Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: "Podsumowanie" roku 2012 ....  (Przeczytany 5580 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
"Podsumowanie" roku 2012 ....
« : 2013-01-02, 13:54 »
Bakira pies - lat 13. Pęknięty nowotwór śledziony. Przez wzgląd na fatalny stan kręgosłupa - brak sensu prób ratowania. Umarla gdzies w czerwcu/lipcu
Zuźka pies - lat kilkanaście. Wznowa przerzutu z guzu sutka + przerzuty na płuca. Dwie operacje przedłużyły jej życie o połtora roku. Przerzuty na płuca uniemożliwiły trzecią. Końcowka sierpnia.
Guri pies lat 10. perforacja jelita... początek pazdziernika
Irantis świnka morska lat 3,5 - zamordowany przez druga swinke - kumpla z ktorym był od zawsze... koncowka listopada
Luna królik lat 3. perforacja zoladka... poczatek grudnia.
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: "Podsumowanie" roku 2012 ....
« Odpowiedź #1 : 2013-01-02, 22:46 »
Nie wiedzialam,że świniaki są takie... mordercze...
Nasz rok był taki- odeszly jedna po drugiej nasze 2 ON-ki, jedna 14 lat - kregosłup, druga 12 lat -wylew jeden po drugim...
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: "Podsumowanie" roku 2012 ....
« Odpowiedź #2 : 2013-01-03, 10:25 »
Ja 31.01 2012 po dwunastu latach i jednym dniu pożegnałam Toffika... I ciągle o nim myślę... Patrzę na Piegusa i widzę rudzielca, patrzę na Toffikową sofę i oczyma wyobraźni widzę, jak na nią wskakuje... :(
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: "Podsumowanie" roku 2012 ....
« Odpowiedz #2 : 2013-01-03, 10:25 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: "Podsumowanie" roku 2012 ....
« Odpowiedź #3 : 2013-01-03, 17:10 »
Nie wiedzialam,że świniaki są takie... mordercze...

Ja wiedzialam ze potrafia byc mordercze gdy gdzies w poblizu znajduje sie samica, ewentualnie moga sie zdarzyc swinie, ktore po prostu nie toleruja innych. Jednak w zyciu bym sie nie spodziewala, ze jeden swiniak zamorduje drugiego po ponad trzech latach wspolnego zycia... W pierwszej chwili podejrzewalam radara. jednak zbyt wiele szczegółów nie pasowało do kota - kształt ran, ich ilość, to że świniaka miałam okazję probowac ratowac, dodatkowo fakt, ze pogryziony w sytuacjach stresowych pakował się do domku i siedział cicho - drugi swiniak z kolei wrzeszczal (radar wybralby dracego sie - kwestia braku oczu) Przede wszystkim - rany po ugryzieniach byly sladami po siekaczach gryzonia - a nie kocich klach, dodatkowo przy takiej ilosci ran jakie mial swiniak - w sytuacji gdyby winowajca mial byc kot, to ewidentnym zamiarem byloby zamordowanie - i w wykonaniu kota byloby skuteczne. Inna sprawa, ze majac koty polujace miewalam okazje widziec ofiary - martwe ofiary - i nic nie mialo otwartych ran. Na koniec znalazlam jeszcze pare sladow po siekaczach na swini ktora przetrwala - co przesadzilo sprawe winowajcy... I kurna zostala mi swinia - morderca. jakos nie potrafie sie przemoc by miec do niej sentyment...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Fatty

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 14181
  • Tyle Twojego zostało z nami.
    • WWW
Odp: "Podsumowanie" roku 2012 ....
« Odpowiedź #4 : 2013-01-03, 22:57 »
Luna, ta duża? oooj.... :(
Zapisane
Never give up hope,
if someone burst your bubble
mix up some more soap.

Demifari

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 185
Odp: "Podsumowanie" roku 2012 ....
« Odpowiedź #5 : 2013-01-05, 20:28 »
Bardzo mi przykro przez wasze zwierzaczki które odeszły...
U mnie pożegnaliśmy w grudniu królisia Trusia :(
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.068 sekund z 23 zapytaniami.