Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2]   Do dołu

Autor Wątek: Jakie powinno byc siodlo?  (Przeczytany 5546 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Elwirka

  • Gość
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #30 : 2003-05-12, 16:44 »
w ujeżdżeniówce skakać się nie da No może da ale koń cierpi i człowiek W takim siodle dobrze się jeździ ale jak się wydłuży strzemiona przepisowo to dla wielu osób kaplica Jedna dziewczyna uczyła się rok ujeżdżenia no jeździła w ujeżdżeniówce Wydłużyłam jej strzemiona tak jak powinna mieć i nie mogła jeździć A jak jej dałam normalne to było jeszcze gorzej:D  Ale moja ujeżdżeniówka jest bardzo fajna i mięciutka ale to siodełko do zadań specjalnych i nie jeżdżę na nim w tereny
 :D Ps Oktawia możesz podać swoje nowe gg :)
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #31 : 2003-05-14, 21:17 »
ja tylko raz siedziąłam w ujeżdżeniówce chyba... bardzo fajne siodełko :)
ale nie na dłuższą metę... wole wszechstronne albo skówki :P
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #32 : 2003-05-14, 22:13 »
No tajkie siodła są drogie i szkoda je tak męczyć :wink:  :D  A w wszechstronnym się lepiej jeździ tzn może nie lepiej ale nie odzwyczaja się człowiek od krótkich strzemion a później na długich nie umie i na krótkich
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedz #32 : 2003-05-14, 22:13 »

Devila

  • Gość
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #33 : 2003-05-15, 14:53 »
Ujeżdżeniówki są świetne...i super..:D ja uwielbiam na długich strzemionach jeździć....i uważam że jeśli ktoś umie skakać do do metra może naewt na ujeżdżeniówce...i dla konia krzywda się nie stanie...
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #34 : 2003-05-15, 17:11 »
No jak ktoś umie bo ja mam teraz na lekcjach taką dziewczynę co trenuje niby rok ujeżdżenie i skacze nawet w ujeżdżeniówce Wiadomo jak koń skacze i ląduje to tak w siodło jakoś samo wsadza :wink: ją aż za bardzo wsadzało ... A na normalnych strzemionach nie umie jeździć a na prawdziwych ujeżdżeniowych też gubi strzemiona ale w galopie
Zapisane

Siva

  • Gość
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #35 : 2003-05-15, 20:31 »
ja jezdze tylko w ujezdzeniowce (Kieffer). musialam kupic nowe siodlo, bo stare wyladowalo w remoncie. poszlam do komisu i byla taka mila ujezdzenioweczka :) wzielam ja na przymiarke i jak wsiadlam... powiedzialam ze juz nie oddam :) wczesniej jezdzilam tez na ujezdzeniowkach Kieffera i Stubbena. najlepsze siodlo w jakim siedzialam, to Passier, ktorego moja psiapsiolka zakupila od Malgosi Morsztyn - cudenko :D

a w mojej ujezdzeniowce jezdze w tereny i skacze. fakt, siedzi sie troche glebiej, ale czy do skokow, czy do jazdy w teren przy skroconych strzemionach tez jest wygodna
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #36 : 2003-05-18, 14:34 »
mnie nauczyli siedziec w długich strzemionach.. to Zawdzięczma swojemu klubowi.. nauczył mnie siedziec głębok... i wpoił dosiad fotelowy :))) łydka do przodu i wio... hihi... a ja nie umiem sie sama odzwyczaić@
Zapisane

Devila

  • Gość
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #37 : 2003-05-18, 19:11 »
Nie rozumiem.....siedzieć głęboko to dobrze....a dosiad fotelowy to już kicha...
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #38 : 2003-05-18, 19:14 »
wiesz... przez 5 lat było tylko łydka do przodu, łydka do przodu... teraz tak siedze... fakt, nic nie jest w stanie mnie zrzucić... ale siedze jak siedze...


w sumie mnie to nie przeszkadza... i jakos straznie nie wygląda... ale cóż... p. Monika przez lipiec będzie mnie odzwyczajać :)
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedz #38 : 2003-05-18, 19:14 »

Devila

  • Gość
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #39 : 2003-05-18, 19:21 »
AAA no...też miałam kiedyś taki dosiad...ale to było dawno :D
Zapisane

GNIADA

  • Gość
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #40 : 2003-05-21, 19:47 »
Dobrze jest posypać takie mieksce przed nałożeniem siodła ALANTANEM.
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #41 : 2003-05-22, 18:05 »
Gniada witaj  :)  Tu też jest fajnie ale wątki ewoluują :wink: i mamy fajny nadzór  8) i w ogóle wesoło
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #42 : 2003-05-22, 18:48 »
oj nadzor to mamy wyjatkowy :lol: apo moj kofany :cmok:  8)

Zimoludka

  • Gość
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #43 : 2003-05-22, 19:17 »
Nigdy nie siedziałma w ujeżdżeniówce ani w skokowym ale za to kiedy na chwilkę w Kiefferze Krzysi. Wtedy to było na Rewince :)
Krzysia miała "ujeżdżać" Rewcię bo jej odbijało i przyjechał właściciel nadzieji(która notabene zdechała w innej stajni ;(((((((((((((( ) i on miał wsiąść na Rewcię i tak w stępie przejechałam się ok 20 minut a Krzysia prowadzila lonżę ale p Doktorek pojechał sobie do domku i zeszła i Krzysia wsiadł ana Kiefferka :) Ona ma taki fajny żel chyba na siodle :)
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #44 : 2003-05-22, 19:23 »
hym milkwej a ja ma łaydke do tylu na duzje klacuz na kucu do pszodu..a wogole nejczescej to ma jedna z tyłu droga z pszodu..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedz #44 : 2003-05-22, 19:23 »

milkiwaj

  • Gość
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #45 : 2003-05-22, 20:59 »
hihi... czyli ze mna nie najgorzej ;)
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Jakie powinno byc siodlo?
« Odpowiedź #46 : 2003-05-25, 18:27 »
No nieźle Ciapuś no nieźle robisz reklamę Swojemu tacie :lol:
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.067 sekund z 26 zapytaniami.