Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Dziwne zachowanie mojej papugi falistej  (Przeczytany 6638 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

matti b

  • *
  • Wiadomości: 18
Dziwne zachowanie mojej papugi falistej
« : 2009-10-13, 18:51 »
Cześć !!! Od niedawna mam papugę falistę . Zdarza się że jest ona nastroszona ( chodzi mi o to że tak wszystkie piórka nagle się jej podonoszą ) Co to oznacze ??? Czy temperatura w pokoju jest zaniska ??? PS Napiszcie jeszcze jakie papugi można chodować z falistymi ( klatka jest dość duża ) . Z góry dzięki za odpowiedzie :P
Zapisane

matti b

  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Dziwne zachowanie mojej papugi falistej
« Odpowiedź #1 : 2009-10-14, 22:58 »
Ej i jeszcze jedno pytanie moja papużka w sklepie była najenergiczniejsza z całej klatki a teraz kiedy jest u mnie prawie wogóle się nierusza (czasami przeskoczy z szczebelka na szczebelek) . Czy to jest spowodowane tym , żę mam ją dopiero 3 dni ?
Zapisane

wik18

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 19
Odp: Dziwne zachowanie mojej papugi falistej
« Odpowiedź #2 : 2009-12-30, 14:20 »
Tak, nowe papugi często się boją i nie są tak ruchliwe . Też mam papugę . Na początku było tak samo, a teraz wariuje ! ;)
Musisz ją oswoić.
Zapisane
___________________
Pozdrawiam.

Forum Zwierzaki

Odp: Dziwne zachowanie mojej papugi falistej
« Odpowiedz #2 : 2009-12-30, 14:20 »

Stworek

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 30
Odp: Dziwne zachowanie mojej papugi falistej
« Odpowiedź #3 : 2010-01-09, 10:43 »
Co do pierwszej wiadomości - strzepuje z siebie puch. To normalne zachowanie. Chyba, że jest napuszona i tak siedzi? W takim wypadku może być to choroba.
Co do drugiej - Ma prawo być osowiała, skoro zabrałeś jedną papugę ze sklepu, gdzie było jej stadko. Papugi faliste kupuje się na większe ilości. Są stadne, przeważnie nie dobierają się w pary, tylko są zgraną grupą. Dokup jej towarzysza, albo i więcej niż jedną. Na pewno będzie taka, jak wcześniej, w sklepie.
Czym je karmisz? Są wypuszczane?
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 25 zapytaniami.