Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do dołu

Autor Wątek: Prorocze sny?  (Przeczytany 36580 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ona14

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #180 : 2005-06-22, 22:01 »
Może...
Wiem,pamietam jak bardzo przeżyłam sen o smierci Ojca Świętego... :(
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #181 : 2005-07-09, 18:30 »
Mi się dziś śnił mój   pies Bambo, który już nie zyje od może 2 lat. Śniło mi się, że moja Sara, Psota i Baffy gdzieś zaginęły i pewnego dnia wrócił Bambo. Wszyscy się zastanawiali jak to jest możliwe, że powrócił skoro umarł. Po jakimś czasie powróciła Sara, Psota i Baffy. Rodzice się zgodzili i mieliśmy 4 psy :? Trochę dziwne, ale Bambo śni mi się od czasu do czasu i zazwyczaj on w tych snach do mnie powraca :hmmm:
Zapisane

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #182 : 2005-07-10, 18:31 »
Mi się juz nic nie śni od  kilku miesiecy :(

Jednak dzisiaj mialam jakis dziwny sen z kotami :P Sniło mi sie ze przeprowadziłam sie do bloku razem z 50 kotami. Nie było dla nich miejsca,więc wypuścilam je na korytarz. Mama powiedziala,ze będę przeszkadzać sąsiadom, więc zostawiłam sobie trzy czy cztery a reszte oddala do schroniska...

co to niby mialo znaczyć? :P

Edit: nie ma sennika :(
« Ostatnia zmiana: 2005-07-10, 21:34 autor Ola14 »
Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

Forum Zwierzaki

Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #182 : 2005-07-10, 18:31 »

ona14

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #183 : 2005-07-10, 21:02 »
Sprawdż w senniku...
Ostatnio nie mam proroczych snów...tylko odreagowujące
Zapisane

Jaśka

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #184 : 2005-07-18, 14:04 »
a mnie moje sny ostatnio strasznie wkurzają :? :?
Ostatnio mi się śnił taki cuudny sen, no poprostu extra, juz myslalam ze to rzeczywistosc a tu slysze dzwiek smsa i puduszke :P :?
Ostatnio mi się tez śniło ze taki koleś 25-letni chciał mnie zgwałcić i musiałam uciekać, maakra :?
A dzisiaj mi się śniło że moja kumpela całowała się z tym kolesiam od motoru, co mi sie podoba :?
Pierwszy się niestety nie sprawdził, a dwa ostatnie naszczescie nie!!
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #185 : 2005-07-18, 16:16 »
mnie jak sie cos przyśni to zawsze jest na odwrót :roll: jeśli śni mi sie cos pięknego np. z chłopakiem to wtedy źle nam sie układa,a jeśli jest zły sen wtedy jest wszystko ok :)
Zapisane

morm

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #186 : 2005-07-21, 17:00 »
Ja często miewam prorocze sny. Z reguły są to błahostki i nigdy nie sprawdzają się w stu procentach. Np. śni mi się, że spotykam na drodze ciotkę i rozmawiam z nią. Kiedy się obudzę to najczęściej nic nie pamiętam. Później, w ten sam dzień, dzwoni telefon. To ta sama ciotka. Mówi, że złoży mi wizytę w tym tygodniu.
Jakby ktoś się doszukiwał tu zwykłego przypadku, to ona mieszka w Częstochowie i widuję ją mniej więcej raz na rok. Zresztą te sny są zbyt częste, by mówić o zwykłym zbiegu okoliczności. Niestety, jeszcze ani razu mi w niczym nie pomogły...
Zapisane

Liwcia

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1847
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #187 : 2005-07-21, 17:20 »
mój Dziadek zmarł 3 lata temu... Niedawno śnił mi się właśnie ten Dziadek. Wiem, że byłam strasznie zła (w tym śnie), że Dziadek nas okłamał i tak naprawdę nie umarł...
Nie wiem co to znaczyło.
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #188 : 2005-07-21, 19:08 »
ja nie cierpie jak śni mi się śmierć, wtedy mnie to przeraża :(
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #188 : 2005-07-21, 19:08 »

MoniŚ

  • *
  • Wiadomości: 2554
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #189 : 2005-07-21, 21:50 »
Mój dziadek zmarł jakieś 15 lat temu. Nie widziałam go nigdy. Jednak kiedyś śniło mi się że szłam przez opustoszały cmetarz. Nagle  z grobu wychodziły kościotrupy. Regenerowali wygląd aż wkońcu stali się białymi ,,duszami (?)''. Dziękowali mi że ich uwolniłam... potem cała rodzina biesiadowała przy stole na cmentarzu i widziałam dziadka. Wymieniliśmy parę słów on mówił: jak ty urosłaś! cieszę się ze cię zobaczyłem. Potem babcia złapała mnie za dłoń (pszeszywająco zimna :roll: ) i uśmiechała się a w oczach miała łzy szczęścia. Powiedziała ciche żegnam i w jej objęciach obudziłam się... na drugi dzień opisałam wygląd dziadka. Tak samo wyglądał mimo że nawet nie widziałam jego zdjęcia. Może uznacie to za bajkę i że to sobie wymyśliłam, ale to zdarzyło się naprawdę... :(
Zapisane
Black then white are all I see in my infancy.
Red and yellow then came to be,
reaching out to me, lets me see.
As below so above and beyond I imagine,
drawn beyond the lines of reason.
Push the envelope. Watch it bend.

izunia

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #190 : 2005-07-21, 22:14 »
przerażające :|
Zapisane

aankaa93

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2169
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #191 : 2005-08-01, 13:31 »
Ja ostatnio nie miałam zadnych specjanych snów,ale pamiętam jak mi dziadek opowiadał,co mu się śniło dzień przed śmiercią mojej babci-jego żony :
Śnilo mu się,że babcia mówiła do niego:Józek,Juziu kup zapałki.On na to : Po co??Babcia:Kup,zobaczysz ,że jeszcze Ci się przydadzą.Na następny dzień moja babcia umarła.To tak jakby wiedziała,że będą mu potrzebne zapalki,żeby zapalił lamkę na grobie.  x_x  :-(
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #192 : 2005-08-01, 13:34 »
Miałam takie sny, ale już ich nie pamiętam. Wiem, że to brzmi sztucznie, ale taka prawda. Z reguły to nie pamiętam, co mi się śni:P
Kiedyś miałam fajny sen i mam nadzieję, że to proroczy :mrgreen:
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

golden(ka)

  • *
  • Wiadomości: 5987
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #193 : 2005-08-01, 13:36 »
Ja mam często tak, że np. w snie dzwoni tel. po chwili się budzę, bo tak głośno on dzwoni i okazuje się, że w realu też dzwoni :lol: Jakoś chyba rzeczywistość miesza się do snów ;)
Zapisane

Kaira

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1111
  • on oddaje moje prawdziwe ja xP
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #194 : 2005-08-01, 13:39 »
Tak to i ja mam:P
Zapisane
Wielki powrót wielkiego kretyna.

Forum Zwierzaki

Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #194 : 2005-08-01, 13:39 »

Kelpie

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #195 : 2005-08-02, 15:29 »
Mi się kiedyś śniło na obozie konnym, że nocy weszłam do stajni, szłam wzdłuż boksów i nagle zobaczyłam jedną z klaczy leżącą w kałuży krwi...
Obudziłam się roztrzęsiona. Przez chwile biłam się z myślami a potem obudziłam moją koleżankę śpiącą pode mną na piętrowym łóżku. Powiedziałam jej, że jedna z klaczy umiera, złapałam ją za rękę i pobiegłyśmy do domku opiekunek od koni. Zaczęłam krzyczeć do nich, że w stajni umiera jedna z klaczy. Na szczęście nie myślały, że to głupie żarty. Wstały szybko i pobiegłyśmy do stajni. Na miejscu podbiegłam prosto do tego boksu ze snu, i faktycznie! W środku stała jedna z klaczy a na ziemi było pełno krwi. Opiekunki zadzwoniły po weterynarza, dzięki temu, że szubko przyjechał klacz udało się uratować. Okazało się, że skaleczyła się o coś w boksie i gdyby została tak do rana umarłaby z upływu krwi.
Ja wraz z koleżanką wróciłam do pokoju, padłam na łóżko i momentalnie zasnęłam.
Zapisane

izunia

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #196 : 2005-08-02, 16:10 »
ja proroczych snów bym się chyba bała. bała bym sie że gdyby przyśniło mi się coś złego to mogłoby sie to wydarzyć...
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #197 : 2005-08-03, 21:37 »
Wczoraj śniło mi się, że przyjechał do mnie wujek z Pruszkowa i powiedział, że mogę się z nim zabrać jeśli chce zobaczyć się ze znajomymi. Jak się obudziłam to mówiłam, że taki fajny sen i w ogóle. Później umówiłam się na 17 z koleżanką, a tu po 16 przyjeżdża ten właśnie wujek co mi się śnił i powiedział, że mogę do niego jechać :shock: Więc ja bez zastanowienia spakowałam się i teraz siedzę właśnie w Pruszkowie i korzystam z netu u wujka w biurze :;d:
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #198 : 2005-08-03, 21:45 »
Wczoraj śniło mi się, że przyjechał do mnie wujek z Pruszkowa i powiedział, że mogę się z nim zabrać jeśli chce zobaczyć się ze znajomymi. Jak się obudziłam to mówiłam, że taki fajny sen i w ogóle. Później umówiłam się na 17 z koleżanką, a tu po 16 przyjeżdża ten właśnie wujek co mi się śnił i powiedział, że mogę do niego jechać :shock: Więc ja bez zastanowienia spakowałam się i teraz siedzę właśnie w Pruszkowie i korzystam z netu u wujka w biurze :;d:
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #199 : 2005-08-03, 23:07 »
He, ja nawet dzisiaj miałam sen, taki troche proroczy. Śniły mi się konie, do których już od daawna nie zaglądałam, ponieważ uznałam raz na zawsze, że już nigdy tam nie pójde ( z pewnych powodów), a dzisiejszego dnia koleżanka z kolegą mnie tam zaciągnęli i było spoko

Innego razu śnił mi się pewien chłopak z którym się żegnałam i ze łzami w oczach musiałąm go opuścić, a w pare dni potem rozstawałam się z tą samą osobą ale płakałam dopiero w samochodzie..
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #200 : 2005-08-03, 23:14 »
A raz mojej mamie się śniło, (kiedy spała w dzień), że jechała maluchem i było nie wygodnie. Mi za to w nocy tego samego dnia śniło się, że jechałam autobusem i też się w nim "gniotłam" :lol: A nic nie mówiłam mojej mamie o tym śnie, dopiero jak ona o swoim :lol:

Albo co do proroczych: jak miałam gąskę to mi się niedługo przed jej śmiercią śniło, że spadło na nią akwarium z żółwniem i umarła :hmmm:  :(
« Ostatnia zmiana: 2005-08-03, 23:17 autor taigan »
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #200 : 2005-08-03, 23:14 »

izunia

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #201 : 2005-08-04, 10:46 »
a moejmu szwagrowi śniło sie że było mu niesamowicie zimno, obudził sie i okazało sie że okno bylo otwarte i naprawde było mu zimno :lol:
Zapisane

vitani

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1390
  • najważniejsze jest niewidoczne dla oczu
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #202 : 2005-08-04, 11:47 »
E to mi tak częwsto się śni, że albo zimno, albo kożystam z wc i korzystam i korzystam i nadal mi sie chce :P, rano budze się z wielką potrzebą :p, albo czasem jak muzyka z rana się włancza to śnią mi się rózne dyskoteki, albo taniec w malinach ( jak to ostatnio przy Ingrid - Milord :P )
Zapisane
dokud se zpívá, ještě se neumřelo, hóhó

taigan

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1695
    • WWW
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #203 : 2005-08-04, 16:17 »
No, np. jechała ciężarówka i przez jej hałas przyśniło mi się, że jakiś meteoryt na mnie leci czy coś :lol:


Data wysłania: 2005-08-04, 12:51
Dziś mi się śniło, że:
Poszłam z psAMI (a mam tylko 1) na spacer, na pole, ale doszłam tylko do bunkra, a nie tam dalej, jak to zwykle bywało. Tym drugim psem był charcik włoski :D. Pamietam, że któryś chyba zrobił klopsa :lol: I jak wracaliśmy latały na tym polu dwa koty rosyjskie niebieskie.
 
I tak dzisiaj to sobie wyjaśniałam :lol: :
- bunkier- na serio wczoraj tylko do niego poszłam i spowrotem jak byłam na spacerze z psem. Zawsze chodziłam dalej.
- charcik- wczoraj na gg z kupmelą, że raz mi sie przyśnił kiedyś (ale tamten był czarny, szkoda że ten taki nie był) i sobie go przypomniałam, a pewnie jego kolor (płowy) był przez to, ze takiego mam na tapecie, na pulpicie.
- ruski dwa- wieczorem pokazywała mi kumpela koty w necie, ale syjamskie. Ruski pewnie się wzieły od tego, że czytałam późno książkę i tam był jeden Rusek (ale nie kot, tylko człowiek), hehehe
 
Coś jeszcze było, ale neit pamietam, nie mogłam sobie przypomnieć :/

Więc sen raczej nie proroczy, tylko już "po fakcie" :lol:

izunia

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #204 : 2005-08-05, 12:12 »
słyszałam że jak nic się nie śni to znaczy że się dobrze śpi :mrgreen:
Zapisane

Blackie

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5750
  • Christian <333 <loff *_* >
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #205 : 2005-08-05, 14:03 »
2 lata temu przez tydzień śniło mi się że moja mama jest w szpitalu... i po tygodniu tych snow moja mama miala wypadek samochodowy...
Zapisane
Why so serious?

izunia

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #206 : 2005-08-05, 17:01 »
własnie dlatego nie chciałabym mieć proroczych snów...
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #207 : 2005-08-08, 16:15 »
Ja to miałam ostatnio proroczy sen!!
Śniło mi się, że wujek z Pruszkowa przyjechał i powiedział, że mogę się z nim zabrać, bo ja bardzo chciałam odwiedzić moich znajomych. Jak się obudziłam i sobie przypomniałam ten sen to stwierdziłam, że szkoda, że to nie było na prawdę. Dzień mijał spokojnie...umówiłam się z koleżanką, bo miałyśmy iść razem na miasto i kiedy się szykowałam mama mnie zawołała i co powiedziała?? "Ela wujek jest na dole!" Okazało się, że to prawda! To był właśnie ten wujek ze snu i nie zgadniecie co się stało :P Jeszcze tego samego dnia pojechałam do Pruszkowa :;d:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedz #207 : 2005-08-08, 16:15 »

Aujeszka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2286
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #208 : 2005-08-08, 16:28 »
Borderka, nie musisz nam tego opowiadac 3 razy  :P
Zapisane

Borderka

  • Gość
Odp: Prorocze sny x_x
« Odpowiedź #209 : 2005-08-08, 16:43 »
Ale tu napisałam sen :P Nie pisałabym tego gdyby to nie był sen :P
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.106 sekund z 28 zapytaniami.