Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: BOB MARLEY  (Przeczytany 837 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Karen

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2334
  • huge ego, sorry ;d
BOB MARLEY
« : 2005-11-15, 20:39 »
CO SĄDZICIE NA TEMAT MARLEYA? CZY TWIERDZICIE, ŻE BYŁ ĆPUNEM I NARKOMANEM CZY CZY UZNAJECIE GO BARDZIEJ JAKO WYBITNEGO ARTYSTĘ I POPULISTĘ MUZYKI REGGAE? JA OSOBIŚCIE UWIEEELBIAM NP. "NO WOMAN, NO CRY" I "RED, RED WINE"
Zapisane
everybody lies

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: BOB MARLEY
« Odpowiedź #1 : 2005-11-16, 15:49 »
uwielbiam, mogę słuchać godzinami - wszystkiego w jego wykonaniu :) Ale jakoś tak najbardziej lubię "Redemption song", "Buffalo Soldier" i oczywiście klasyczne, najbardziej znane "No woman, no cry".... i "Could you be loved"... i całą resztę :lol:
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: BOB MARLEY
« Odpowiedź #2 : 2005-11-16, 18:12 »
dotychczas uważałam go za wspaniaego człowieka, aczkolwiek kumpekla która się niem fascynwała i wogóle, przeczytała ostatnio książkę "No woman ,no cry - My life with Bob Marley" Rity Marley czyli jego żony. nie był wobec niej wporządku :( i wcale nie był aż tak idealny...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: BOB MARLEY
« Odpowiedz #2 : 2005-11-16, 18:12 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: BOB MARLEY
« Odpowiedź #3 : 2005-11-16, 18:19 »
ja widziałam film o nim, dokumentalny. Nikt nie mówił, że był idealny. Zresztą chyba nie ma ani jednej gwiazdy światowego formatu, która by była super w 100%. Zwłaszcza w latach 70-tych. Wolna miłość, seks bez ograniczeń, narkotyki & rock'n'roll - taka prawda :)
Ja szczerze mówiąc nie zagłębiam się w to jakim kto był człowiekiem, dla mnie akurat w wielu wypadkach najważniejsza jest muzyka, jaką tworzył. A że wyszło tak, że wszyscy, a na pewno większość, artystów, których ubóstwiam to ofiary narkotyków i alkoholu... no cóż, takie życie. A to co tworzyli było niesamowite :)
Zapisane

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Odp: BOB MARLEY
« Odpowiedź #4 : 2005-11-16, 18:24 »
wiem że nikt nie był ,ale kumpela powiedziała że bardzo ją to zadziwiło, bo z tego co czytała na polskich stronach o reggae to był tak własnie przedstawiany. dla mnie też przede wsszystkim liczy sie muzyka, a ta którą tworzył Bob podoba się bardzo :)
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.045 sekund z 24 zapytaniami.