Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 [2] 3 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?  (Przeczytany 18137 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PATIszon

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #30 : 2003-04-23, 22:04 »
Cytat: Rewina
Ale to był ceciutko, tylko take dotykanie bosze...co za tragedie robicie!a Wy co robicie? walicie batami :P a ja nie!:D


Pytasz co za tragedie robimy...a no robimy, bo za duzo widzialam nieszczesliwych koni, traktowanych przez "super" jezdzcow, co nie odrozniaja chapsow od sztylpow i sztybletow i maja znikome pojecie o jezdziectwie i fizjologii konia!

Pytasz co robimy...ja Ci napisalam co robilam : podawalam koniowi wedzidlo na dloni razem z kostka cukru i teraz sam otwiera paszcze jak widzi mnie z oglowiem. Do tego jezdze tak, aby nie musial myslec o samobojstwie przed nastepna jazda!
Zapisane

OkTaWiA

  • Gość
OgŁoWiE-nIeChĘć Do NiEgO cZy PoPrUsTu WyGłUpY?? :))
« Odpowiedź #31 : 2003-04-23, 22:14 »
nie nie nie nie!!!!!! nigdy w życiu nie było po ząbkach jeżdżenia.u nas raczej korzysta się z wkładania palca między przerwę między zębami :)) to chyba dobry sposób :)) a tak myślę,że może to jej zachowanie zostało po pobycie na partynicach.jest taka możliwość??z tego co wiem nienajlepiej traktuję się tam konie :(
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #32 : 2003-04-23, 22:59 »
Oktawia sposób z tym wkładaniem przez miejsce gdzie nie ma zębów to tak Ale ja myślałam że chcesz usunąć to że ona łbem rzuca do góry A nie że otwera buźki bo jeżeli się już tak nauczyła to małe szanse żeby oduczyć No jakieś są ale nie u konia który już dłuższy czas się tak zachowywał
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedz #32 : 2003-04-23, 22:59 »

PATIszon

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #33 : 2003-04-23, 23:01 »
Metody to akurat sa i to nie jakies wyszukane...trzeba tylko chciec  rozumiec konie!
Powodzenia!
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #34 : 2003-04-23, 23:09 »
Różnie w życiu bywa jak mojemu ślepotkowi da się cukier to rękę zje on tak ma, niezbyt ludzi lubi Ma 13 lat i nie da się już go nauczyć żeby ładnie brał wędzidło 13 lat i wariuje przy siodłaniu a zrozumienie tu nic nie pomoże Każdy koń to inny ciężki przypadek a on chyba szczególnie Wolę nie wiedzieć jaki się zachowywał jak widział :wink:
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #35 : 2003-04-24, 11:44 »
ej riwna co ty gasz ze dobry psoub z eposkutkowal;???????to jest synczyik czys posb jest dbry?..jak konia zbaijesz zeby stal w miejscu to znaycz ze to jest dobry sposob bo udalo ci sie oksognac co chialas?
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #36 : 2003-04-24, 11:47 »
okwtai janse z emzliwe ze tam jej takie nawyki tam nei tyl ze tratuja co bardzo zel i wogole skzoda koni..ale to ty musiz obzrwwac i uzywa cintyligicji  tym dlaczgo towj kon tak robi
 cy boji sie deruje uciaka czy poprtu  nie daje bo ty jest ciec ona nie i wygruywa z toba... musim  psmzyec wyegzekwowac a jaki sposub maz to zorbic..napwneo ni jedzac po zebach..
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #37 : 2003-04-24, 12:55 »
Myślicie, że nie używałam tego sposoby z palcem? Używałam ale ona na to nic! Musiałam jej na złość robić jak na mi i się udało i to jest najważneisjze
Nie martcie się, ząbkow jej nie pokruszyłam, i na pewno też się nie popłakała z bólu/ y etaz z kona roicie istotę świętą, której bólu nie można sprawić ale jak nie można inaczej to trzeba! Mae dzieciteż się bije jak nie słuchają!!!!! Troche tolerancji
Zapisane

Devila

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #38 : 2003-04-24, 15:09 »
Właśnie zima trochę tolerancji w stosunku do konia również......i wcale nie to że się udało jest najważniejsze ...tylko to w jaki spsób zostało to zrobione...po trupach do celu ..tak???czasmi trzeba poświęcić temu więcej czasu ale efekty będą lepsze.
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedz #38 : 2003-04-24, 15:09 »

PATIszon

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #39 : 2003-04-24, 15:36 »
Rewina
ty mam nadzieje nie masz dzieci...?
Zapisane

Devila

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #40 : 2003-04-24, 15:48 »
hehehe chyba jeszcze sie nie da......
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #41 : 2003-04-24, 15:58 »
Swoją drogą to ludzie wyżądzają większe szkody :)  Więc jeśli temat o pomocy został wyczerpany to może zmnienić temat wiem jak było na animalu i nie lubię jak się wszyscy kłócą A co do tolerancji zauważyłam że jest z tym problem na wszystkich forach To wymiana informacji ja też mogę się doczepić do sposobu z zębami albo z cukrem ale po co Nie bądźmy dla siebie złośliwi z nie kłóćmy się bo to nic nie zmieni OK
Zapisane

Devila

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #42 : 2003-04-24, 16:03 »
Elwirak już to kiedyś tłumaczyłam, ja się z nikim nie kłóce, co najwyżej wyrażam swoje z danie ale nie ma w tym chyba nic złego, każdy może coś skomentować min. po to jest forum. Proszę nie odbierajcie wszystkiego jako kłótnie.....
Zapisane

Elwirka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #43 : 2003-04-24, 16:11 »
Ja wiem :) Ale chodzi mi o wymianę zdań a nie o napaści na daną osobę I nie piszę tego do konkretnej osoby tylko do ogółu  :)  Choć ogół chyba wie swoje
Zapisane

Ciapka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #44 : 2003-04-24, 19:59 »
jasn z ena wszykich forach sie wszsy kluca..chyba z ejets takei forum co am takie zasdy ze zadan normlany tam ni wysiediz it ylko jakies diznw ludiz siedza i gadja o dupie mryni ale sie nie kluca..
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedz #44 : 2003-04-24, 19:59 »

Zimoludka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #45 : 2003-04-24, 20:06 »
Rewina jeszcze trupem nie ejst więc się nie bójcie
Ale jak jej miałma nauczyć tego w 2 tyg?????
W ogóle dajcie spokój! Ważn, że podziałało po chyba  dniach i jest ok Treaz beirze be zproblemu
i nie mówcie do mnei zima tylko jak już to Basia
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #46 : 2003-04-24, 21:10 »
zima jak bedie cie bolalkiedys palec u reki proponuje kopnac mocno w kant szafki jakiejs,co z tego ze troche poboli jak nie mozna inaczej,przeciez od tego nie umrzesz i nie poplaczesz sie z bolu prawda?

"Nie martcie się, ząbkow jej nie pokruszyłam, i na pewno też się nie popłakała z bólu/ y etaz z kona roicie istotę świętą, której bólu nie można sprawić ale jak nie można inaczej to trzeba! Mae dzieciteż się bije jak nie słuchają!!!!! "

dziewczynoi ty sie zastanow co ty piszesz!! swiadomie zadajesz koniowi bol a ze zebow jej nie rozwalilas to nie zadne usprawiedliwienie,nie sadze zeby walenie wedzidlem po zebach i wpychanie go na chama do pyszczka ona odebrala jako kara a co najwyzej jako zniechecenie do ciebie i takich jak ty!mysl troche,rozrozniaj niektore rzeczy,malym dzieckiem juz nie jestes,ty krzywdzi konia a zaraz bedzie plakac jak to ona na krzywde zwierzat patrzec nie moze,qrde wqrza mnie to :grr: a moze zima jak nie bedziesz chciala zupki zjecs na obiad mamusia bedzie ci chochelka walic po zebach albo lyzka to w koncu otworzysz,i kolejnym razem napeeewno z niecierpliwoscia i radoscia bedziesz czekac na obiadek mamusi!agrrrrrrrrrrrrrr :twisted:

milkiwaj

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #47 : 2003-04-25, 21:34 »
niestety.. tak to juz jest... i zawsze znajdzie sie osoba, która spokój na forum zburzy albo swoim zachowaniem albo poglądami lub metodami działania....
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #48 : 2003-04-25, 21:35 »
niestety.. tak to juz jest... i zawsze znajdzie sie osoba, która spokój na forum zburzy albo swoim zachowaniem albo poglądami lub metodami działania....
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #49 : 2003-04-25, 21:39 »
niestety.. tak to juz jest... i zawsze znajdzie sie osoba, która spokój na forum zburzy albo swoim zachowaniem albo poglądami lub metodami działania....
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #50 : 2003-04-25, 21:59 »
no ok przyznaje sie
Robiłam źle!!!!!!
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedz #50 : 2003-04-25, 21:59 »

milkiwaj

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #51 : 2003-04-25, 22:08 »
dziekuję ;)
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #52 : 2003-04-25, 22:12 »
ale nie wiedziałam, że robię źle. Teraz jak mi gadacie, że jej sprawiałam ból to mi głupia bo ja nie wiedziałam! Skąd ja miałam wiedzieć?
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #53 : 2003-04-25, 22:21 »
ja tam nie lubie kiedys ktos nie wali w zęby...
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #54 : 2003-04-25, 22:29 »
zima kolejnym razem sama sie postaw w miejsce konia i sie trzy razy zastanow czy bedzie ci to sprawiac przyjemnosc,nie rob drugiemu co tobie nie mile,znasz to?jak nie to lepiej zapamietaj,przeciez to logiczne ze ja to boli,czasami bola nas zeby od samej naglej zmiany temperatury,jak o cos uderzymy niechcaco to tez,a ty nie pomyslalas ze konia moze to bolec?przeciez my tez jestesmy ssakami,tez mamy taki sam uklad nerwowy wrazliwy na rozne bodzce,z tego samego materialy sa zbudowane nasze ciala i takie same procesy sie w nas odbywaja,wiec czemu niby konik niemialby odczowac bolu kiedy ktos stuka mu zimnym metalem bo zabkach?

Ciapka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #55 : 2003-04-26, 07:49 »
Cytat: Rewina
ale nie wiedziałam, że robię źle. Teraz jak mi gadacie, że jej sprawiałam ból to mi głupia bo ja nie wiedziałam! Skąd ja miałam wiedzieć?

ojojoj...wiesz powinnas wiedzec takie zcyz powinas siwiedzec czekona nie robi sie krzywdy..jali nie wiesz to  sie kogos najpier zapytaj..a nie wymysja wląsnie sposoby,,,ale jusz mnijsz o to..
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #56 : 2003-04-26, 18:04 »
To był pierwszy koń jakiego znałam, który nie chciał brać wędzidła itp, kręciła się przy czyszczeniu itd
Pierwszy taki dziki koń więc zrozumcie troche
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #57 : 2003-04-26, 18:42 »
nie rozumiem :? jak nie mialas nigdy z czyms taim do czynienia to powinnas zapytac sie kogos bardiej doswiadczonego zreszta sama moglas pomyslec troche czy to co robisz jest na miejscu,a jak ci powiedzieli tak wlasnie ci co sa od tego by nauczyc to wybacz prosze ale marnie naprawde zaczynaja wygladac w moich oczach i nie wiem kto wogole dal tkaim ludziom uprawnieniajakiekolwiek do nauki innych i opieki nad tak wrazliwymi zwierzetami jakimi sa konie :grr:

Forum Zwierzaki

Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedz #57 : 2003-04-26, 18:42 »

Ciapka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #58 : 2003-04-26, 19:43 »
no wic lwasnie rewina..dobze ze sie do bedlu spznląs ale napnym razm nie eksrymentuj nie ywmyslaj sobie sposobow bow  kocu kryzd ekoniowi zorbisz
hhehe dzika:P
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #59 : 2003-04-26, 20:09 »
Nikt mi nie mówił, że mam jej tego uczyć więc k cian nie denerwuj się
 A pzoa tym bęę robiła przy Rewince co mi się podoba, na pewno nic złego więc się nie bójcie!
Zapewniam was, że mój masażyk wędzidłem jej nie bolał
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 28 zapytaniami.