Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Papuzk Nierozlonczka wyrywa sobie piora i ma zamkniete oczy lekko POMOCY  (Przeczytany 4203 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anakunda96

  • *
  • Wiadomości: 1
Witam bardzo serdeczni !
Jestem nowy na forum i przepraszam za moija ortografie ale nie mieszkam w polsce od 10lat :(
A wien jak juz w Temacie napisalem mam 2 papuzki nierozlonczki maja prawie 3lata. Moj problem z chlopakiem papuzka jest nastempujacy a wienc wyrywa sobie piora a do tego ma zamkniete oczy! :( bylem z nia u weterynarza, weterynarz powiedzial ze to pasożyty i papuzka dostala krople na skure a na oczy dostala taka tlusta ciecz bo doktor powiedziala ze oczy sa suche :(

Co wy twierdzicie na to ze moja papuga wyrywa sobie piora wyrywa sobie piora lekko na klatce a jest lysa przy odbycie !
Czemu moja papuzka soebie takie cos robi :( boje sie ze moja papuzka umrze a ma niecale 3latka :(  :help:
Prosze o pomoc czy mieliscie takie przypatki ?!

Pozdrawiam
anakunda96
Zapisane

Leari

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7
    • WWW
Jak tam u papużki?
Moja swinka miała chorobę skory wywołana peletem, moze i Twoja papuga dostała od czegoś jak trociny czy piasek czy od czegoś innego uczulenia...
Zapisane

Lusija

  • *
  • Wiadomości: 28
 Papugi mogą mieć horoby psychiczne i wyrywać sobie piura :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Dzudex

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3
  • „Spokojne serce, stabilna ręka.”
    • WWW
Ja bym spróbowała szukać pomocy u behaw :VoV:iorysty :/ może on coś skutecznego wymyśli  :VoV:
Zapisane
Jedno wiem na pewno: życie jest popieprzone na niezliczoną ilość sposobów.
Meghan Quinn, Drogie życie
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 25 zapytaniami.