Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1] 2 3   Do dołu

Autor Wątek: Pirates z Karaibów!  (Przeczytany 19792 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Pirates z Karaibów!
« : 2006-07-19, 00:16 »
Nawet nie znalałam topicu o pierwszej części, ale nie cem mi się poza wyszukiwarką patrzeć, więc może jest... :) Y, no więc jak się dowiedziałam o kręceniu drugiej części (niedługo po wyświtleniu pierwszej) to się załamałam jaka to będzie porażka, po czym odstatnio w "Filmie" przeczytałam, że Disney i tak wyjdzie na swoje, bo ludzie pójdą do kina bo byli na pierwszej... to rzem przez moją wrodzoną złośliwośc stwierdziła - ło nie, ja to se na kompie objerzę... I co? Premiera z czwartku na piętek w nocy o północy, a ja dziś pięć reklam widziałam piratesów i po każdej słałam smsy, że chcę być zabrana! Buu...
Łoj, będzie okrpnie... ale co tam... idę tylko po to, żeby zobaczyć ja niby wyjaśnią skąd Keira... tzn. Elizabeth umie tak super walczyć, jako panienka z dworu.
Kolejny minus filmu - masa super efektów - a co mnie obchodzi, że się tłuką na wilekim toczącym się kole?
Kolejny - kretyńskie miny i momenty...

Y, no tak... end de mein hiroł of de dei - J. Depp :evil:
http://img403.imageshack.us/img403/3/unfggtitleduq6.jpg
No w sumie to mało "ha ha", to "Fear and Loathing in Las Vegas" - jako Raoul Duke

Teraz to ja muszę iść spać... bo odbija mi równo... Jakby ktoś nie zaóważył, to topic o piratach z karaibów i o naszych wrażeniach. Ktoś się wybiera? :P

EDIT: Wyjaśnienie poprzedniego postu.
Nie udało mi się znaleźć topicu ani o pierwszej części, ani o drugiej części.
Kiedy dowiedziałam się o powstawaniu drugiej części tego filmu, wywołało to we mnie wielki smutek, gdyż sequel'e zazwyczaj są dużo gorsze od oryginału. Z powodu mojej wrodzonej przekory miałam zamiar obejrzeć film za pomocą komputera, aby nie przyczyniać się do zysków producenta, który wychodzi z założenia, że ludzie przyjdą na sequel, bo obejrzeli pierwszą część. Jednak okazało się, że nie jestem w stanie się powstrzymać przed dokonaniem tego czynu jakim jest doświadcznie tego obrazu w sali kinowej. Czy wy, drodzy współformuowicze, również się wybieracie na ten film?
« Ostatnia zmiana: 2007-05-25, 19:38 autor Iras »
Zapisane

thrilly

  • Gość
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #1 : 2006-07-20, 14:45 »
hmm no na 1 części byłam bo kumpela mnie wyciągnęła (oh boski Orli!) i podobało mi się ale nie lubię sequeli ale za 48% i tak obejrzę ten film bo jak mam wybór to wolę obejrzeć :) choćby dla Johnnego :)
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #2 : 2006-07-21, 16:02 »
Dziś po 16 na polsacie będzie jak powstał film.
(Matko, na prawdę bajka się z tego zrobiła, dużo potworków... O_o )
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedz #2 : 2006-07-21, 16:02 »

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #3 : 2006-07-23, 16:06 »
'
« Ostatnia zmiana: 2006-11-06, 20:23 autor hes »
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #4 : 2006-07-23, 16:25 »
Jak piszę jak ludzie, to nikt mnie nie rozumie... :P Więc chyba wszystko jedno czy piszę po waszemu czy po swojemu... :lol: Ty też jesteś złym człowiekiem, bo piszesz "wogole"... :D
Streszczę Ci: film jest okropny na 99%... ale i tak muszę na niego iść... :P
Na końcu jeszcze napisałam o co chodziło w topicu... ;) Mimo ogólnego świra miałam świaodmość, że nikt nie rozumie... (Wooow...)

Fotka: Depp jako Raoul Duke w filmie "Fear and Loathing in Las Vegas".

(I sukces - idę we wtorek... :/ Ileż czasu możńa szukać ludzi z kasą na pójcie do kina...)

EDIT: Poprawiłam pierszy post, aby był zrozumiały... :P  :D
Zapisane

kate8828

  • Gość
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #5 : 2006-07-23, 17:05 »
Byłam wczoraj, film podobał mi się.......Był fajny, spoko, tylko pod koniec aaa obejrzcie sobie sami......Naprawde warto, film jest dobry\bardzo dobry
Polecam
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #6 : 2006-07-23, 17:07 »
Zaczynam się bać... :D
(Mnie będą wkurzać gupie momenty, gadki... i ten dziwny makijarz, któy ma zapewne imitować morską bestę... O_o )
Zapisane

hes

  • *
  • Wiadomości: 976
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #7 : 2006-07-23, 19:55 »
'
« Ostatnia zmiana: 2006-11-06, 20:22 autor hes »
Zapisane

PPSIARA

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #8 : 2006-07-23, 20:27 »
byłam dziś. podobało mi sie xD ziomalskie;p tylko te serce w skrzyni... no ekhmm... ochydne:P fu! ale film polecam , fajniasty xD
Zapisane
Głośnym strzałem w swoją głowę rozpoczynam rzeź idiotów.

Forum Zwierzaki

Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedz #8 : 2006-07-23, 20:27 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #9 : 2006-07-23, 20:27 »
aha, łapię, łapię... ;d
No, prawidłowo... :P

Ty tutaj nie odwracaj kota ogonem... :zlosnik: :lol:
Ostatnio mam fazę jakąś na dostrzeganie błędów... ;) Choć sama zapewne sadzę na lewo i prawo... :D
Uświadamiaj mnie jakby co... :P

Wracając do tematu. Na pierwszej części byłam na pokazie przed premierowym, i potem raz czy dwa jeszcze... :) W kinie to się fajniej ogląda - na wielkim ekranie. Więc jak już będę oglądać drugą część, to na wielkim ekranie... :D kiedy nic nie odrwaca uwagi i można się wciągnąć. Pomijamy fakt, że film dopiero wszedł i będzie masa dziwnego elementu na sali... :P

Ppsiara nie spoileruj! :P Ja chcę... :D
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #10 : 2006-07-23, 22:30 »
Moze sie wybiore, aktorzy fajni :P
Zapisane

gena

  • Gość
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #11 : 2006-07-26, 16:40 »
właśnie wróciłam z CINEMA CITY :D
film zajebisty , wpisuje na sam szczyt listy ulubionych :P
no i oczywiście ten J. Depp.....
Zapisane

Semper.

  • Gość
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #12 : 2006-07-26, 17:08 »
Zakochałam sieu...kapitan Jack Sparrow  :kocham:
Cały film też mi sie podobał  :D
Ale on jest bosski xD
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #13 : 2006-07-27, 00:17 »
cicho - ściagam :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #14 : 2006-07-27, 13:09 »
Jedynke ogladałam, bardzo fajna :) Na dwojke mam zamiar isc ;]
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedz #14 : 2006-07-27, 13:09 »

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #15 : 2006-07-27, 13:48 »
To ja dożucę swoje kilka groszy... :) Byłam we wtorek chyba, widziałam, i muszę przerwać słodzenia... :D

God! Dobre był teksty z rumem i opcja z towarem do wymiany (na koniec wiemy, czemu "towar" został wypuszczony... :P A tyle ją łapali... ;) ) Hm, o opcja z trunką nawet ok. I... to wszystko. Wiedziałam, że będzie źle i dlatego podeszłam do tego jak do serialu. Pierwsza część się liczy... reszta, khem...

W sumie - ewidentny "Matrix" wyszedł... ;) Chodzi mi tu, o zakończenie drugiej części, która się nie kończy, zaś pierwsza tak.

Ogólnie - bajka, to po pierwsze, ta wkurzająca gra naburmuszonych bohaterów - oh, a jesteś tego pewny, ah tak - typowe czanocharakterowskie zachowania. Do tego wszystkie zdarzenia dzieją się tak - że nie ważne co z kim się stanie, on i tak pojawi się w odpowiednim momencie, więc nie będziemy się martwić... A po czecie, to jak bajka, to może bez flaków?

Dalej... matko, ja wiem, że ten pies wróci na 100%, oni wszyscy wracają. W trzeciej części spotkamy zapewne murzynkę z załogi i jeszcze trochę ludzi z poprzedniej ekipy "Perły". Ha... wiedziałam, że statku nie zabiją... :/ wszystkie inne zostały przepołowione po spotkaniu z Krakenem... a "Perła" porwana na dno... (Chlip...)

Kolejna sprawa... trochę się podnudziłam pod koniec... pranie, ganianie, głupawka... i tak będzie heppy end... :/ Tam przecież wszyscy wracają...

No i najgorsze... ci bohaterowe miają na prawdę nierówno pod sufitem... Jak oni mogą komu kolwiek ufać... Zawodzą się na kimś pięć tysięcy razy i nie wyciągają wniosków. Tylko Jackowi można tam ufać, bo on wróci i się nawróci. Jest najbardziej prawy z nich wszystkich! Jacka się czepają, że obłudny, dziwią się jak nie kłamie, a sami to co? Lepsi niby? Wydają człowieka na śmierć, a po chwili zmieniają zdanie... (Załamkowe jak Will dał zabić Jacka... z dwa razy... tylko po to, żeby widzowie się śmiali...)

Co jeszcze miałam rzec? Aha... Jack miał nie przyćmić innych... no ale mu się to nie udało, bo zbytnio nie było czego...

A w następnej części doświadczymy pewnie jeszcze ojca Jacka... Eh...

Dalej... realizm? Oni tak se szybko siurkają po tych morzach, czy to tak wszystko blisko jest?

Zepsuli mi prawą, dobrą postać... :/ Która zaczęła bredzić... ma pretęsje, że Jack zniszczył mu życie? A kto powiedział - uciekaj, złapię Cię naspenym razem... Daaaa...

P. S. Elizabeth to zła kobieta była... i niezdecydowana do kwadratu... :/

P. P. S. Jeśli Krakenowi chodziło o Jacka, to dlaczego nie popłynął za nim jak uciekał? Nie był to jeszcze ląd, był we władzy Krakena - sami potem mówili, o "czasie na ucieczkę"...

P. P. P. S. A teraz to Elizabeth, to by wszystko dla Jacka zrobiła... :/ Ona chyba mózgu nie ma... A jak jej karzą pilnować skrzyni, to mogła by siedzieć na tyłku i pilnować... _-_ Baby...

No, a ogólnie to poszłam, obejrzałam i wyszłam bez specjalnej radości, ale ok. FIlm przyszedł i przeszedł... Było by lepiej bez narzekajćego na wszystko towarzystwa... :/
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #16 : 2006-08-05, 22:22 »
O, jaki krytyk sie znalazł :P

Mi tam się podoba :lol:
Lubie takie filmy i wbrew jakimś pozorą, nie znudził mnie jak Matrix czy druga część Władzcy pierścieni- mimo, ze ten film został b. dobrze rozłożony na części ale to wkoncu zaleta ksiażki, gdyz  autor już napisałam z planem na przyszłość, a scenarzysta takiego nie ma -i to widać w wielu przypadkach filmów.
 
Zapisane

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #17 : 2006-08-05, 23:22 »
Mi tam się podoba :lol:
Podobno większości ludzi się podoba - zapewne wyciągnięcie z poprzedniej części tego co się podobało i wlepienie do tej, dodatkowo jeszcze pomnażając tego ilość - poskutokowało.

O, jaki krytyk sie znalazł :P
Ja tak po każdym filmie... :P Co nie znaczy, że mój głos o czym kolwiek wyrokuje. Jaki ma sens napisanie "podobało mi się", "nie podobało mi się"? Drugiej osobie to mało powie... ;) Mogło się jednemu podobać, co się innemu nie podobało. Tak czy inaczej przy współczesnych holiłudzkich produkcjach jest dużo do pojechania - mały sens, naciąganie zdażeń... żeby to jeszcze miało jakieś przesłanie... ;) Ale nad "Piratami" nie ma co się znęcać bo to w końcu bajka... doszli do wniosku, że dzieci dużo nie wymagają... ;)

(I tak "King Kong'a" nic nie przebije w bezsensowności... :D )
Zapisane

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #18 : 2006-08-06, 00:28 »
A ostatniego Różowego Pantere?

a ta Elizabet też mnie denerwuje :]
Wogule ciekawe jak tak szybko nauczyła się obsługiwać szpade, wogule tak walczyć. Do tego początek im nie wyszedł, myślałąm, że jej to się sni :P
I było dla mnei to niezrozumiałe-ktos mi wytłumaczy czemu Ci ludzi tymi łudkami przypłyneli? skad niby jak to szystkio przedtem było tuz pod nosem bo to jedno wielkie miasto? I na czym polegało to aresztowanie?
 A i co stało się jej ojcu?
Mi tylko akcja sie podobała,  Jack odgrywa najważniejsza i najsensowniejsza role w tym filmie tak samo jak Michalina w "Tylko mnie kochaj" inaczej nie miały by te filmmy sensu gdyby nie osobowosć Michaliny i charakterek Jacka.
Zapisane

pete_spider

  • *
  • Wiadomości: 626
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #19 : 2006-08-08, 12:20 »
Byłam  w zeszlym tygodniu (nic innego w kinie nie lecialo) i pewnie że moznaby się czepiać, ale nie będę się czepiać, bo szla z nastawieniem na komediowo-przygodowo-kostiumowo-lekką rozrywkę i dokładnie to dostałam. Tylko zakończenie mnie wkurzyło i obiecuję że na trzecią cześć do kina nie pojdę, o, na zlość. No i Jack oczywiście jest najlepszy, a Elizabeth to jędza ;)
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #20 : 2006-08-08, 12:35 »
widzę, ze wiele osób nie zauważyło szczegółów... i nie powiazalo pierwszej czesci z druga...

Cytuj
Zepsuli mi prawą, dobrą postać... Confused Która zaczęła bredzić... ma pretęsje, że Jack zniszczył mu życie? A kto powiedział - uciekaj, złapię Cię naspenym razem... Daaaa...

nie zauwazyłaś, że ten nastepny raz się odbył i był tak trefny że komandor stracił statek i "honor"?

Cytuj
P. P. S. Jeśli Krakenowi chodziło o Jacka, to dlaczego nie popłynął za nim jak uciekał? Nie był to jeszcze ląd, był we władzy Krakena - sami potem mówili, o "czasie na ucieczkę"...

a dlatego, że kraken wykonywał rozkazy osmiorniczki - a rozkazem bylo atakowanie statku - wcale mnie nie zdziwilo to ze kraken nie zauwazyl ze jack sie ulatnia...

Cytuj
Wogule ciekawe jak tak szybko nauczyła się obsługiwać szpade, wogule tak walczyć.

no coz - miala na nauke trzy lata - a to jednak troche czasu jest...

Cytuj
Tylko Jackowi można tam ufać, bo on wróci i się nawróci. Jest najbardziej prawy z nich wszystkich! Jacka się czepają, że obłudny, dziwią się jak nie kłamie, a sami to co? Lepsi niby? Wydają człowieka na śmierć, a po chwili zmieniają zdanie

prawym to bym go nie nazwala - dla jacka licza sie glownie jego wlasne interesy - co jednak nie oznacza, ze przy okazji komus nie pomoze

Cytuj
gdyz  autor już napisałam z planem na przyszłość

we władcy pierscieni nie bylo planu na przyszlosc - tolkien zastrzegl w testamencie zeby jego ksiazki nigdy nie byly filmowane.. niestety jego synalek okazal sie na tyle chciwy by zlamac nakaz z testamentu...

Cytuj
P. S. Elizabeth to zła kobieta była... i niezdecydowana do kwadratu...

coz... zla.. to fakt... i durnowata...

Cytuj
ale nie będę się czepiać, bo szla z nastawieniem na komediowo-przygodowo-kostiumowo-lekką rozrywkę i dokładnie to dostałam. Tylko zakończenie mnie wkurzyło i obiecuję że na trzecią cześć do kina nie pojdę, o, na zlość. No i Jack oczywiście jest najlepszy, a Elizabeth to jędza

podobnie jak ja - film mi sie podobalbo bylam nastawiona na lekko idiotyczna komedie - i to dostalam... tylko wkurzylo mnie wlasnie - zakonczenie i elizabeth
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Forum Zwierzaki

Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedz #20 : 2006-08-08, 12:35 »

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #21 : 2006-08-09, 15:29 »
A ja wam mówie, ze ona to tylko chciała go pocałować  :P
A Will od razu zazdrosny, szuja mogła mu powiedziec a nie.
Hm... nie zauważyłam napisu 3 lata póxniej. Ale rzeczywiscie, możliwe :D

Nie mogłam powiazac 1 z 2 bo oglądając 2 nie pamiętałąm tak dokładnie 1 :lol:

Ale reszta pytań, nadal mnei dręczy :P
Musze napisac do scenarzysty :lol: po angielsku oczywiscie, wiec kto pomoze? :D
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #22 : 2006-08-10, 19:09 »
Cytuj
Hm... nie zauważyłam napisu 3 lata póxniej.
bo nie bylo takiego napisu :P

Dokładniej mowiac - w jedynce bylo powiedziane ze od momentu zostania kapitanem perły, do akcji pierwszej czesci minelo 10 lat (czyt: - po tym jak jackstrzela do barbarossy - pada wtedy tekst, ze przez 10 lat nosil ten pistolet a teraz zmarnowal jedyna kule, dodatkowo wczesniej jest tez mowa o tym, ze jack byl kapitanem perły az przez jeden dzien)

w drugiej czesci podczas  rozmowy, osmiorniczka stwierdza, ze jack byl kapitanem perly przez 13 lat czyli 13 - 10 = 3  prosty rachunek....
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Arrow

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2821
  • Lacrimosa...
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #23 : 2006-08-10, 20:50 »
Ja prawdopodobnie idę na piratów jutro :D Faaajno ;]

Nie czytam was, bo nie chcę wiedzieć co się będzie działo. Ciekawa jestem strasznie jak tam się moje ciacha kochane  [O.B i J.D :D] spisały, ale na pewno cudnie.
Zapisane
...Bez wysiłku siądź na tyłku i wyluzuj się motylku... (:

"Każdy z was jest łodzią, w której
Może się z potopem mierzyć,
Cało wyjść z burzowej chmury,
Musi tylko w to uwierzyć!"

Kola

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3331
  • Nic nie dzieje się przez przypadek
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #24 : 2006-08-10, 22:48 »
bo nie bylo takiego napisu :P

Dokładniej mowiac - w jedynce bylo powiedziane ze od momentu zostania kapitanem perły, do akcji pierwszej czesci minelo 10 lat (czyt: - po tym jak jackstrzela do barbarossy - pada wtedy tekst, ze przez 10 lat nosil ten pistolet a teraz zmarnowal jedyna kule, dodatkowo wczesniej jest tez mowa o tym, ze jack byl kapitanem perły az przez jeden dzien)

w drugiej czesci podczas  rozmowy, osmiorniczka stwierdza, ze jack byl kapitanem perly przez 13 lat czyli 13 - 10 = 3  prosty rachunek....
Ohglądałaś dwa filmy na raz czy jak ;P?
Ja tam wzrokowcem jestem, a 1 oglądałam jak było w TV :lol:
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #25 : 2006-08-11, 09:55 »
nie dwa na raz, tylko mialam taka sytuacje, ze musialam sobie przeprowadzic synchro napisow do pierwszej czesci - no i  niekotre kadry ogladalam nawet po kilkadziesiat razy - tylko po to by napis pojawial sie akurat w odpowiedniej chwili :P No i chcac nie chcac - poznalam sporo z tekstow :P
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #26 : 2006-12-05, 16:00 »
Obejrzałam! Posiadam! I jestem zachwycona (oczywiście Deepem xD )
Zapisane
Why so serious?

Loleczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1866
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #27 : 2006-12-05, 16:16 »
PIRACI Z KARAIBÓW 1 I 2 WYMIATAJĄ!KAPITAN SPARROW I WILL TURNER  AHHHHHHHHHHHHHH KOCHAM TEN FILM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
Beep, beep, beep, beep...
"Tak wiele słów mi przychodzi na myśl, lecz żadne nie oddadzą mnie ani mych uczuć...
Uczucia to nie najlepsze co spotkało człowieka, choć często sprawiają radość, potrafią zadać ostatecznie ból nie do zniesienia..."

Let's have some fun, this bit is sick...

>Cherry Cherry - BooM BooM<

Let's play a love game, play a love game...

Lady no more GaGa? Let's check it...''

Forum Zwierzaki

Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedz #27 : 2006-12-05, 16:16 »

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #28 : 2006-12-05, 16:19 »
Tam Will... Jack wymiata xD
Zapisane
Why so serious?

Wilczyca_77

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 786
  • I love wolves
Odp: Pirates z Karaibów cwai!
« Odpowiedź #29 : 2006-12-05, 17:54 »
Ja też !!!!!!!! Jest extra!!!!!!!!!!!!
Zapisane
Strony: [1] 2 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.302 sekund z 29 zapytaniami.