Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Z czego jesteście dumni??  (Przeczytany 4632 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hq17

  • Gość
Z czego jesteście dumni??
« : 2005-04-11, 19:57 »
Z jakiej rybki w waszym akwa jesteście dumni.Ja z moich gupików.Kupiłem na bazerze brzydaw gupiki za 1 zł(15 sztuk) były jak żywe trupy.Po tygodniu bez zmian.Kiedy zaczełem mieszać karme Tetra z mrożoną ochotką zaczeły ożywac.Teraz wyglądają dosłownie jak ten z 1 rzędy 4 pozycja ze strony http://www.world-guppy.de/ 1 rząd 4 pozycja.Chodowca z Bieska zaoferował 30 zł za sztuke !!Teraz mam 5 starców i z 10 małych i wszystkie takie same.[/img]
Zapisane

mafinia

  • Gość
Z czego jesteście dumni??
« Odpowiedź #1 : 2005-04-11, 20:04 »
Cytuj

brzydaw


???????????

Cytuj

30 zł za sztuke



 :shock:  :shock:  :shock:

a tak na marginesie nie jestem dumna z rzadnej rybki nic nadzwyczajnego nie robia  :P
Zapisane

PePe

  • *
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wiadomości: 1400
Z czego jesteście dumni??
« Odpowiedź #2 : 2005-04-11, 20:14 »
A ja jestem dumny z kazdej mojej rybki, bo wszytskie są niepowtarzalne i nigdy nie wiem co sie po nich spodziewać, a  zwłaszcza po kirysnikach.
Mojae samczyki dwa są nieobliczalne, np.: niedwano, bo jakiś tydzień temu wstaje rano i co widze > wszystkie roslinki pływaja pod powierzchnią, a sumy ochoczo i wesoło grzbia w żwirze i piasku.
Na szceęście obłożyłem roślinki kamieniemi i włożyłem do koszyczków i jest ok  :)   ;)
Zapisane
"Fermy ze zwierzętami futerkowymi mają więcej wspólnego z obozami koncentracyjnymi niż ze zwyczajnymi fermami. To jest najgorsza forma hodowli przemysłowej."

Forum Zwierzaki

Z czego jesteście dumni??
« Odpowiedz #2 : 2005-04-11, 20:14 »

Raffy

  • Gość
Z czego jesteście dumni??
« Odpowiedź #3 : 2005-04-11, 20:37 »
Ja jestem dumny z swoich rybek, jak do mnie trafiły młode to jak ja na nie patrzę teraz to sie ciesze jak sie Duuuże zrobiły z 2-3cm rybek :) Zwłaszcza bojki, Kuba jak trafił do mnie to był chudziutki, a teraz wielkaśny, okrąglutki i ciemnoczerwony :) Również ciesze sie z kirysków, jak aj je kupowałem to miały z 2cm i byly zmarniałe, teraz z 7cm mają i w ogole super budowa, pełne barwy, zielonych połyskow na ciele widać troche na sloncu ;)mogłbym tak pisac bez konca :hehe:
Zapisane

pao

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 6471
  • Sakazuki-ya yamaji-no kiku-to kore-o hosu
Z czego jesteście dumni??
« Odpowiedź #4 : 2005-04-11, 21:47 »
a ja jestem moz nie tyle dumna co zaskoczona płodnościa mioch podopiecznych...
Zapisane
jeśli piszesz do mnie wiedz, że nie lubię bezsensownych zaczepek, braku kultury i gadania o niczym.

za to z przyjemnością spędzam czas na twórczej dyskusji :)

Leloo

  • Gość
Z czego jesteście dumni??
« Odpowiedź #5 : 2005-04-11, 21:54 »
Ja jestem dumny z pary moich pretnikow;-) Choc narazie sie nie rozmozyly a nic zadzwyczjnego nie robia jakos najbardziej przypadli mi do gustu... Teraz bede je probowal jakos zachcic do rozrodu:P
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.129 sekund z 25 zapytaniami.