Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Mój kanarek nie chce śpiewać!  (Przeczytany 4597 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Darcia

  • *
  • Wiadomości: 3
Mój kanarek nie chce śpiewać!
« : 2013-11-24, 15:08 »
Hej.
Mój kanarek nie chce śpiewać, nie wiem dlaczego. Pani w sklepie zoologicznym powiedziała, że powinien jeść jedną łyżkę stołową dziennie. Cały czas piszczy, a powinien śpiewać. Nie wiem co mam zrobić! Pomóżcie, proszę.  :help:
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Mój kanarek nie chce śpiewać!
« Odpowiedź #1 : 2013-11-24, 20:40 »
Po pierwsze śpiewają tylko samczyki, czy jesteś pewna,ze to nie samiczka ? I jak się przygotowalaś do zakupu ? Poczytalas odpowiednią literaturę ? Zapytalaś o co trzeba na odpowiednich forach ? Czy dopiero teraz szukasz wiedzy na temat kanarkow ?
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Loki86

  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: Mój kanarek nie chce śpiewać!
« Odpowiedź #2 : 2013-11-25, 08:47 »
Jeżeli to jest samczyk i jest z nim coś nie tak, to najlepiej udaj się do weterynarza bo może się okazać, że coś mu jest i tylko dam dostaniesz fachową pomoc
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Mój kanarek nie chce śpiewać!
« Odpowiedz #2 : 2013-11-25, 08:47 »

Darcia

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Mój kanarek nie chce śpiewać!
« Odpowiedź #3 : 2013-11-25, 16:29 »
Mój tata upił kanarka, bo powiedział, że zacznie mu pięknie śpiewać. Sprzedawca powiedział, że to jest samiec i ma taką zieloną obrączkę na nóżce. Ktoś może wie co to oznacza?
 
Zapisane

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Mój kanarek nie chce śpiewać!
« Odpowiedź #4 : 2013-11-25, 17:53 »
Moze ma nieodpowiednie warunki ? Tata dowiadywal się jak opiekowac się kanarkiem przed zakupem , czy to byla potrzeba chwili ?
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 26 zapytaniami.