Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Warszawa 8-9.07.06r. międzynarodówka  (Przeczytany 3228 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Dragona

  • Gość
Warszawa 8-9.07.06r. międzynarodówka
« : 2006-07-03, 22:05 »
Witam, kto z Was wybiera sie do Warszawy?
Od razu moje pytanie, czy ktoś ze Szczecina i okolic miałby jedno miejsce w samochodzie? Obojętnie w jaki dzień, oczywiście dorzucam się do paliwa.
Zapisane

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Warszawa 8-9.07.06r. międzynarodówka
« Odpowiedź #1 : 2006-07-03, 22:22 »
ja bede w warszqawie - z nie swoja fila i byc moze bede jescze setera wystawiac (o ile wlascicielka potwierdzi)
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

charon

  • *
  • Wiadomości: 9875
Odp: Warszawa 8-9.07.06r. międzynarodówka
« Odpowiedź #2 : 2006-07-04, 09:28 »
Ja się nie wybieram do Wawki... :P Będę, ale tylko 8... bo 9 mam urodzinki... :/ Idę patrzeć czy 8 jest w ogóle coś co mnie interesuje, bo np. wilczaków w ogóle nie ma... :(

P. S. Wesja bez błedów? "Przeobraź się w wilkołak"? Iras dałam Ci sie drugi raz dziabnąć... to dziwne, bo w BF mogła tylko raz... A nie wiem jak powinno być... :P Dążę do tego, czy to sięliczy i czy dać siędziabać dalej? :P
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: Warszawa 8-9.07.06r. międzynarodówka
« Odpowiedz #2 : 2006-07-04, 09:28 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: Warszawa 8-9.07.06r. międzynarodówka
« Odpowiedź #3 : 2006-07-05, 19:50 »
skoro bedziesz na wystawie, zajdź do ringu fil - bede od mniej wiecej 10 (dosc dlugie czarne futro z czerwonaym odcieniem, zwiazane w kucyk, zloty pies - samiec - bede stala przy takiej jednej babce "przy kosci", ewentualnie przy babce i facecie)

a co do dziabania - jasne ze dawaj sie dziabac:] mozesz razdzinnie ;]
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.131 sekund z 24 zapytaniami.