Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3   Do dołu

Autor Wątek: Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.  (Przeczytany 17043 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

vioaoiv

  • *
  • Wiadomości: 9883
    • WWW
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #30 : 2005-01-01, 12:48 »
Cytuj

Jestem typem samotnika i tak zostanie...


szamotnyka? :hmmm:

nasza kasza? :P a psor ,a tatus, a Twe "rodzenstwo" ? ;) aa jyyyyaaa? :mrblue:
Zapisane

kasia

  • Gość
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #31 : 2005-01-01, 14:37 »
Profesor tez jest typem samotnika. jesteśmy podobni.  :wink:
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #32 : 2005-01-01, 20:36 »
Moja klasa jest całkiem wpożo. Coprawda jestem dopiero w 4 klasie ale jest super. Niewiem dlaczego ale jestem bardzo lubiana, chociarz nie wierzę w boga. Chłopacy są fajni, bawią się z dziewczynami... Wszyscy głosuyją na mnie. Ale rozumiem doskonale MICHAŁA Z WARSZAWY - URSUSA. Powinieneś zgłosić to do dyrektora szkoły. :wink:
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Forum Zwierzaki

Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedz #32 : 2005-01-01, 20:36 »

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #33 : 2005-01-02, 12:31 »
U nas najgorsi są chłopcy!
Wrzeszczą, krzyczą, wariują, biją się!
Czasami trudno z nimi wytrzymać!
Ale to nie znaczy , że dziewczyny się dobrze zachowują!

W mojej szkole mam wiele przyjaciół!
których teraz pozdrowie! jak tu gdzieś są!

Pozdrawiam: Wiktorię, Olę, Magdę, Patrycję, Zuzię , Zuzię, Przemka! :roll:
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Essey

  • Gość
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #34 : 2005-01-02, 12:44 »
Moja klasa w podstawówce była okropna. Jak to teraz wspominam to mi sie niedobrze robi :roll: prawie wszyscy byli po prostu psychiczni. nic do nich nie trafiało i zachowywali się jak...zreszta szkoda słów, gorzej juz chyba być nie mogło... w gimnazjum jest całkiem inaczej. Klasa umie się zgrać kiedy trzeba. jak trzeba przynieść jakąś kasę to wszyscy przynoszą. Od nikogo nie trzeba się prosić (jak w podstawówie). Wszyscy (prawie) się lubią i sobie pomagają. jest bardzo fajnie ;)
Zapisane

kasia

  • Gość
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #35 : 2005-01-02, 14:14 »
Cytat: ***KITKA***
U nas najgorsi są chłopcy!
Wrzeszczą, krzyczą, wariują, biją się!
Czasami trudno z nimi wytrzymać!


To normalne w tym wieku... przejdzie im.  ;)
(tak koło 18  :lol:  )
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #36 : 2005-01-02, 17:34 »
Basieq- zawsze mozesz zmienic klase, ja w gimku tez zmienialam po nie calych trzech miesiacach  pierwszej klasy. Tylko znajdz taka w ktorej masz znajomych,ale zaraz zaraz Ty chodzisz do salezjan nie? I co tam jest tak zle? Chcialabym tam chodzic do liceum. ;)
zreszta nawet nie mam daleko hehehe ;)
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #37 : 2005-01-02, 19:10 »
Cytuj

Chcialabym tam chodzic do liceum.  

Ja też! Gdybym nie dostała się do LO8 poszłabym własnie do salezjan. :wink:
Zapisane

ogryzek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 4120
  • drugs are bad mkay? :>
    • WWW
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #38 : 2005-01-02, 19:36 »
O! To ja pozdrowię moich serdecznych przyjaciół - KaReN, Miśka, Pieska, Asiam, longera i krychę(krystiana). Niewiem co by bez was było. I jeszcze pozdrawiam Maciejkę i Wyrycha. :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
nie interesuj się, nie pytaj się o nic! nie zgubimy się, nie zbłądzimy przecież..
l gg 3474439 l www.mamojestembaklazanem.fbl.pl

3.07-31.07 - w Kletnie ;)

Forum Zwierzaki

Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedz #38 : 2005-01-02, 19:36 »

aga...

  • Gość
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #39 : 2005-01-02, 19:54 »
heh ja chodzilam do gimnazjum do katolika i nie bylo zle,
no moze mundurki mi nie za bardzo odpowiadaly,ale dalo sie wytrzymac :wink:
Zapisane

Agakonik

  • *
  • Wiadomości: 5091
  • :]
    • WWW
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #40 : 2005-01-02, 20:00 »
Aujeszka-no ja bardzo zaluje,ze tam nie poszlam ;) Ale coz, takie zycie.
A tak odbiegajac od tematu, to dziewczyny widze,ze troche ludkow z naszego rejone sie zebrało, jakies spotkanko? :P:P
Zapisane
"A pewnego dnia zapytasz mnie co bardziej kocham: Ciebie
czy moje życie? Ja odpowiem moje życie..
Ty odwrócisz się i odejdziesz bez słowa nie wiedząc,że
moje życie to Ty."

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #41 : 2005-01-03, 14:24 »
Cytuj

 opzatym oni mają mundurki


Jezeli mundurki by mi się spodobały to mogłabymw nich  chodzić. No problem  :P
Cytuj

A tak odbiegajac od tematu, to dziewczyny widze,ze troche ludkow z naszego rejone sie zebrało, jakies spotkanko?

Z psami? W każdym razie ja bardzo chętnie :wink:
Zapisane

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #42 : 2005-01-04, 16:45 »
Cytat: kasia
Cytat: ***KITKA***
U nas najgorsi są chłopcy!
Wrzeszczą, krzyczą, wariują, biją się!
Czasami trudno z nimi wytrzymać!


To normalne w tym wieku... przejdzie im.  ;)
(tak koło 18  :lol:  )

dzięki za wsparcie!  


A dzisiaj to już przesadzili!  jak właśnie sobie sprzątałam ławkę to taki Krzysiek  jak bięgnął ( pędził) to mnie przewrócił tak , że poleciałam na ławkę !  :o  :o  :?  :?
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #43 : 2005-01-06, 20:16 »
A mi wczoraj kolega powiedział: wyglądasz dziś jak dziewczyna Bin Ladena... Jak się zapytałam go o co mu chodzi to sie tylko głupio zaśmiał  :hmmm:  :stupid: . Eee...nie zczaiłam dowcipu :co-jest: ....wie ktoś co miał na myśli?  :niepewny:
Zapisane

M0j0_J0j00

  • Gość
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #44 : 2005-01-06, 22:17 »
No wiec tak jestem w 2 klasie gimnazjum i moja szkoła jest dobrą szkołą na poziomie ale moja klasa jest nagorszą midzy innymi klaą w szkole  :wink:  :wink:  jesteśmy w miare zgrani do siebie ale w gnębieniu nauczycieli najbardziej :D:D:, w ciągu 2 lat zmieniły sie nam 6 nauczycielek od niemca w tym 3 uciekły ze szkoły przez nas . My mamy punkty ojemnuee wstawiane do takiego zeszytu i później sie podlicza je kto ile zdobył i wyciąga sie zachowanie ale kazdy soiatje po 100 na początek. Moja klasa okopnie gnębi nauczycieli np. nna klasówce cisza a w pewnym momencie specjalnei cała klasa zaczyna walićw ławki rękoma a jest klasówka (matma) mimo ze jest to głupie ale odwraca uwage nauczyciela do ściągania. Gnębimy nauczycieli np. nowa baba od niemca jak kończy sie przerwa toi idzie on przez korytasz to sie drzemy po co tu przyszłaś,miało cie nie być( a ona idzie i sie cieszy, wiedząc ze nas zgnębi) to jest tylko mała rzecz z mojej klasy i ta najlepsza bo najfajniej to jest na angielskim z moja głupią babą. Jak idzie to my chłopacy krzyczymi jej nazwisko: Gdzie jest Bi..... , nie ma Bin....... a ona przechodzi tusz , tusz.

Ale opowiadając o tych historiach chodzi mi o to że w miare jesteśmy zgraną klasą jak co do czego  :wink:  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedz #44 : 2005-01-06, 22:17 »

Michał z Warszawy-Ursus

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 640
  • Kocham Boga, ludzi i zwierzęta.
    • WWW
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #45 : 2005-01-08, 19:32 »
Dziękuje Wam za wszystkie wypowiedzi i sugestie.

Zachęcam do dalszego dyskutowania.
Pozdrawiam, życze zdrowia.
Zapisane
,,Trzymaj się wąskiej i krętej ścierzki"- Śp. Ojciec Pio.

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #46 : 2005-01-24, 10:07 »
Cytat: Aujeszka
A mi wczoraj kolega powiedział: wyglądasz dziś jak dziewczyna Bin Ladena... Jak się zapytałam go o co mu chodzi to sie tylko głupio zaśmiał  :hmmm:  :stupid: . Eee...nie zczaiłam dowcipu :co-jest: ....wie ktoś co miał na myśli?  :niepewny:

No ja nie wiem...
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Galago De Codi

  • Gość
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #47 : 2005-01-24, 11:39 »
Ja juz nie ucze sie, ale z chęcia opowiem o mojej klasie w technikum.. Mielismy w 4 kalsie juz 2 klasowych dzieciaków.. :)
Kolega A. i P. mieli fajne pomysły.. kiedys podpalili innemu koledzeteczkę, innym razem zjedli kanapkę a potem ją komus na kurtke wypluli... luzik...

  Kiedys pojechalismy na sadzenie lasu - to młode drzewka potem po calym autobusie latały :/, to samo bylo z jakąs kukurydzą (skąd oni ją wytrzasneli... niestety latała w kolbach... oj bolało :)  ) ...

  Pamietam jak kolega Michas oddawał mocz do butelki po piwie na wycieczce ... a potem gdy autobus sie zatrzymał .. chlopak wypadł na łeb na szyję do lasu.. po drodze sie wywalił i wpadł cały do takiej ogromnej kaluzy :)
 
   Jest jeszcze moj naj naj kolega Jarek :) - oj fajnie bylo, wagary, poszukiwanie płyt Velwet Underground, czy proby wydawania wlasnego "Brulionu" :), lub lekcje angielskiego..
  To wogole bylo zabawne, bo obydowje sie wychowalismy na Belwisie i Buttheadzie, a reszta klasy, no coz, z angielskim mieli problemy.. jak mielismy ukladac zdania z jakimis zwrotami , to najczesciej było cos w stylu.. And the atomic war came to this land ... itd..
Ocziwiscie wydlubyuwanie sobie oczu patykami i czy inne opisy tortur w jezyku angielskim byly podstawaą...
  w 3 kalsie sie zmartwilismy bo facet 5 lekcje pod rząd męczyl ta samą czytanke.. nie wytrzymalem i zapytalem "czemu w kolko robimy to samo" .. a facet popatrzyl z politowaniem na klase i powiedzial " a kto sie tutaj domysli " :) .. no byl jedynym ktory zaklną przy nas : "wy mnie wk***(*" :) Ogolnie lekcje angielskiego Byly ok...  

   Wspomniec moglbym jeszcze o kolezance Wioletce :) ... ach... to byly czasy :)
     
  Ogolnie anuczyciele byli ok, procz jednej takiej od polskiego.. nad jej drzwiami chcielismy przybic tabliczkę z cytatem z "Piekła" Dantego... "porzuccie wszelką nadzieję".. niestety nikt ani tabliczki ani napisu nieuskutecznił :(
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #48 : 2005-01-24, 11:45 »
ja tam z mymi klasami (podstwówka czy liceum a nawet studia) nie miałam wiele wspólnego. zawsze wolny elektron i poza nielicznymi wyjątkami (zazwyczaj wynikajacymi z tego, że ktoś potrzebował mojej pomocy) to specjalnie kontaktu z nikim nie utrzymywałam. z jednym kolegż z mojej klasy z liceum utrzymuje kontakt ale i tak okazjonalny... ciekawy człowiek, też indywiduum jak ja i początkowo nie mogliśmy sie kompletnie dogadać, ale jak juz załapaliśmy wspólny temat to kumplowstwo pozostało do dziś :wink:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #49 : 2005-01-24, 17:21 »
pewnie gadają o sąsiadach :P
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #50 : 2005-01-24, 17:25 »
Ananas :chytry:
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Forum Zwierzaki

Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedz #50 : 2005-01-24, 17:25 »

ananas

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2182
  • Fanatyk Łóżka Sprężynowego
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #51 : 2005-01-24, 17:30 »
hmmm .. co ?  tak tylko mi się wymsknęło :P a poza tym co !? przecież masz taaaakich fajnych sąsiadów :>
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #52 : 2005-01-24, 17:37 »
też ich lubie ale do szkoły ze mna nie chodzili ;)
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

***KITKA***

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3794
    • WWW
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #53 : 2005-01-27, 15:02 »
;)
Zapisane
"Pragnienie bycia kimś innym to marnowanie osoby którą się jest." - Kurt Cobain

Agata:)

  • Gość
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #54 : 2005-01-27, 15:30 »
Kitka! To się robi nie do zniesienia! Przestań spamować i nabijać postami w stylu ";)" :grr:
Zapisane

Julias

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5330
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #55 : 2005-01-27, 15:47 »
Moja klasa jest calkiem calkiem ;) Dziewczyny sa fajne ale chlopacy... :roll:
Zapisane

Madia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2977
    • WWW
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #56 : 2005-01-27, 16:07 »
A nie chłopcy  :P   ;)

Jezu Kitka  :?
Zapisane

AgaŚ

  • Gość
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #57 : 2005-01-27, 16:17 »
Ooo dobry temat :D Bo musze sie pochwalic moja klasa  :wink:

W podstawowce.... niby bylo fajnie, ale jednak to co mam teraz w gim to zuplenie co innego!! Moja klasa jest boska  8) Naprawde ;) Na poczatku jak szlam do niej bylam zdolowana bo zrobili jedna klase z osobami prawie tylko z mojej starej podstawowki i kolejna klase gdzie bylo tylko pare osobek z poprzedniej szkoly... ja trafilam do tej 2 bez zadnych qmpel itc  :? Na poczatku jak zobaczylam new klase - zalamka  :roll: Takie mutanty wszyscy sie zdawali... A teraz naprawde jest ekstra! Pomijajac pare osob (z domu dziecka, i takich 2 co moze raz na miesiac przyjda) wszyscy ale to naprawde wszyscy sie lubia nie ma zadnych osob ktore wogole sie nie toleruja taka caala duza rodzinka bez zadnych wyjatkow! Zawsze kazdy pocieszy, pogada i wstawiaja sie wszyscy za kazdego, nikt nie wsypie !! :D Dzisiaj akurat byla taka sytuacja (nie bede opisywac dokladnie co robilismy na sztuce :P) ale bylo tak na lekcji tragicznie glosno ze az dyro wpadl i nauczycielka (taka ktora sobie z zadna klasa nie radzi  :roll: ) miala wskazac kto ,,rozrabia" i wskazala na 3 chloakow, mnie i moja qmpele... w rzeczywistosci moze ja tez troszke przeskrobalam, ale te osoby ktore naprawde wyglupialy sie najbardziej nie zostaly wskazane... oczywiscie nikt z nas ani slowka :D Dyro nas zabral - pogadanka z dyrkiem dluga dluga w gabinecie i pukanie do drzwi... dyro otwiera a tam nasza cala klasa sie zwala ze to nie my, ze jakby co to na cala klase wina itd  :wink: I tak za kazdym razem naprawde :) to sie nazywa naprawde fajna klasa :D I baardzo ich lubiem i nie zamienilabym nigdy! I chlopcy i dziewczyny - zawsze da sie z kazdym dobrze dogadac! Wiadomo - nie wszyscy sie az tak bardzo lubia i kochaja ale naprawde suuuupcio :D  :wink:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedz #57 : 2005-01-27, 16:17 »

Ellen

  • Gość
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #58 : 2005-01-27, 16:23 »
Podstawowke wspominam bardzo milo, mialam 17 osobowa klase autorska (teatralna) - raz w tygodniu wyjazdy na zajecia o teatrze i filmie, w szkole ciagle jakies przedstawienia robilismy, ogolnie klasa byla bardzo zgrana. Gimnazjum to byl koszmar po prostu, nawet szkoda gadac, normalne bylo, ze na lekcji z okien lecialy kwiaty doniczkowe, krzesla, puszki, ze sie wszyscy szturchali i wyzywali :roll: Mialam dosc takiego g*** wiec na liceum wybralam szkole z tradycjami, gdzie mloty z mojego gimnazjum nie mialy wstepu. Z mojej nowej klasy nie znalam ani jednej osoby, ale szybko nawiazalam znajomosci. Nie jest to moze klasa specjalnie zgrana, ale atmosfera jest mila, ludziska maja rozne fajne pomysly (a jestesmy "psikusna klasa" :P  ). Co prawda nauczyciele nie lubia naszej klasy, bo jestesmy tepaki i lenie i zanizamy srednia tej calej kujonskiej szkoly :P ale przynajmniej najbardziej sie udzielamy w roznych przedsiewzieciach. To taka typowo zenska klasa, jest 4 chlopakow na 35 osob, ale nie narzekam, od czego sa kumple z trzeciej :) W gimnazjum jak gdzies wychodzilam, to tylko z jedna lub dwiema kumpelami, a teraz lubie sie spotykac z wieksza grupa osob z mojej szkoly. Czyli ogolnie jestem zadowolona.
Zapisane

Agata:)

  • Gość
Poopowiadajcie o Waszych klasach w szkole.
« Odpowiedź #59 : 2005-01-27, 16:51 »
Ellen, Plater czy Staszic? :)
Zapisane
Strony: 1 [2] 3   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 28 zapytaniami.