasy tylko może np. na "miłośnicy", "wystawy", "wychowanie", "zdrowie" itd ;)
Zapisane

Golden_Tina

  • Gość
jestem na NIE, bo:
1) za dużo klikania, żeby dostać się do konkretnego tematu
2) więcej zamieszania niż korzyści
3) teraz jest ok
4) Jak powiedziała Marta, bardziej się integrujemy :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Psiaczek

  • Gość
Ja równiez jestem na NIE,
po co robic zamieszanie ;)
teraz jest OK :)
Zapisane

mafinia

  • Gość
zdecydowanie na nie bowiem podzial wprowadzi chaos
dluzsza droga do szukanego tematu........
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Ja jestem na nie - po co tyle zmian - jest dobrze tak, jak jest teraz ;)
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Tiggy

  • Gość
hehe, moim zdaniem NIE, bo to bedzie wtedy druga dgm - a nie o to chodzi - mi na FZcie podoba sie wlasnie taka atmosfera, ze dzialy sie przenikaja w pewien sposob, lacza - i sie mozemy poznawac lepiej... ;)
Zapisane

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
jest spoko tak jak jest ;)
Zapisane

BEAUTY T3RROR

  • Gość
Jestem tego samego zdania co Vio.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Doni85

  • Gość
Moje zdanie na ten temat jest takie jak w piosence " Nie boj sie zmiany na lepsze" i tak tez uwazam..
Zapisane

*Sylcia*

  • Gość
Właściwie to myślę podobnie jak Iwa. Podzielić na bardziej szczegółowe kategorie;)
Zapisane

betty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1676
  • Kochane pieski............. :*
    • WWW
tak, ja jestem za dodaniem wiekszej ilosci dzialow, przede wszystkim ze szkolenia psow, ich psychiki, bo takie tematy mieszaja sie w ogolnych tematach psich tematach.
Zapisane
I LOVE DOGS : *
JaK WySzKoLiC PsA? MaSz KloPoTy Z pSeM ? -ZaJrZyJ
http://www.dogs.gd.pl/kliker/

Mycha15

  • Gość
jest dobrze i lepiej nic nie zmieniac to mi sie forum własnie najlepiej podoba bez zadnego zmieniania
Zapisane

Ritka

  • Gość
zależy jaki dział. Naprzykład na koniach za dużego ruchu nie mamy, a jesli go podziemy to już bedzie masakra...
Zapisane

cucciola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 500
  • Labrador Retriever forever!
ja jestem za podzialem..na

1 rasy
2.zdrowie
3 wychowanie
4 inne wazne pytania
 
ten podzial dotyczy psow bo na innych forach nie ma zbyt duzego ruchu wiec bez sensu dzielic wszystko..ale psiaki by sie przydalo bo balagan jest
Zapisane
Moj aniolku.biegasz teraz za teczowym mostem po soczystej trawie..juz od 6 marca 2006

http://cuciola.blog.interia.pl/Cuciola/
blog o Yoghim

aleb

  • Gość
Mi jest obojętnie, ale nawet więcej raźniej byłoby, gdyby były te podziały ;)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Aluniek

  • Gość
Najwiecej udzielam sie na gryzoniach i tam akurat by sie przydal podzial na chomiki, myszoskoczki, swinie, szynszyle itp... dlaczego - poniewaz czesto gesto pojawiaja sie posty - Pomocy.. Ratunku... czy tez w temacie wymieniane sa rozne dolegliwosci i dopiero po wejsciu w dany watek wiadac o jakiego zwierza chodzi.
Z drugiej strony mozna by zainstalowac moda/hacka, tak jak na pewnym forum, gdzie przy temacie bylaby opcja do wyboru o jakiego zwierza np. [szynszyla] czy temat [choroba] jest dany post i wowczas obok tematu pojawia sie wybrana opcja np. [świnka morska] temat.
Zapisane

Wraith

  • *
  • Wiadomości: 2204
No to zostaly 2h do konca ankiety, ostatnia szansa przechylenia sprawy na jedna albo druga strone :)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 27 zapytaniami.