Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3]   Do dołu

Autor Wątek: WECI - na plus i na minus  (Przeczytany 53966 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kaja888

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #60 : 2004-10-24, 22:32 »
Warszawa - na duży plus!

Lecznica weterynaryjna OAZA, ul.Bellottiego 1/8 (Warszawa-Wola)
tel: 636-21-97
Lecznica specjalizuje się w leczeniu zajęczaków i gryzoni (zapewne niejedna osoba na forum była już tam z "tymi mniejszymi zwierzątkami"), ale psów i kotów również tam nie brakuje. Dzieje się tak zapewne dlatego, że pracujące tam Panie doktor nie traktują zwierząt jak kolejne numerki, tylko podchodzą do nich jak do żywych, czujących istot. Przez lecznicę tą przewija się zresztą wiele bezdomnych zwierząt - to też świadczy o pracujących tam lekarzach. Naprawdę lubię tam chodzić z moją gromadką (oczywiscie wolę, gdy są zdrowe i spotykamy się np.na szczepieniach  ;) ).
Asiulka, Giovanna - miło słyszeć, że też tam bywacie  :wink:
A DR.Lewandowska to ma naprawdę WIELKIE SERDUCHO!
Zapisane

sarenka24

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #61 : 2004-10-24, 23:49 »
Bardzo duży plus:
KATOWICE - ul. Ordona 7, wspaniały lekarz od gadów M. Polok :)
Ogólnie bardzo przyjazna lecznica, przyjmuje tam wielu specjalistów, widać, że pracujący tam ludzie mają serce i kochają zwierzęta.
Zapisane

Ax

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #62 : 2004-10-31, 19:38 »
Cytat: Sal
Rzeszów - na plus.
"Ratośniówki"  ul. Targowa 10.

Jak na razie najlepsza lecznica, w której byłam, choć na szczęście nie miałam poważnych problemów ze swoimi pupilami, więc nie mogę podać szczegółów, jak radzą sobie w ciężkich przypadkach.
Spodobali mi się, bo:
- lekarze (małżeństwo) to młodzi i sympatyczi ludzie, którzy zawsze mają czas dla pacjentów i ich włacicieli. Wizyta nie kończy z postawieniem diagnozy, można pogadać o każdym problemie. Dostępni pod komórką o każdej porze dnia i nocy,
- któryś z lekarzy robi specjalizację, ale zapomniałam z jakiej dziedziny (ortopedia, albo okulistyka...). Są lekarzami internistami.
- nie są drodzy. Przeżyłam nieomal szok, bo za odrobaczanie trzech kotów, leki dla dwóch i badanie całej gromady zapłaciłam jakieś 30 zł (podobna wizyta z dwoma kotami w innej lecznicy kosztowała mnie 80 zł),
- dają zniżki i na leczenie, i na karmy. Wystarczy pokazać się w lecznicy kilka razy i coś kupić i już zostaje się stałym klientem uprawnionym do zniżek,
- mają dobre karmy w ofercie, stale ofertę powiększają. Choć mnie interesują tylko kocie karmy, widzę, że oferta dla psów też jest coraz bogatsza. Każdy pracownik lecznicy (mam na myśli nie tylko lekarzy, ale i techników) ma dużą wiedzę nt. karm i można się wdac w długą dyskusję. Chętnie rozdają darmowe próbki karm, jeśli tylko przedstawiciel handlowy im zostawi.
- wiem od mojej koleżanki, że np. za obcięcie pazurków u małego pieska nic nie zapłaciła.
- kastrują bezdomne koty, które tylko uda im się odłowić. Jak twierdzi pani doktor: rozród trzeba kontrolować,
- szukają domków kotom podrzuconym, przyniesionym do uśpienia. Tak było np. z piątką rodzeństwa, które jakiś "odpowiedzialny" :grr:  właściciel przyniósł do uśpienia. Miały ok. 3 miesięcy. Wszystkie zostały w lecznicy i po kilku dniach już miały domki.  :D
- widać, że naprawdę lubią zwierzęta, bo z moimi trutniami pani doktor "pogadała"  ;) , jak ja w chwilach uniesienia, a gadam wtedy z kotami jak potłuczona. :)  :P

Podpisuję się obiema łapkami :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

WECI - na plus i na minus
« Odpowiedz #62 : 2004-10-31, 19:38 »

Ekoteczka

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 2948
  • Kocham koty :)
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #63 : 2004-10-31, 23:29 »
WARSZAWA-NA OGROMNY PLUS
Lecznica Weterynaryjna SZARAK
Ursus k/Warszawy
ul.Dzieci Warszawy 48

Polecam szczególnie miłośnikom gryzonii, lekarze bardzo fachowi, ceny umiarkowane. Uratowali mojego chomiczka, dwa szczury znajomych. Bardzo polecam.


WARSZAWA-MINUS
Lecznica na Kinowej 10

Fachowa opieka jedynie dla duzych zwierząt- psy i koty. Mój chomik miał martwicę skóry z powodu źle zrobionego zastrzyku. Ledwie sie z tego wygrzebał.
Zapisane
BC + koci podrostek

Keit

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #64 : 2004-12-12, 18:57 »
BYTOM, Rozbark- na plus
Silesia Vet, ul. ks. Shenka 1A czy cos koło tego, bardzo blisko ul. Chorzowskiej.

Bardzo miła pani doktor,nie dużo bierze, mówi wprost o co chodzi, ma podejście do zwierząt, nawet opowiada im bajeczkę(!) i ogólnie jest ok :)
Zapisane

jopop

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #65 : 2005-01-20, 00:17 »
WARSZAWA - na plus

Polecam wszystkim lecznice BOLIŁAPKA, ul. Polinezyjska 10a.
Tel 423-11-51.  (Ursynow, tuz przy metrze Imielin)

Tamtejszy wet wyleczyl mojego zolwia, po tym jak "specjalisci" z ogrodu zoologicznego rozlozyli rece i chcieli go uspic.

A moi znajomi polecaja u nich kastracje kotek - podobno super czysto, milo i sprawnie.

Najfajniesza jest atmosfera, czuje sie, ze tam na pierwszym miejscu jest pacjent.

I w dodatku dosc tanio.

Pozdrawiam!

J.
Zapisane

malaaa

  • Gość
WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #66 : 2005-04-10, 23:19 »
Ja tam znam jednego dobrego weterynarza ...chodzę do neigo z moim kubusiem ( ale ten weterynarz jest dobry jak na taka mała miejscoweość jak Starachowice ) ;)
Zapisane

Pocz

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 320
  • Kundelki górą ;) !
    • WWW
Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #67 : 2005-09-10, 10:13 »
Wrocław- na minus

Lecznica na ul. Trwałej (dokładnego adresu nie znam, naprzeciwko SP 72)- kiedy byłam z moim z moim ptaszkiem u nich, (specjalnie czekałam kilka dni na "specjalistę od ptaków"), wet:
-źle obciął pazurki (pod złym kątem)- później zauważyłam, że z jednego leci krew :(
-nie umiał określić wieku, powiedział tylko "A skąd mam wiedzieć" (wystarczyło tylko spojrzeć na nosówkę)
-za obcięcie jednego pazurka policzył sobie, jak za obcięcie dwóch łapek :/ (nie pamiętam ile)
Poza tym, kiedy moja koleżanka była u nich z szylkiem (który miał chyba sklejone powieki) wetka poleciła lek. Koleżanka wkrapiała to szylkowi, ale chciała dla pewności uzyskać opinię innego wet. Ten drugi wet. powiedział, że szylek jeszcze kilka dni, a miałby uszkodzone oczko :/
Zapisane


Pozdrawiają:
-ja
-szynszylek Wiki
-chomik syryjski Tina
-papużka falista Bezik

truskawa144

  • Gość
Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #68 : 2005-09-13, 03:06 »
WIELKI PLUS!! CZĘSTOCHOWA


Magdalena Zatoń
ul.Spotrowa 12 (RAKÓW)


Fantastyczna osoba i prawdziwy spacjalista,sterylizowałam i kastrowałam u niej wszystkie moje koty (a mam ich osiem),leczyłam kocie katary,oczy,uszy,rany,szczepiłam,czyściłam zęby,przerobiłam juz na prawde  wszystko (z kotami,psami,szynszylami,krolikami,szczurami,fretkami itd.)  i moje zwierzaki mają się swietnie,poza tym na prawde przystępne ceny a przy moim zoo to na prawde istotna sprawa.Poza tym p.Magda to bardzo sympatyczna osoba co zwłaszcza w trudnych sytuacjach podnosi na duchu,uratowała mi już wiele zwierząt ,zresztą nie tylko mnie,i bedę jej za to wdzięczna do końca zycia. Na prawde polecam mieszkańcom Częstochowy!!! (p.Magda zna się także doskonale na gadach,moja znajoma leczu tam węże,warany i inne okazy ze swojej "kolekcji" :P)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedz #68 : 2005-09-13, 03:06 »

Iras

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7221
  • technik weterynarii Przyszły ratownik medyczny :P
Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #69 : 2005-09-14, 14:54 »
Tak sobie czytam, czytam... i mam kilka uwag do niektórych osób

1. powinniście pisać DLACZEGO jakaśtam lecznica jest dobra czy zła.
2. niektórzy pisza że w jakiejśtam lecznicy wykończyli mu chomika/szczura/królika itp - tak się składa ze niewielu jest lekarzy mających specjalizację w zwierzetach futerkowych, wiec to również wasza wina ze nie dowiedzieliście się czy takie zwierzaki tam przymuja. jesli już to można napisac że nie przyznali sie do niewiedzy...
3. jesli ktoś był w jakiejś lecznicy x lat temu , to niech się najpierw zastanowi co pisze - katerinas - napisałaś o lecznicy na klemensiewicza - tak się składa że w tej chwili jest to lecznica w której przyjmuje wetka mająca specjalizację w zwierzakach futerkowych - i na nich zna się doskonale
4. jeśli ktos był u jakiegośtam weta tylko na szczepieniach, obcianiu pazurów, korekcji siekaczy czy czymś w tym stylu to bardzo prosze - nie ma co sie wypowiadać, bo coś takiego byle praktykant potrafi...
Zapisane
http://www.youtube.com/watch?v=ayI3I-SdRPc  Obejrzyj zanim rozmnożysz...

Jeśli zadajesz pytanie, a ja odpowiadam pytaniami - odpowiedz na WSZYSTKIE. inaczej uznam, ze ci nie zależy i oleję twój problem.

Moje "diagnozy" - to tylko PODEJRZENIA - nie zwolnia cie od obowiązku wizyty u weta!

"Nie sprzeczaj się z idiotami. Ściągną cię na swój poziom i pokonają doświadczeniem."

HMMMM powrot?

Ola14

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3582
Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #70 : 2005-09-14, 15:35 »
Gdańsk- na plus ale tylko dla psów i kotów(na mniejszych się wogule nie zna)

Adam Makowski
Gdańsk ul. Matejki 22/5

Ma dobre podejście do zwierząt, nie jest u niego drogo, zawsze mi pomoze jak mój pies jest chory, kastrowałam u niego  psiaka i przyszłam po niego jak juz był wybudzony :) wiec wielki plus

Jednak nie polecam tam chodzić z małymi zwierzętami co do ptaków to nie wiem

Gdańsk- plus, wiem tylko ze dla królików bo z żadnym innym zwierzęciem tam nie byłam.Adresu nie znam :( Ale jest to w Gdańsku-Wrzeszczu w lotni(koło ETC)

Jako jedyny zaszczepił królika bo reszta twierdziła ze nie trzeba, przyciął ładnie pazurki, już niejendokrotnie kastrował ucholki  :wink:
wszystko o danym pacjencie zapisuje w komputerze i sama nie wiem czy tam z psem nie zacząć chodzić

Zapisane
"Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny" :>

ppx

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 7246
  • 2 króliki i 1 pies
    • WWW
Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #71 : 2007-10-21, 20:52 »
Nie wiem czy napisać, ale napiszę w końcu Dębica to takie za*upie jest ;p
Ja chodze do weta na Ul. Wielopolskiej, ale takto byłma tylko z obcięciem pazurków i okiem ;)
Ze dwa razy obciął za darmo pazurki, i oko zaropiałe po dwóch dniach po kropelkach było zdrowe ;)
Z niczym poważniejszym nie byłam.
Zapisane
Podpis bez przekazu.

sledzik97

  • Gość
Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #72 : 2007-10-23, 08:23 »
sopot na + - (ulica 23 marca)
starali sie wyleczyc mojego psa z raka płuc zachowywali sie jakby ten pies był ich rodziną,daja rady

sopot na - (ulica kolberga)
nieuprzejmi nie troszczą sie o psy tylko na stół szczepienie i dowidzenia. :(
« Ostatnia zmiana: 2007-10-27, 07:20 autor sledzik97 »
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #73 : 2007-10-26, 16:40 »
Wieliczka - Na plus.

Pan Wet. Grzechnik.
Lecznica na ul. Grunwaldzkiej, na osiedlu Lekarka

Na plus, ponieważ mimo ryzyka sterylizacji, udało mu się. Także w te wakacje uratowal mojemu psu życie. Duży krwotok z łapy. Tamował to wszelkimi różnymi sposobami, podał szybko leki bo pies był bardzo słaby. Także mogę go polecić za to że zalezy mu na zyciu każdego zwierzęcia, w swoją prace wkłada bardzo dużo wysiłku i nie patrzy na portfel klijenta, ale aby szybko pomóc zwierzęciu. Czasem wykonuje darmowe zabiegi na bezdomnych kotach, psach.
Zapisane

gojka02

  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #74 : 2008-07-25, 09:26 »
Kraków na plusssss
lek. wet. Anita Henryka Zielonka os.Na Stoku- świetna kobieta. uwielbia zwierzeta i zwierzaki tez ją lubią... moja sunia jak widzi Pania doktor biegnie do niej wyskakuje do kolan i chce żeby ją głaskała. pani Anita nigdy nie zostawiła nas w potrzebie a byłysmy częstymi gośćmi u niej bo nasz Figa miała problemy z kanalikami okołoodbytowymi. wizyty też ma niedrogie.

lek. wet Klimas ul. szybka 29 (przecznica od fatimskiej- ok. placu bieńczyckiego). doktor bardzo przyjemny, w bardzo szybki  sposób pomógł naszej suczce gdy ta złapała jakąś bliżej nieokresloną infekcję. polecam ten gabinet, z całą odpowiedzialnością!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedz #74 : 2008-07-25, 09:26 »

nowa zelandia

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #75 : 2008-09-11, 18:26 »
Podam tutaj kliniki w Krakowie, których nie polecam:

Na dobrego pasterza- tragedia, weterynarz chore zęby mojego psa leczył tabletkami, okazało się, że piesek miał paradontozę, trzeba mu było ściągnąć kamień i część zębów wyrwać...widać było, że facetowi się nic nie chciało robić

Kolejną kliniką jest reksvet na skalbmierza. Lekarze tam pracujący lecą tylko na kasę: dochodziło tam do takich absurdalnych sytuacji jak ta, że te same lekarstwa sprzedawali różnym osobom(mnie i koleżance) po różnych cenach (ten zwyczaj praktykuje zwłaszcza dr Krok). Na lekach nie ma podanych żadnych cen więc nie można mu nic udowodnić.
W tej samej klinice pracuje dr Adam Opalski, wyjątkowo niekompetentny i niesympatyczny. Problemy miał nawet z tak podstawowymi czynnościami jak pobranie krwi psu. Drmat!!!Na prawdę ciężko znaleźć teraz weta, który jest kompetentny i nie leci na pieniądze. Pozdrawiam wszystkich miłośników zwierząt :)
Zapisane

jagusia

  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #76 : 2009-03-29, 22:53 »
KRAKÓW - na plus

1) Przychodnia Weterynaryjna 
Krzysztof   Serwacki
30-653  Kraków
ul.  Kordiana  60

2) Przychodnia Weterynaryjna    lek.wet. Ryszard Szczepanik
30-657 Kraków
ul. Gromady Grudziąż 43


KRAKÓW - na minus

3) Lecznica Weterynaryjna   lek.wet. Paweł Słowiński
31-111 Kraków 
ul. Piłsudskiego 30

4) Gabinet Weterynaryjny   lek.wet. Zdzisław Zalewski
31-532 Kraków 
ul. Kasprowicza 4

5) Gabinet Weterynaryjny  lek.wet. Marek Adamczyk
31-972 Kraków
Os. Zielone 17


Dlaczego?

Moja 4-ro miesięczna labradorka pewnego dnia rano zwymiotowała,ale nie było żadnych niepokojących oznak wraz z chłopakiem myśleliśmy ,że stanęło jej coś na żołądku i na 1 wymiotach się skończyło. Popołudniu sunia zjadła z apetytem , wszystko byłoby w porządku gdyby nie to ,że sunia zrobiła się osowiała i większość dnia przespała - dla nas był to już znak ,że jednak coś jest nie tak , wyszliśmy wieczorem z małą na spacer i zachowywała się normalnie tak jak zawsze ( bawiła się ,skakała, biegała etc.) Gdy wróciliśmy do domu sunia znowu zaczęła się niepokojąco zachowywać , jakieś 30min później sunia zwymiotowała tym co zjadła popołudniu. Ok. północy mała znów zwymiotowała - tym razem pianą z żółcią. W tym momencie wraz z chłopakiem postanowiliśmy już dłużej nie czekać i wybrać się do jakiegoś weterynarza ( sunia była u nas zaledwie pare dni i jeszcze nie miała stałego lek. wet.) W trakcie poszukiwania całodobowej lecznicy sunia dostała biegunki o nieprzyjemnym "zapachu" , w tym momencie zadzwoniliśmy do lek. Zdzisława Zalewskiego ponieważ mamy go praktycznie pod nosem ,a sam dr. mieszka zaraz nad swoim gabinetem...Niestety  lekarza udało nam się obudzić ,ale odmówił przyjęcia suni mimo powiadomienia go jakie są objawy. Następnie znaleźliśmy dr. Pawła Słowińśkiego ten zaś po rozmowie tel. i dowiedzeniu się jakie sunia ma objawy bez problemu dojechał do lecznicy i przyjął nas o 03:40 - temperatura wynosiłą 39,6 , dr. podał małej kilka zastrzyków i kazał przyjść wieczorem tego samego dnia na "badanie" pieska i sprawdzenie jego stanu po zastrzykach. Przyszliśmy więc tego samego dnia na umówioną godzine i mała znów dostała kolejny zastrzyk jej stan podobno był już dużo lepszy jej temp. wynosiła 38,5 lekarz powiedział ,że dostała zastrzyk przeciw wymiotny i powinna mieć pare dni diety ,ale ogolnie stan pieska był już podobno bdb. Sunia po powrocie od dr. Słowińśkiego dostała papke ryżową z odrobiną piersi z  kurczaka - tak jak zalecił dr. Sunia zjadła posiłek z apetytem i poszła spać, nad ranem następnego dnia znów zwymiotowała ( posiłkiem , który dostała po powrocie od wet.) Zadzwoniliśmy więc do dr. Ryszarda Szczepanika (wet. wcześniej leczył psa mojego chłopaka , który miał b.podobne objawy do naszej obecnej suni, oraz zajmuje się leczeniem i doglądaniem stanu zdrowia moich koni) dr. Szczepanik kazał natychmiast przyjechać do jego lecznicy , wiedział ,że nie mamy samochodu więc powiedział ,że może po nas przyjechać jeśli nie mamy jak do niego dojechać. Jednak ,aby nie tracić czasu zadzwoniliśmy po taksówkę, odrazu po przyjechaniu do doktora Szczepanika sunia została zbadana i dostała kroplówkę pod skórę ponieważ była już trochę odwodniona , zmartwił nas tym ,że stawia diagnozę na parwowirozę lub ciało obce w przewodzie pokarmowym , zadzwonił do dr. Serwackiego , opowiedział o objawach suni i po konsultacji zostaliśmy odesłani do dr. Serwackiego na zrobienie USG i RTG na wykluczenie ciała obcego. Mimo ,że dr. Serwacki miał umówionych pacjentów przyjął nas bez kolejki. Po zrobieniu USG i RTG wróciliśmy do dr. Szczepanika , który wykluczył ciało obce i jednoznacznie postawił diagnozę na parwowirozę. Odrazu (mimo ,że już było po godzinach jego pracy w lecznicy) zabrał się za leczenie suni.  Dostała odpowiednie zastrzyki , oraz parę witamin wzmacniających ( niestety dr. Słowiński może mimo dobrych chęci dał nieodpowiednie zastrzyki i nie zdiagnozował prawidłowo choroby psa) Dzięki szybkiej reakcji dr. Ryszarda Szczepanika nasza sunia wyszła z parwowirozy w przeciągu 3 dni , mimo że patrząc na nią wydawało nam się ,że sunia z tego nie wyjdzie. Sunia od tamtego czasu nie ma już żadnych oznak choroby - co potwierdza skuteczną diagnozę dr. Szczepanika. Jesteśmy mu za to bardzo wdzięczni i już na pewno sunia do końca jej dni będzie w jego rękach.

Reasumując:

Dr. Zalewski - odmowa pomocy zwierzęciu.

Dr. Słowiński - za 2 wizyty policzył 150zł. - paranoja, 0 poprawy stanu zdrowia suni.
 
Dr. Serwacki - przyjął nas natychmiastowo poza kolejką, profesjonalne podejście do sprawy , za zrobienie RTG i USG ( z kontrastem) zapłaciliśmy 70zł

Dr. Szczepanik - weterynarz, który patrzy na dobro zwierzęcia ,a nie na grubość portfela. Za cały okres leczenia zapłaciliśmy niecałe 100zł.
Ponadto jest to weterynarz , który walczy do samego końca - nie uśpi zwierzęcia na prośbę właściciela jeżeli widzi ,że zwierze ma szanse wyjść z choroby.

Dr. Adamczyk - sytuacja była taka ,że pies mojego chłopaka był u niego prowadzony od szczeniaka , niestety pewnego dnia miał b.podobne objawy do suni opisanej wyżej lecz niestety przez "diagnozę" tego weta mimo zmiany lek. na dr. Szczepanika i jego starań by wyciągnąć psa z choroby , która trwała tydzień psisko odeszło za tęczowy mostek. Pies przeszedł operację układu pokarmowego ( wgłobienie jelit), lecz nie było poprawy zdiagnozowano również koronowirozę, która teoretycznie ma identyczne objawy i działanie jak parwowiroza. Po tygodniowej walce z chorobą dr. Szczepanik z bólem serca usypiał psiaka , nie dawało mu spokoju czemu tak młody pies tak szybko odszedł (pies skończył zaledwie rok) Postanowił "otworzyć" psa i okazało się ,że wirus był tak silny ,że zainfekował również wątrobę i nerki. Gdyby piesiek trafił z początkiem choroby w ręce dr. Szczepanika miałby szanse by wyjść z tej choroby.
Zapisane

meg

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 1231
  • mam bzika na punkcie jamnika ;p
Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #77 : 2009-07-06, 19:53 »
ŁÓDŹ SFORA ul. Stefana 3a
wielki plus przede wszystkim za podejscie do zwierzakow i za powolanie :wink:
POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
...Pies do niczego nie potrzebuje szpanerskich samochodów, wielkich domów i markowych ciuchów...
pies nie osądza nikogo po kolorze skóry, wierze i pochodzeniu, ale na podstawie tego kim są w środku...
John Grogan " Marley i ja "

aAśka

  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #78 : 2010-11-20, 20:27 »
POLECAM!!! KRAKÓW!!!

lek.wet. Grzegorz Zalewski gabinet wet. "LABRADOR" Podkowińskiego 6/40

Kiedy wszyscy inni kazali usypiać, dr podjął się trudnej i wielogodzinnej operacji. Moja Misia żyje i ma się świetnie!! Pomógł moim zwierzakom i zwierzakom moich znajomych. Tanio, profesjonalnie i baaardzo sympatycznie!  POLECAM!!! Spróbujcie!!!
Zapisane

Stokrotka123

  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #79 : 2012-09-07, 15:38 »
Kraków

POLECAM: Arka, Chłopska 2A

NIE POLECAM: klinika na Brodowicza
Zapisane

mysa

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 5659
  • ♥♥♥
Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #80 : 2012-09-16, 14:07 »
Kraków

Polecam:
Arka, Chłopska 2A - duży profesjonalizm i podejście do zwierząt. Polecam tam również specjaliste od gryzonii dr. Barana, najprawdopodobniej najlepszy w Krakowie. Leczyłam tam moją koszatniczke, walczył o jej kręgosłup do końca, uratował życie wielu małych zwierzątek ;)


Wieliczka

Polecam:
Animal Med, Sienkiewicza 15 - Dr. Kręcina. Ma ogromne podejście do zwierząt, rozpoznał chory kręgosłup w odcinku szyjnym u mojej sunii i polecił nam rezonans i badania neurologiczne. Dzięki niemu moja sunia nie cierpiała przez ból, robił kompleksowe badania, w trakcie wykrył inne schorzenia których gołym okiem nie mogłam zobaczyć. Wyleczył sunie z chorej wątroby. Uratował życie wielu zwierzętom. Specjalizuje się w chorobach psów i kotów. Naprawdę polecam.

Nie polecam:
Lecznica Całodobowa, Warzycka 37A - Kiedyś pracował tam mój wet, który prowadził moją sunie od szczeniaka, jednak odszedł i od tej pory w tej lecznicy nie dzieją się dobre rzeczy. Odradzam tam wet. Pankiewicza. Zabił Owczarka niemieckiego źle go szczepiąc, moją sunię doprowadził do takiego stanu, że nie było wiadomo co ją boli, zawsze stawiał na łapy. Zawsze wciskał nam tabletki przeciwbólowe bez żadnych badań. Jeszcze z wielką urazą powiedział mi, że zmieniłam sobie lecznice, a on prawie wyleczył mojego psa. :roll: . Jak mu pokazałam wyniku rezonansu to zaniemówił i oczywiście musiał zabłysnąć swoim intelektem "to już jest wyższa półka weterynarii, ale pamiętaj że muszą włożyć blaszke zamiast kręgu!". Nie chciał mi dać sterydów i leków przeciwbólowych gdy moja sunia cierpiała z bólu i nie mogła się ruszać, bo powiedział że to jest szkodliwe i że jej nie widzi to jak ma mi dać, skoro nie wie w jakim pies jest stanie (nie mogłam jej nawet podnieść bo wyła niemiłosiernie na cały dom).
Również wet. Pankiewicz przyczynił się do założenia "schroniska" w Kłaju, gdzie zwierzęta były trzymane w ciasnych wilgotnych ciemnych klatkach, niektóre poważnie chore czy też wychudzone.
Również słowo "całodobowa lecznica" mija się z celem. Nie raz miałam awaryjną sytuację że musiałam szybko lecieć po leki dla mojego psa, a tu było zamknięte. A na całą lecznice pracuje kilku weterynarzy. Naprawdę ogromna nieodpowiedzialność. :roll:
Zapisane

Forum Zwierzaki

Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedz #80 : 2012-09-16, 14:07 »

leon

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #81 : 2012-10-01, 08:32 »
Też polecam klinikę weterynarii "Arka" na Chłopskiej 2a w Krakowie. Mają bardzo dobrą panią dermatolog lek. Grażynę Gawor - naprawdę świetne podejście do zwierząt, wyleczyła mojego pieska z zapalenia skóry, choć sierść i uszy Feliksa były naprawdę w złym stanie, pani doktor fachowo i z wyczuciem się nim zajęła. Plusem jest też fakt że mają sprzęt diagnostyczny i wykonują wszystkie badania na miejscu..
Zapisane

Ella

  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: WECI - na plus i na minus
« Odpowiedź #82 : 2016-06-17, 16:46 »
Podam tutaj kliniki w Krakowie, których nie polecam:

Na dobrego pasterza- tragedia, weterynarz chore zęby mojego psa leczył tabletkami, okazało się, że piesek miał paradontozę, trzeba mu było ściągnąć kamień i część zębów wyrwać...widać było, że facetowi się nic nie chciało robić

Kolejną kliniką jest reksvet na skalbmierza. Lekarze tam pracujący lecą tylko na kasę: dochodziło tam do takich absurdalnych sytuacji jak ta, że te same lekarstwa sprzedawali różnym osobom(mnie i koleżance) po różnych cenach (ten zwyczaj praktykuje zwłaszcza dr Krok). Na lekach nie ma podanych żadnych cen więc nie można mu nic udowodnić.
W tej samej klinice pracuje dr Adam Opalski, wyjątkowo niekompetentny i niesympatyczny. Problemy miał nawet z tak podstawowymi czynnościami jak pobranie krwi psu. Drmat!!!Na prawdę ciężko znaleźć teraz weta, który jest kompetentny i nie leci na pieniądze. Pozdrawiam wszystkich miłośników zwierząt :)

Nie odniosę się do 1. lecznicy, bo jej nie znam, ale co do ReksVetu to zarzut wydaje mi się absurdalny.
Tak, bywa, że weci sprzedają leki w różnych cenach. Zazwyczaj normalna cena jest ustalona, ale  można liczyć na rabat, np. dla psa bezdomnego, czy przy długoterminowej współpracy. Nie rozumiem zupełnie co w tym złego.
Co do dr Opalskiego, to 'zarzut' jest dla mnie równie nie do przyjęcia. U mnie, człowieka, który wie po co idzie na pobranie krwi często jest problem z jej pobraniem, nie mówiąc o zwierzaku.

A teraz ode mnie na zdecydowany plus właśnie dr Opalski.
Po wielu latach szukania weterynarza z powołania, z wiedzą, serduchem i naszym stadem pod skrzydła dr Opalskiego. Jest to po 1. pierwszy weterynarz, którego moje lękowe psy się nie boją. Wręcz przeciwnie w gabinecie zachowują się swobodnie. Ba! Moje wycofane psy biorą smaki 'w nagrodę' (uprzedzając pytania - za moim pozwoleniem) od dr Opalskiego.
Niejednokrotnie dr odbierał telefon w nocy, czy w niedzielę. Zawsze udzielał pomocy, jeśli sytuacja tego wymagała - pakowaliśmy zwierzaka i jechaliśmy do niego.
Przeprowadził wiele zabiegów na naszych podopiecznych - jesteśmy domem tymczasowym - i za każdym razem pełna fachowość i profesjonalizm. Żadnych powikłań, jak to bywało w innych gabinetach. Po kastracji, czy sterylizacji obligatoryjnie musimy się stawić na wizytę kontrolną, zwierzaki dostają komplet leków przeciwbólowych, przeciwzapalnych i antybiotyków.
Ceny absolutnie nie są wygórowane, szczególnie biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości usług i podejścia weta.
Przed każdym poważnym zabiegiem zlecana jest pełna morfologia z biochemią, oczywiście jeśli opiekun zwierzaka chce przyoszczędzić, to wówczas badania są okrojone, jednak zalecenie jest takie, alby mieć jak największy ogląd sytuacji zdrowotnej.
W ciągu 20 lat pracy i opieki nad zwierzętami bezdomnymi znalazłam tylko 2 tak fantastycznych weterynarzy.

Nie mam pojęcia, co by się musiało wydarzyć, aby był on niesympatyczny/antypatyczny...

Drugim jest dr Tomasz Mrozowski z Mielca.

Świetne podejście do zwierząt, zaangażowanie, empatia. Gotowość niesienia pomocy również 'po godzinach'. Wiele konsultacji przeprowadzonych rzetelnie, często po kosztach.

Obaj panowie z przysłowiowym sercem na dłoni.
Zapisane
Strony: 1 2 [3]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.135 sekund z 28 zapytaniami.