Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Pies sam w domu.  (Przeczytany 12401 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Pies sam w domu.
« Odpowiedź #30 : 2009-02-23, 22:48 »
niestety prawda jest taka, ze jest to kaganiec dobry do lecznic w sytuacji gdy jest konieczny a innego brak... ten typ kaganca uniemozliwia psu otwarcie pysaka - w zwiazku z czym miedzy innymi uposledza swobodne oddychanie (w lato jest doslownie zabojczy....)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

chamsti

  • *
  • Wiadomości: 460
Odp: Pies sam w domu.
« Odpowiedź #31 : 2009-02-23, 23:24 »
Pod warunkiem, że jest dopasowany tak, by rzeczywiście spełniał swoją funkcję. W sytuacji, gdy jest tylko "dla wyglądu", żeby straż miejska/policja się nie czepiała to może być (czyt. jest bardzo luźno zapięty, tak, że pies bez problemu może pysk otworzyć). Mimo wszystko kaganiec fizjologiczny jest najlepszy. Ewentualnie plastik. (chociaż ani jednego, ani drugiego nie znalazłam na mojego psa ;/)
Zapisane

spanielomanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 172
  • Bojowniki są moją pasją !...
Odp: Pies sam w domu.
« Odpowiedź #32 : 2009-02-27, 13:07 »
Nie uwierzycie 3 dni temu zapomniałam zamknąć pokoju (Jak wychodzimy zamykamy wszystkie pokoje zostaje otwarta kuchnia)
Wchodzę do domu patrzę nic nie ma na przed pokoju pomyślałam sobie -Ta zapewne w kuchni będzie za to 2 razy więcej.
Kuchnia czysta przedpokój błyszczy , a Nelly leży sobie na moim łóżku domagając się pieszczot :)
Myślałam , że to czysty przypadek ale wczoraj i dzisiaj zostawiłam specjalnie otwarty pokój i czyściutko.Nawet nie zrobiła swoich potrzeb w domu  :jupi2:

 
Zapisane
[link=http://www.suwaczki.com/][img noborder]http://www.suwaczki.com/tickers/h44eyx8dpomvjaiu.png[/img][/link]

Forum Zwierzaki

Odp: Pies sam w domu.
« Odpowiedz #32 : 2009-02-27, 13:07 »

chamsti

  • *
  • Wiadomości: 460
Odp: Pies sam w domu.
« Odpowiedź #33 : 2009-02-27, 13:47 »
efekt pracy, czy pies "sam z siebie" zaczął grzecznie się zachowywać? ;>
Zapisane

spanielomanka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 172
  • Bojowniki są moją pasją !...
Odp: Pies sam w domu.
« Odpowiedź #34 : 2009-02-27, 20:27 »
Wydaje mi się ,że ona robiła to po złości....
Zapisane
[link=http://www.suwaczki.com/][img noborder]http://www.suwaczki.com/tickers/h44eyx8dpomvjaiu.png[/img][/link]

chamsti

  • *
  • Wiadomości: 460
Odp: Pies sam w domu.
« Odpowiedź #35 : 2009-02-27, 21:39 »
pies nie odczuwa takich uczuć
Zapisane

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Pies sam w domu.
« Odpowiedź #36 : 2009-02-28, 15:04 »
nie zgodze sie z Toba chamsti, moim zdaniem pies odczuwa zazdrosc, zlosc, smutek.
jest istosta zywa i rozumna smutno by bylo gdybys miala racje :shock:
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Pies sam w domu.
« Odpowiedź #37 : 2009-02-28, 17:19 »
smutek - tak, zlosc - jak najbardziej, jednak zazdrosc jest typowo ludzkim uczuciem - podobnie jak zlosliwosc.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: Pies sam w domu.
« Odpowiedź #38 : 2009-02-28, 17:44 »
mam pytanko  w zwiazku z zazdroscia. dlaczego moja sunia robi sie "zazdrosna" jak zaczepiam innego psiaka a nie daj boże go poglaszcze :petting: tu nawet chodzi o kazde inne zwierzatko jak to nazwac (chodzi o jej zachowanie) :D
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

Forum Zwierzaki

Odp: Pies sam w domu.
« Odpowiedz #38 : 2009-02-28, 17:44 »

mango99

  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Pies sam w domu.
« Odpowiedź #39 : 2012-09-13, 15:12 »
"Kiedy szczeniak (lub dojrzały pies) okazuje zazdrość, prob­lem jest łatwy do rozwiązania: należy psu okazać więcej uwagi i czułości. Powinno się to odbywać w chwili, gdy w pobliżu nie ma obiektu psiej zazdrości."
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Pies sam w domu.
« Odpowiedź #40 : 2012-09-14, 20:21 »
To albo nie zaczepiaj, albo głaskaj oba naraz. Moje sa strasznie zazdrosne o siebie nawazjaem- to juz rytuał, ale nic zlego sie przy tym nie dzieje :)
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: Pies sam w domu.
« Odpowiedź #41 : 2012-09-15, 18:43 »
Oj u mnie tak samo to normalne ;) Jak jednego głaszcze, to drugi przytula i wije się wokół mnie jak wąż domagając się pieszczot.

Albo obrażanie się (jeżeli tak to można nazwać) gdy nie biorę psów na spacer, albo jak biorę jednego. Staram się brać je obie, ale jak wezme samą Mike, to jak wracam, Bianka się na nią rzuca z zębami. Ostatnio uspokoiła się z tym, więc tylko jak wróce z Miką, Bianka cała się trzepie i wytrzeszcza oczka abym ją wzięła na spacer.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.12 sekund z 25 zapytaniami.