Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD  (Przeczytany 30643 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #60 : 2008-12-25, 18:42 »
to było coś, ze my staliśmy, Zo tyniał, wszyscy sie gapia smieja, a ty tak patrzysz na Ch, który patrzy sie w kosmos... albo jak robił wywiad jak się mieszka w Wawie XD
Zapisane
emocjonalne kanapki

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #61 : 2008-12-25, 18:45 »
No ta, i sie tak patrze na niego, patrze pare minut, w końcu sie zaczęłam śmiać a ten NIC nie zauważył... tylko potem sie kapnął jak już tam prawie leżałam na Tobie i nas oblukał tym naćpanym wzrokiem XD
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Kostka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 13550
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #62 : 2008-12-25, 19:03 »
jeżeli do nienormalnych znajomych zaliczyć Kibę

Złote tarasy, stolik gdziestam, ja, Katarzyna, Zo, Kiba
pijemy pepsi, które nie było pepsi tylko woda o barwie pepsi, każdy próbuje,ja,  Katarzyna, Zo... Kiba taka siedzi ._.
- pił z tego Zosiek?
- ta
<Kiba rzut na kubek, zaciąg, oddaje> i takie ^^ na ryju xD

z zycia Ch.
gadamy o strunach do gitar, przed nami leży klasyk z metalowymi i drugi z nylonowymi, podpuszczamy Ch.
Z: ja to wole te nylonowe, chyab wywale swoje metalowe...
Ch: o to ja tez wole nylonowe...
Kost: mmm... te nylonowe...
Z: to ja moze jednak wole te metalowe
Ch: tak, nylonowe ssą!
Zapisane
emocjonalne kanapki

Forum Zwierzaki

Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedz #62 : 2008-12-25, 19:03 »

Kiba

  • *
  • Wiadomości: 2413
  • Mistrz szpadla i kielni :D
    • WWW
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #63 : 2008-12-25, 19:09 »
Złote tarasy, stolik gdziestam, ja, Katarzyna, Zo, Kiba
pijemy pepsi, które nie było pepsi tylko woda o barwie pepsi, każdy próbuje,ja,  Katarzyna, Zo... Kiba taka siedzi ._.
- pił z tego Zosiek?
- ta
<Kiba rzut na kubek, zaciąg, oddaje> i takie ^^ na ryju xD

No ale ja chciałam tylko spróbować... a on mi napluł na frytki, nie wybacze mu tego XDDDD w ogole fajne tam akcje były :lol:
Zapisane
Higaisha no shita wa arimasen.

Nie muszę znać Twojego zdania. Mam swoje.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #64 : 2008-12-30, 23:27 »
Na poczatek takie male wyjasnienie - moja siotra nazywa mojego kota (shani) "szu-szu"

Wracam sobie dzis do domu i widze na poreczy zaiweszona kartke "UWAGA! Szu-Szu grasuje!"

ide dalej, wchodze do swojego pokoju, zapalam swiatlo - a tu na szafie wisi kolejna kartka "witamy w szu-szulandii!"

zastanawiam sie co jeszcze znajde...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #65 : 2009-01-02, 00:19 »
Dzisiaj znalazłam męską bieliznę zawieszoną na lampie w swoim pokoju..  :P
zbesztajcie mnie jak to nie jest dziwne, po Sylwestrowym wieczorze z samymi dziewczynami..?!

Kurcze.. ja się muszę zapytać czyja to garderoba i co robi na mojej lampie..?!    :lol22: :niepewny:
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #66 : 2009-01-02, 02:44 »
albo i nie, wyklelibyscie mnie  :x :x :x
Zapisane

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #67 : 2009-01-02, 02:59 »
dalej gadaj! ;) :D

żeby nie było że tworzę off'a to dopiszę, ze moi nienormalni znajomi ostatnio wynieśli mi szafę z ciuchami i porozrzucali po ogrodzie, uprzednio zamykając mnie w sąsiednim pokoju.. więcej ich do domu nie wpuszczę.. normalnie takie mieliśmy loty, że to nieporozumienie..xD
wiksów nie było końca! :D   
 
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

renia3399

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6576
  • "zwierzaki górą" Timothy Treadwell...
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #68 : 2009-01-02, 23:00 »
albo i nie, wyklelibyscie mnie  :x :x :x
nie spróbujesz nie dowiesz sie xD :P
Zapisane
dwie rzeczy sa nieskonczone ..wszechswiat i ludzka glupota
"Hitler traktował ludzi "tylko" tak, jak ludzie traktują zwierzęta" Charles Patterson
"Gdyby zwierzę zabiło z premedytacją, byłby to ludzki odruch." Stanisław Jerzy Lec
"największe zło to tolerować krzywdę" Platon

Forum Zwierzaki

Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedz #68 : 2009-01-02, 23:00 »

mitrandir

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1267
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #69 : 2009-01-03, 03:53 »
eee wole nie bo jeszcze mnie wezmiecie za alkocholika/ podrywacza nieabyt atrackyjnych niewiast...(a.k.a. pasztet)
Zapisane

Minerwa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 396
  • Mój Mistrz - J.W. <3
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #70 : 2009-01-03, 14:00 »
nie spróbujesz nie dowiesz sie xD :P

OoO! ja się zgadzam.. a za kogo Cię weźmiemy, to i tak się nie dowiesz pewnie..xD 
Kurcze, pobudziłeś moją ciekawość... to źle!
Gadaj ;)
Zapisane
"Witaj, jakbyś pierwszy raz witał,                             
żegnaj, jakbyś spotkać już nie miał,
żyj życiem jakbyś nazajutrz
twarzą w twarz ze śmiercią miał stanąć."

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #71 : 2009-02-23, 20:35 »
Dwie takie słyszane;

Moja siostra dawniej kumplowała się z tzw. "Bandą Baranów", grupka dziewczyn, które mają chwilowe obsesje na punkcie czegoś. Kiedyś chyba pisałam o ich shaman kingowej i narutowej obsesji. Jak to jedna Sakurą, druga Ino, trzecia Hinatą... i udawały, że są tymi postaciami z anime w realu. Wiele różnych takich by pisać, czym to one były...
Potem z nimi się pokłóciła i teraz są tylko na 'cześć'. Ostatnio spotkała je w Carrefourze. :]
(galeria handlowa) No to pogadały. Cóż się okazało? o3o" Teraz mają fazę na disney manię. (High School Musical, Hannah Montana itp.). Dokładniej - nie udają postaci z tych seriali/filmów, tylko aktorki. Przewodniczka grupy jest Seleną Gomez bodajże, czy kimś tam. :lol22:
Chodzi o to, że wyczytała w gazecie Bravo, czy tam Fun Clubie, że Selena uwielbia ogórki kiszone ! XD
Tak, tak chodziła z dwoma słoikami ogórków po mieście (!) i po galerii handlowej (!) i je jadła. :P
Pozatym z taką drugą, która udaje Miley Cyrus ciągle się kłóci... bo tak w gazecie pisze. xP
Pozatym, każda z nich ma po 20 kont na naszej-klasie ich ulubionych aktorek. oO"


Moja mama pracuje w banku. Przyszedł kiedyś starszy pan i się pyta ochroniarza o 'ubikacje'. Nie ma tam dla klijentów, więc wskazał, że na pkp się idzie i tam są (dokładnie wytłumaczył). Gościu wraca za 20 min i się pyta pracownicy znowu o te ubikacje.
-"Może Panu chodzi o obligacje?"
-"Aaa... tak o to."
Tzn. on chyba mówił o obligacjach, ale niewyraźnie. XD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14180
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #72 : 2009-02-23, 21:49 »
-"Może Panu chodzi o obligacje?"
-"Aaa... tak o to."
Tzn. on chyba mówił o obligacjach, ale niewyraźnie. XD
dobre :D


Też miałam kiedyś, sytuację związaną z niezrozumieniem klienta
-Czy jest sionik?
... - zastanawiać się zaczęłam cóż to takiego ten sionik? Pewnie słonik! a więc zaczęłam prezentować kobiecinie rozmaite Słoniki pluszowe, na co kobita kręci głową mówiąc, że jej nie o takie 'sioniki' chodzi. No to zaczęłam jej pokazywać gumowe piszczki, plastikową skarbonkę słonika.
-Proszę Pani, ale mi chodzi o sionik!
-...- zgłupiałam. Po chwili sprawa stała się jasna. Mówiąc Sionik miała na myśli ciągnik :roll: :P


Moja siostra jest również nienormalna- gdziesik pisalam, że przyczepił się do niej strażnik miejski żądając okazania woreczka na psią kupę... a chwile później licytowali się które z nich ma wyższe wykształcenie. Nie mam pojęcia jak ona pokierowała te rozmowę  że tak wyszło :mysli:

Wczoraj w wielkim skupieniu oglądamy film, gdy ni stąd ni z owąd moja siostra poważnie się odzywa:
-Śpię na cmentarzu.
-Co??
-śpię na cmentarzu- powtarza mi ona tonem tajemniczym.
-że co?
-no śpię na cmentarzu.
-???
- no przecież wywietrzyłam kołdrę na mrozie i roztocza umarły.. - dokończyła z czcią i powagą.



Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #73 : 2009-02-23, 21:53 »
:lol:
To fajna twoja siostra, pomysłowa. xD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14180
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #74 : 2009-02-23, 22:00 »
 AAaa przypomniało mi się!

Moja kuzynka cierpiała na biegunkę, poleciała więc do apteki po Stoperan...przychodzi do domu, zagląda do reklamówki a tam.... Stopery do uszu... :lol:
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Forum Zwierzaki

Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedz #74 : 2009-02-23, 22:00 »

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #75 : 2009-02-24, 07:14 »
Mogła sobie zatkać tym. :lol:
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14180
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #76 : 2009-02-25, 14:57 »
Byłam dziś zanieść swoją ostrą anginę do lekarza, wchodzę do gabinetu
-Pani nie była zapisana? - mierzy mnie wzrokiem.
-Byłam- skrzypię cienko.
- Ale ja tu nie mam żadnej karty... a jak się pani nazywa?
-Lidia S. - skrzypiąc dokonuję autoprezentacji.
-Niemożliwe!
-... ?
-Przecież ta Pani co dopiero wyszła to była Lidia S.!
-obawiam się że nie- skrzypię skołowana z oczami wielkimi jak spodki. Co jak co, ale jeszcze wiem jak się nazywam.
-To w takim razie jak się nazywała ta Pani która właśnie wyszła?! - huknęła kobiecina oczekując ode mnie odpowiedzi. A skądże ja biedna dane osobowe obcej baby mam znać :bezsilny:


Chcieli mi wmówić, że nie jestem kim jestem ;p
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #77 : 2009-03-03, 19:05 »
     Byłam dziś z ojcem po laptopa brata z gwarancji - przy okazji na stacji beznynowej... zapomniał pinu do karty. :lol: No i musiał jechać po niego do domu i znowu na stację. :P
     Potem do carrefoura po zakupy (dostał telefon od mojego wujka, że promocja jest z piwem Calsberg).  Carrefour jest blisko mnie. xP No to idymy (poszłam po to, żeby sobie kupić sok pomarańczowy :P ).
     Promocja polega na tym, że kupuje się 4 piwa i następne 4 są za jeden grosz.
Przy kasie się dowiaduje, że 8 piw na jedną osobę. Ojciec pokazuje placem na mnie, że dwie osoby. :P Kasjerka:...osoby pełnoletnie, ojciec zaczął kity wciskać, że niby mam już 18 niedługo. :lol: Ale nie uwierzyła. Potem, żeby dwa razy nabiła na kasę i wyjdzie na to, że dwa razy były kupowane i że niestety to nie jej wina, bo patrzą i za takie coś mogą wyrzucać z kasy. Ale, że w innej kasie można kupić jeszcze raz te piwa. Ale w kasach były duże kolejki (taaak... po piwa o3o" ). No to więc tego, oczywiście wracałam z 2 litrami soku pomarańczowego, pierdołami typu Petitki Lubisie, chipsy, paluszki... (po to poszłam, żeby słodyczy nakupić >D).
Dwoma litrowymi piwniczankami, jedną litrową nałęczowianką, litrowym sokiem jabłko-mięta i 8 piwami... Jeszcze jakieś mięso było  cośtam jeszcze.
Przy tym (były dwie siatki, ojciec swoją zawartość wrzucił do mojej żeby do swojej dać następne 8 piw). Czyli te Calsbergi na początku były na spodzie, a u mnie na wierzchu i wystawały. :lol22: Przechodziłam koło ochroniarza, na szczęście się nie gapił, bo by mnie jeszcze zaczepił lub coś. :lol: Bałam się, że zaraz coś mi się wysypie. xP Tak, tak przechodziłam przez ulicę pełną aut jadących ze/do sklepu pewnie po piwa i przez głupie błoto. oO"
Aua moje plecy. x_x
Zapisane
Podpis bez przekazu.

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #78 : 2009-06-02, 16:25 »
A wczoraj zaczepki żula na krakowskim dworcu były.
Tam to chyba normalka jest. o3o
Chyba on się w Natalii zakochał po prostu. XD
Mogła mu podać swój numer telefonu. >D

Kto tam był:
Ja - czyli ja
Kaśka - kumpela z klasy
Nati - kumpela z osiedla Kaśki
Darek - kumpel Natalii z osiedla
Dorota i jej koeżanka Jadzia - kumpela z pewnego forum

Akcja toczy się gdzieś przy kasie, żul podchodzi to Natalii i coś tam gada, ja się odwracam od kasy i on mówi jej coś, a ja na głos "HAHAHA NATALIA, O CO CHODZI? XD" i oni coś gadali, podobno, że on 20 lat pracował na dębickiej poczcie, powiedział Natali, że ona jest ładna i dał cukierka z okazji Dnia Dziecka, a Kaśka się odwraca z myślą, że żul się oświadcza Natalii "Ja też chcę pierścionek!", a tu zonk; żul mi też dał cukierka, ja śmieję. ;3 Dorota i Jadzia się załamały i też śmieją. :D
Żul wypił zdrowie Natalii i powiedział, że musi iść, bo są kamery i policja. xD Cukierkiem rzuciłam Dorotę, Kaśkę i kogś tam jeszcze, ale wrócił do mnie. ;o
Idymy już z biletami, a tu zonk, Darek gdzieś z tyłu gada z kolejnym żulem, o czym? Poczekałyśmy na niego i podszedł do nas "Pytał się czy mam mu pożyczyć 60 gr na wino, ja mu, że nie mam, a on że jednak na zupę". XD
Zapisane
Podpis bez przekazu.

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14180
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: Wasi nienormalni znajomi/przyjaciele xD
« Odpowiedź #79 : 2009-06-03, 23:04 »
Panowie żulowie nieraz mają fajne pomysły ;)

Mam koleżankę, dziewczę wręcz do schrupania tylko jest szczuplutka, bardzo drobnej budowy - szła pewnego razu do pracy przez planty a tam rozsiedli się na ławkach "panowie-żulowie", bawiący się w koneserów kobiecej urody:
-Ty! Patrz na tą! - ożywił się jeden z nich klepiąc kumpla w ramię i wskazując na nią .
-Too?  - skrzywił się drugi - To przecie nie jest kobita! Jakieś chorawe toto musi być...

"Chorawy" szczuplaczek od tamtej pory chodzi inną drogą :P
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.156 sekund z 26 zapytaniami.