Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu

Autor Wątek: Co sądzicie o Britney Spears ???  (Przeczytany 14152 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #90 : 2005-07-31, 12:44 »
Nefra, wiesz co... Jesteś miła jak ból zęba. A jakby to się obróciło przeciwko Tobie? Może robi głupstwa, ale nie można jej źle życzyć.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

ssgosiass

  • Gość
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #91 : 2005-07-31, 22:31 »
no właśnie :roll:
Mówić można sobie, że jest taka i taka. że ropi strasznie głupie rzeczy, by mieć większa i większa fortune, ale nie wolno  życzyć nikomu nic złego, chociaż każdy ma takie uczucie, że najchętniej żeby wrogowi coś się stało, ale tak nie wolno...
Zapisane

ilia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1017
  • ...
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #92 : 2005-08-01, 12:12 »
Robic widowisko z wlasnego porodu to 'lekka' przesada...No ale czego to ludzie nie zrobia dla zwrocenia na siebie uwagi
Zapisane
Now sacrifice your apples to Ryuuk!

Forum Zwierzaki

Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedz #92 : 2005-08-01, 12:12 »

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #93 : 2005-08-01, 12:37 »
No racja. W ogóle, te reality szoły :P to głupota... Bzdety.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

izunia

  • Gość
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #94 : 2005-08-02, 23:42 »
no to przesada zdecydowanie. przecież to jest chwila intymności nie można z tego robić widowiska!
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #95 : 2005-08-03, 19:00 »
Widzicie, jaka Brit jest dobra? Nawet chwilą intymności dzieli się z fanami :lol:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #96 : 2005-08-03, 20:40 »
Widzicie, jaka Brit jest dobra? Nawet chwil± intymno¶ci dzieli siê z fanami :lol:

fuuuj ;) ja tam wolę, żeby się nie dzieliła
BTW wyobrażacie sobie biedne dziecko, jak później wszyscy mu będą mówili: "widziałem jak wychodziłeś (-aś)" blee, albo "wczoraj znowu sobie oglądałem Twój poród" ;)
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #97 : 2005-08-03, 20:44 »
Madziaro, ale ja żartowałam, dla mnie to też głupota.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #98 : 2005-08-03, 21:50 »
Kaira: ale ja o tym wiem, to takie moje przemyślenia :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedz #98 : 2005-08-03, 21:50 »

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #99 : 2005-08-04, 12:29 »
Dla mnie ona jest taką pustą lalką barbie :l;ol: A co do jej muzyki nie słucham, ale nic nie mam do niej ;) Niech się kobieta cieszy, że może wydac jakąś tam płytkę ze słodkimi kawałkami, ale mnie to nie kręci ;) Wolę całkiem inny typ muzyki ;)
Zapisane

iw!

  • Gość
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #100 : 2005-08-07, 19:13 »
ze slodkimi kawalkami...? Hmm... Slodkie to byly kilka lat temu. Od tego czasu piosenki Britney sie zmienily :) Nie rozumiem dlaczego ktos moze pisac o Britney, ze jest "pusta lalka barbi". Przeciez jej nie znacie! Sorki, ze sie tak unosze, ale to prawda.
Zapisane

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #101 : 2005-08-07, 19:40 »
ale iw! perełko czy ty słyszałaś co ona mówi? jak się zachowuje? do tego ten pomysł z filmem z narodzin dziecka
sorry ale dla mnie to mówi samo za siebie, że to głupiutka pusta panna
poza tym nie przesadzajmy z tym, że jej piosenki się zmieniły, sensu i głębokich przemyśleń nadal tam jak na lekarstwo

ale już parę razy powtarzałam, to jest tylko moja opinia
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #102 : 2005-08-07, 19:41 »
cóż...nie znamy???
a co można sądzić o panience, która najpierw stwarza wizerunek sceniczny lolitki, emanującej seksem i twierdzącej że jest dziewicą...a gdy się to okazuje wierutnym kłamstwem , starającej się zmienić wizerunek na symbol seksu...podpierając się jeszcze sławą innych...np Madonny???

  Od Lolitki i dziewictwa do emanoweania gołym ciałem we wszystkich możliwych pozycjach?
Do tego jeszcze brak stylu w muzyce, zmienianie wizerunku jak rękawiczek, co oznacza jego brak, tandetność strojów i to co tu juz pisano...sprzedawanie najbardziej prywatnych chwil swego życia....

   Czy to nie wystarcza aby wyrobić sobie o niej opinię?
Mnie wystarcza i dlatego staram się nie widzieć i nie słyszeć takich panienek.
Zapisane

iw!

  • Gość
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #103 : 2005-08-08, 11:42 »
To prawda, ze Britney ma swoje wady. Ale przeciez jest czlowiekiem, kazdy je ma.

-Jesli kiedys powiedzialo sie, ze jest sie dziewica to nie znaczy, ze pozostanie sie nia do konca zycia. Britney nigdy nie pokazala sie nago. Dla mnie najwazniejsza jest jej muzyka.

cytat: "ale iw! perełko czy ty słyszałaś co ona mówi? jak się zachowuje?"
- jasne, ze slyszalam jak mowi. Prywatnie jest bardzo fajna osoba.

cytat: "poza tym nie przesadzajmy z tym, że jej piosenki się zmieniły, sensu i głębokich przemyśleń nadal tam jak na lekarstwo"
-Z tym sie nie zgodze. Britney ma w swoim repertuarze kilka glebszych piosenek. Po drugie - w muzyce nie chodzi chyba wylacznie o to by piosenki mialy gleboki sens, wazne jest takze zeby przy muzyce dobrze sie bawic :)
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #104 : 2005-08-08, 12:30 »
Nie jestem w stanie dobre się bawić przy jej muzyce...chyba już wolę disco-polo....przynajmniej kicz jest kiczem i nie udaje czegoś innego.  :P

 a czy nie pokazała się nago??? Nie, nie...ino że ciuszki miała przezroczyste  :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedz #104 : 2005-08-08, 12:30 »

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #105 : 2005-08-08, 16:32 »
cytat: "ale iw! pere³ko czy ty s³ysza³a¶ co ona mówi? jak siê zachowuje?"
- jasne, ze slyszalam jak mowi. Prywatnie jest bardzo fajna osoba.

cytat: "poza tym nie przesadzajmy z tym, ¿e jej piosenki siê zmieni³y, sensu i g³êbokich przemy¶leñ nadal tam jak na lekarstwo"
-Z tym sie nie zgodze. Britney ma w swoim repertuarze kilka glebszych piosenek. Po drugie - w muzyce nie chodzi chyba wylacznie o to by piosenki mialy gleboki sens, wazne jest takze zeby przy muzyce dobrze sie bawic :)


hmmm to znasz ją prywatnie? no to gratuluję znajomości :)

No i tu się zaczyna, co kto szuka w piosenkach. Ja poszukuję nie tylko tego, żeby się dobrze bawić, dla mnie to co kto śpiewa musi mieć sens. Jasne zdarza mi się posłuchać różnych dziwnych utworów, ale bawić się potrafię tylko przy dobrych tekstach. No a przy Britney się nie potrafię bawić, bo wkurza mnie jej głos, muzyka, jak usłyszałam niby pseudo rockową piosenkę w jej wykonaniu to mi się niedobrze zrobiło. Bo nie wierzę takim laleczkom, które zmieniają style, tylko po to, żeby lepiej się sprzedać
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #106 : 2005-08-08, 18:29 »
madziaro 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
juz bardziej dosłownie tego wyrazić nie potrafię
Zapisane

becia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1650
    • WWW
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #107 : 2005-08-08, 19:21 »
Wiecie co? Muzyka techno tez nie jest gleboka... a jednak ludzie ja lubia i bawia sie przy niej.
Kazdy ma swoje zdanie. Wy macie swoje, Iw! ma swoje (i ja tez mam swoje :P ). Niedlugo ta dyskusja przerodzi sie w klotnie. I proponuje troche tolerancji, o ktorej tak mowicie. Kazdy ma inny gust i ma prawo lubic cos innego niz wy. Britney jest, jaka jest i nikt tego nie zmieni.

I mam prosbe: szanujcie zdanie innych.
« Ostatnia zmiana: 2005-08-08, 19:23 autor becia »
Zapisane

So each morning you look for a reason
Just to open your eyes
But if you don’t find one deep in you
You’ll never find it outside

madziaro

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3801
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #108 : 2005-08-08, 19:25 »
no i właśnie ja przy muzyce techno też się nie bawię :)
ja szanuję zdanie innych, ale również wyraziłam swoją opinię, prawie w każdym moim poście jest to zdanie, że dla mnie ona jest pusta
Zapisane

golden

  • Gość
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #109 : 2005-08-08, 20:23 »
o gustach się zresztą nie powinno dyskutować, bo każdy lubi co innego i czego innego szuka ;) muzyki tez się to tyczy.

Ja w muzyce od lat obstaje przy punku a'la Misfits, więc Brit... dla mnie muzyczne dno ;) Jest pop, który mnie nie drażni, może leciec w tle i nie przeszkadza, ale Britkę od razu przełączam ;) Wywiady słucham/czytam z czystej ciekawości, co ona jeszcze wymyśli... z "Oops!... I did it again" mozna się było jeszcze pośmiać, pobawić (bez obrazu dla fanów) ale teraz to nawet nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Spears robi widowisko z siebie samej. Widowisko/pośmiewisko? Nie mnie to oceniać. Ostatnio przełączając z programu na program natkn ąłem się na nowy teledysk... Zwaliła pomysł bodajże od Sarah'y Connor i powstał teledysk, którego głównym elementem sa już wyraźnie zaokrąglone kształty... Do tego pomysł na film... Widać, że showbiznes uzależnia gorzej od wszelkich znanych światu dragów... Nieliczni nie tracą głowy.
Zapisane

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #110 : 2005-08-08, 20:44 »
aby czegoś nie stracić trzeba to coś mieć, tak sądzę... :;p:
« Ostatnia zmiana: 2005-08-08, 20:51 autor Nefra »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedz #110 : 2005-08-08, 20:44 »

golden

  • Gość
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #111 : 2005-08-08, 20:48 »
aby czego¶ nie stracić trzeba to cos mieć, tak s±dzę... :;p:
od tego wypadałoby zacząć... :lol:
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #112 : 2005-08-09, 12:20 »
Tak apropo tematu "Jaka Brit jest na codzień". Osoby, które mają ją tylko i wyłącznie za pustą lolitkę- wszystkie wywiady z nią czytaliście/oglądaliście? To raz. Dwa: człowiek w różnych sytuacjach różnie się zachowuje, tak więc Brit jest głupkowata na scenie, a poza nią- jak to powiedziała Madonna- jest inteligentną babką. Trzy: kwestia zmieniania stylu: z tego, co się orientuję, Brit raczej jest kobietą. Kobieta zmienną jest :P

Ja uważam, że ona jest w porządku, i głupią, pustą blondynką nie jest. Robi z siebie lolitkę na scenie (szczerze mówiąc, to ja jej koncertów nie oglądam, bo mi się trochę przykro robi), ale poza tym wcale taka "ejo" nie musi być i na pewno nie jest. Nikt nie zna jej dobrze. Jeśli naprawdę chcemy się przekonać, czy jest głupia, czy nie, to może ją tu zaprosimy? żeby z nami pogadała? Zobaczymy, czy będzie mówić mądrze, czy jej żarty są śmieszne, czy zarywa do chłopaków itd. Wtedy wyciągać wnioski.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #113 : 2005-08-11, 21:13 »
a jakieś bardziej inteligentne pomysły nie przychodzą do główki?
Czy uważasz, że nawet gdyby pojawiła się gdziekolwiek publicznie, to byłaby szczera, otwarta i zarywałaby do chłopaków? Przeciez ona nie może wypowiedzieć jednego zdania publicznie bez scenariusza. Od wymyślania jej wypowiedzi jest cały sztab ludzi, którzy zajmują się kreowaniem wizerunku gwiazdy.
Nie wiedziałaś o tym?
Oni tylko sugerują co i jak...mądrzejsi zdają się w całości na sugestie specjalistów, mniej mądrzy próbują się wyrwać z pod tego wpływu ...i potem mamy takie bitnejki.
Stąd ciągłe afery, gdy ktoś z nich otworzy buzię i powie jakies nie kontrolowane zdanie...potem prostują tłumaczą itd.
Oprzytomniej, kobito.
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #114 : 2005-08-12, 17:09 »
1.Jej występy publiczne- owszem, może układa sztab ludzi. Ale gdy pojawia się gdzieś prywatnie, np. poszłaby na jakąś dyskotekę, to co? Ma na kartce napisane, co mówić i gdy z kimś rozmawia, to czyta z kartki? A jeśli ma napisaną na tej kartce kwestię np. o pogodzie, a jej rozmówca chce mówić z nią o samochodach? Będzie musiała sama coś powiedzieć. Nie znam jej na tyle, by odpowiedzieć Ci na pytanie, czy mówiłaby szczerze, otwarcie itd. To nie moja sprawa tylko jej, jeśli kłamie- to jej błąd, nie mój i nic mnie to nie obchodzi. Uważam jednak, że jesli ktoś nie ma całkowitej pewności, nie powinien wydawać o niej sądu :?
2.Nie obrażaj mnie, podejrzewając o brak inteligentnych pomysłów.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #115 : 2005-08-12, 19:50 »
  A Ty sądzisz, że oni sobie chodzą ot tak na dyskoteki???
  I rozmawiają z przypadkowo poznanymi osobami?????

 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #116 : 2005-08-12, 20:41 »
Gdzie to napisałam, bo nie widzę?
Nie chodzi, bo jakby poszła, to za nią cała banda dziennikarzy :P
Ale gdyby jej się udało (w przebraniu) :lol:

Swoją drogą oni wszyscy mają przekichane, nie tylko Brit, ale inni aktorzy, piosenkarze itd. Gdzie nie spojrzy, tam kamera :?
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

golden

  • Gość
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #117 : 2005-08-12, 21:39 »
Cytuj
jesli ktoś nie ma całkowitej pewności, nie powinien wydawać o niej sądu
a Ty skąd masz pewność?...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedz #117 : 2005-08-12, 21:39 »

Nefra

  • *
  • Wiadomości: 5592
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #118 : 2005-08-12, 21:40 »
tu:
gdy pojawia się gdzie¶ prywatnie, np. poszłaby na jak±¶ dyskotekę, to co? Ma na kartce napisane, co mówić i gdy z kim¶ rozmawia, to czyta z kartki? A je¶li ma napisan± na tej kartce kwestię np. o pogodzie, a jej rozmówca chce mówić z ni± o samochodach? Będzie musiała sama co¶ powiedzieć. Nie znam jej na tyle, by odpowiedzieć Ci na pytanie, czy mówiłaby szczerze, otwarcie itd. To nie moja sprawa tylko jej, je¶li kłamie- to jej bł±d, nie mój i nic mnie to nie

właśnie, Drogi Goldenie, przecież koleżanka zbiera informacje z tych samych źródeł co my, I think, więc też spreparowanych odpowiednio...skąd więc ma jakąkolwiek pewność....może ma prywatny wywiad???? :lol: :lol: :lol:
« Ostatnia zmiana: 2005-08-12, 21:44 autor Nefra »
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Co sądzicie o Britney Spears ???
« Odpowiedź #119 : 2005-08-13, 12:37 »
Nie wydałam o niej sądu. Jej muzykę lubię, a biorąc pod uwagę to, co widzę i słysze, to zdanie o niej samej mam podzielone.
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.121 sekund z 29 zapytaniami.