Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Wredny typ ;/  (Przeczytany 3604 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pies

  • *
  • Wiadomości: 6
    • WWW
Wredny typ ;/
« : 2011-09-12, 19:15 »
Pewien wredny typek z mojej klasy jest wkurzający.Łapie mnie za plecak i go podrzuca i grozi mi,że powie dyrowi/nauczycielce,że niby go przezywam ;/ I że ksiądz powiedział,że mnie nie weźmie do bierzmowania(a tak nie jest) ;/;/;/  :help: :help: :help: Od pewnego czasu tak mnie wkurza,a do kompletu zachowuje się jak zboczek wobec mnie ;/ ;/ ;/ I ośmiesza mnie przed innymi ;/;/;/ Co z nim zrobić?  :sciana: Może go :dostal: ????
Zapisane

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Wredny typ ;/
« Odpowiedź #1 : 2011-09-12, 19:21 »
Widocznie mama go nie kocha. Żałosne zachowanie...nie zwracaj uwagi na kretyna bo nie warto.
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Wredny typ ;/
« Odpowiedź #2 : 2011-09-17, 15:33 »
On się w tobie po prostu podkochuje....
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

Forum Zwierzaki

Odp: Wredny typ ;/
« Odpowiedz #2 : 2011-09-17, 15:33 »

malinowa,mamba

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 538
  • "Ile warte jest życie? Dlaczego ze sobą wciąż wojny toczycie? Czemu trudny styl życia ciągle prowadzicie? Miłość to rozwiązanie... Czemu tego nie widzicie?"
Odp: Wredny typ ;/
« Odpowiedź #3 : 2011-09-17, 16:14 »
Diuna ale autor postu to chłopak...no ale ok. Ja jestem tolerancyjna
Zapisane
"Jedynym całkowicie bezinteresownym przyjacielem,którego można mieć na tym interesownym świecie jest pies. Pocałuje rękę,która nie będzie mogła mu dać jeść, wyliże rany odniesione w starciu z brutalnością świata... Kiedy wszyscy inni przyjaciele odejdą,on pozostanie"
          George G. Vest

Lusija

  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Wredny typ ;/
« Odpowiedź #4 : 2021-11-12, 23:06 »
Najprostsze ci można zrobić to go ignorować
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 23 zapytaniami.