Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: [1]   Do dołu

Autor Wątek: Akcja ratowania koni!  (Przeczytany 3007 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Abakus

  • Gość
Akcja ratowania koni!
« : 2003-01-02, 22:31 »
Witajcie przyjaciele:)
Sledzicie moze akcje ratowania koni krore zostaly uwiezione na kawalku ziemi otoczonej woda, Nierozumie takich wlascicieli ktorzy poawolili zeby te piekne i madre zwierzeta musialy chodzic i szukac jedzenia w zime. Zamiast spokojnie odpoczywac sobie w stajni. Powinno sie im odebrac te zwierzeta za to co musialy przejsc, z tego co media mowia wlasciciele zostana obciazeni akcja ratowania tych koni, mam obawy czy te konie nie sprzedadza do rzezni:(. bo z czegos bedza musieli oplacic ta akcje.
Co o tym wszystkim myslicie???
napiszcie!
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Akcja ratowania koni!
« Odpowiedź #1 : 2003-01-03, 21:47 »
Śledzę tą akcję i najgorsze jest to, że konie są nielegalne. Zaczęło mnie zastanawiać ile takich koni żyje w polsce. Wiem tylko to, że większość z nich na pewno pójdzie na rźeź. na pewno je po to chodowano. Też sądze, że powinni im odebrać horsy, bynajmniej za nieodpowiedzialność (czy odpowiedzialny właściciel dopuścił by do czegoś takiego). I to jeszcze się stało na terenie parku narodowego. Więc do właścicieli można mieć 100 zastrzeżeń
Zapisane

Abakus

  • Gość
Akcja ratowania koni!
« Odpowiedź #2 : 2003-01-03, 22:58 »
Witaj:)
Doszly mnie sluchy ze jest juz sprawa u prokuratora. tez mam nadzieje i ti jeszcze jak wielka ze odbiora mu te konie, oby.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Akcja ratowania koni!
« Odpowiedz #2 : 2003-01-03, 22:58 »

zolly1

  • Gość
Akcja ratowania koni!
« Odpowiedź #3 : 2003-01-04, 14:08 »
straszne... to świadczy tylko o (delikatnie mówiąc) wielkiej bezmyślności <?> ich właścicieli..   :grr: ..mam nadzieję że chociaż część z tych koni znajdzie nowy dom..i zasłużoną ciepłą stajnię..
Zapisane

Roxx

  • Gość
Akcja ratowania koni!
« Odpowiedź #4 : 2003-01-06, 18:59 »
To te konie nie były dzikie i wolne ?  :?:
Zapisane

zolly1

  • Gość
Akcja ratowania koni!
« Odpowiedź #5 : 2003-01-07, 19:48 »
Roxx..  :lol:
Zapisane

Elfka Nenar

  • Gość
Akcja ratowania koni!
« Odpowiedź #6 : 2003-01-07, 21:03 »
Nie były, miały **** właściciela, który je wypuszczał na popas w parku narodowym
Zapisane

Marika

  • Gość
Akcja ratowania koni!
« Odpowiedź #7 : 2003-01-10, 19:01 »
:( ja chce wykupic konia który ma iść na rzeź ale nie wiem gdzie!!!!!!!!!!! :(  a ci właściciele to według mnie ******* sorx ale według mnie tak jest chociaż klub gaja mówił że maja te konie dobre warunki :?:
pozdrawaim was papa jak by ktoś wiedział gdzie moge wykupiz szkapcie to please piszcie:)
Zapisane

Roxx

  • Gość
Akcja ratowania koni!
« Odpowiedź #8 : 2003-01-11, 15:21 »
Gdzieś na forum czytałem ... o tym kupnie konia takiego z ...odzysku ...
Był nawet tani ... poszukaj ...
Zapisane

Forum Zwierzaki

Akcja ratowania koni!
« Odpowiedz #8 : 2003-01-11, 15:21 »

Marika

  • Gość
Akcja ratowania koni!
« Odpowiedź #9 : 2003-01-11, 19:15 »
Dzięki!!!!!.....
właśnie sie już dowiedziałam wszystkiego  8)  i jestem happy bo klaczka która miałam isć na rzeź jes t uratowana !!!!!!!!!!!!!!!!!hurra :)  :D  :walenie: nie rozumiem po co ludzie hoduja konie żeby je sprzedac na rzeź
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
Akcja ratowania koni!
« Odpowiedź #10 : 2003-01-17, 22:24 »
Dla pieniędzy - w tych czasach ludzie zrobią WSZYSTKO dla pieniędzy.
To przykre ale wykupując 1, 5 czy 10 koni to na prawdę mało pomoże ich jest na prawdę dużo dużo więcej, komuś widać takie mięso smakuje i będzie je kupował, a jak będzie kupował to zawsze znajdzie się ktoś kto będzie je sprzedawał i koło się zamyka. Nie dla wszystkich koń jest pięknym, miłym, kochanym zwierzkiem !!!! Są tacy którzy się nim rozsmakowują !!!! Wykupywanie transportów nic nie pomoże należy walczyć o humanitarne warunki utrzymania takich koni, transportu i zabijania (niestety). Wykupując takie konie owszem ratuje się życie tylko tym konkretnym osobnikom ale niestety przekreśla się życie następnych (wręcz przyspiesz ich śmierć). Przecież żaden hodowca koni rzeźnych nie przyjedzie do zakładów mięsnych i nie powie, że "niestety ale teraz koni nie będzie bo jakaś organizacja je wykupiła". Przecież to jest jasne, że wzamian za tamte pójdą kolejne !!!!
Zapisane

Julia Snake

  • Gość
Akcja ratowania koni!
« Odpowiedź #11 : 2003-01-18, 11:12 »
No tak, niestety, tylko forsa...
Zapisane

Niagara

  • Gość
Akcja ratowania koni!
« Odpowiedź #12 : 2003-02-03, 20:59 »
Słuchajcie ale jeżeli coraz więcej osób będzie wykupowało konie, które mają iśc na rzeź to bedzie ich coraz więcej uratowanych. Najczęściej konie te stają się bardzo oddane osobie, która obdarzyła go wielką miłością! Znam kilka przykładów takich koni, bo mam znajomych którzy się tym zajmują.
Jak sie jedzie z Tułowic przez Sochaczew w stronę W-wy znajduje się skup koni, można tam kupić całkiem fajnego konika w granicacg od 3- nawet 7tys. złotych. Najczęściej cena zależy od wagi (chyba 10zł za 1kg).

"Darzcie miłością swoje konie, stańcie się ich przyjaciółmi"
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
Akcja ratowania koni!
« Odpowiedź #13 : 2003-02-04, 22:04 »
Niagara - nie masz racji - wykupując te konie owszem je się uratuje ale  zamiat nich pójdą następne !!!!!!! Koło się zamyka.
Zapisane

Siva

  • Gość
Akcja ratowania koni!
« Odpowiedź #14 : 2003-02-04, 22:40 »
jezeli ktos chce pomoc tu jest namiar na Fundacje Viva
http://www.viva.org.pl/
ktora dziala glownie w sprawie transportu koni na rzez - kampania "Nie w moim imieniu"
Zapisane

Forum Zwierzaki

Akcja ratowania koni!
« Odpowiedz #14 : 2003-02-04, 22:40 »
Strony: [1]   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 23 zapytaniami.