Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Trovet Hepatic HLD  (Przeczytany 4874 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Trovet Hepatic HLD
« : 2012-11-14, 16:58 »
Czy ktos z Was stosował Trovet Hepatic HLD? Piegus ma pogarszające się wyniki wątrobowe, i to pomimo zażywania Hepatiale Forte... Teraz dostał Zentonil Advanced, od jutra zaczynamy stosowanie, ale myslę też nad specjalistyczną karmą... A może macie inne propozycje, zamiast Trovetu?

Martwię się, teraz pies jest prawidłowo karmiony, ale to siedmiolatek ze schroniska i nie znam jego wcześniejszych losów... Kto wie, co jadł...
Zapisane
IBDG Wrocław

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Trovet Hepatic HLD
« Odpowiedź #1 : 2012-11-14, 17:31 »
IBDG , moj szpic byl prawidlowo zywiony, a jednak dopadl go nowotwór wątroby w wieku 10 lat.... :(
Wczesniej nawet mi nie przyszlo do glowy zeby robic wyniki bo pies czul sie doskonale. Od objawow do smierci minęły 2 dni !
A jakie Piegus mial objawy ? Robilas USG ?
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Trovet Hepatic HLD
« Odpowiedź #2 : 2012-11-14, 17:41 »
Piegus nie miał i nie ma żadnych objawów, wyniki robiłam, żeby sprawdzić, czy wszystko ok... No i nie jest ok... A miałam nadzieję, że po przejściach z Toffisiem odetchnę...

USG jeszcze nie było robione, choć wetka wspominała o tym. Póki co spróbuję podzialać z Zentonilem, to ulepszony lek i ma dobre opinie, choć wiadomo, co organizm, to inna reakcja...

A może ktoś stosował Boscha Specjal Light? Głównie chroni nerki, ale i dla wątroby jest korzystna, przynajmniej tak piszą... I jest wręcz tania, ale właśnie ta cena mnie trochę niepokoi... :/
http://www.netfutter.pl/?114,bosch-special-light

A tu Trovet:
http://karmywygodnie.pl/karmy-dla-psow-diety-weterynaryjne-schorzenia-watroby-trovet-hepatic-hld-12,5kg-pies-o_l_120_1507.html
Zapisane
IBDG Wrocław

Forum Zwierzaki

Odp: Trovet Hepatic HLD
« Odpowiedz #2 : 2012-11-14, 17:41 »

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Trovet Hepatic HLD
« Odpowiedź #3 : 2012-11-14, 20:36 »
Chyba jednak wybralabym Trovet- zobacz jaka ilośc bialka tam jest . A niskobialkowa tylko dla nerkowcow wskazana.
Wpadnij do schronu- nasz doktor powie Ci czy jest sie czym martwic.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Trovet Hepatic HLD
« Odpowiedź #4 : 2012-11-15, 09:57 »
Ja też się skłaniam do Trovetu... Myślę też o RC Hepatic i o Hills I/d, ale na temat RC widziałam nieciekawe opinie, zostałby Trovet i Hills... Jeszcze szperam.
Zapisane
IBDG Wrocław

diuna

  • *
  • Wiadomości: 2363
Odp: Trovet Hepatic HLD
« Odpowiedź #5 : 2012-11-27, 18:54 »
Ja tam bym się nie kierowala takimi opiniami. Jesli u nas jest potrzeba podania karmy weterynaryjnej- zawsze podaję RC z dobrym skutkiem.
Zapisane
"Nie bierz uwielbienia swojego psa za ostateczny dowód na to, że jesteś super" - Ann Landers

IBDG

  • Globalny Moderator
  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 12525
  • Zawsze będziemy Cię kochać, piesku... (*)
Odp: Trovet Hepatic HLD
« Odpowiedź #6 : 2012-11-29, 09:00 »
Póki co podaję Zentonil, o karmie pomyślę po kontroli krwi. Muszę wiedzieć, czy tabletki podziałają i czy jest sens przedłużać kurację. Hepatiale nic nie dało, a Pigi tak chętnie je jadł, po prostu brał jak cukierki i gryzł... Zentonil muszę wciskać do gardełka... Pies mnie znienawidzi... :roll:
Zapisane
IBDG Wrocław
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.078 sekund z 26 zapytaniami.