Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Szukanie zaawansowane  

Aktualności:

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu

Autor Wątek: Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?  (Przeczytany 18089 razy)

0 Użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #60 : 2003-04-26, 20:17 »
eh zima....zaczynasz przeczyc sama sobie...a mowilam o ludziach ktorzy cie ucza a nie o tobie...zreszt anie wazne,lepiej jednak bys nie robila z kobylka co ci sie podoba bo to moze miec baaaardzo rozne sqtki...nie koniecznie pozytywne,zima nie obruszaj sie za cos akiego,raczej powinnas spojrzec na siebie krytycznie i postarac sie cos zmienic,nie ma zsensu rzucac sie sobie do oczu  8)

Ciapka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #61 : 2003-04-26, 20:33 »
reiana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!zabije cie zars
 jusz sie pszynaląs do bel bylos pokot ot teras znowu
zapewniem cie ze bolal!!!!!!!!!!! tylko nie mial jak ci tego pwodziec a byc moze tot y nie lśyslżas jej kszyku..
a nier ub co chesz..bor a sto neit wj konchyba z eujusz ja kupilas,...a jusz zorbilą scos zlęgo wiec lepiej sie bojmy..
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #62 : 2003-04-26, 20:52 »
zima nie rozumiesz tego co po ludzq napiasalam...yh....wes sobie na wstrzymanie i przeczytaj spokojnie i przemysl to co pisza inni i ty,a wtedy pisz,dla konia bylo by lepiej gdybys nie robila co ci sie podoba....moze lepiej by bylo gdybys wogole do niego sie na razie nie dotykala....jak ktos kto lepiej od ciebie zna sie na koniach bo co do tego chyba nikt nie ma watpliwosci po twoich wypowiedziach to raczej powinnas jeszcze podzekowac za uswiadomienie cie,a ty zacietrzewiasz sie jeszcze bardziej,dziewczyno opamietaj sie,nie bulwersuj sie tak bo moze ci zaszkodzic

Forum Zwierzaki

Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedz #62 : 2003-04-26, 20:52 »

Asinka 22

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #63 : 2003-04-26, 21:16 »
Cytat: Rewina
Zapewniam was, że mój masażyk wędzidłem jej nie bolał

Skąd ta pewność ???

Ps. Nie sądzę, że kręcenie się przy czyszczeniu i niechęć do wędzidła są oznaką "dzikości" konia !!! :lol:
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #64 : 2003-04-26, 22:23 »
Cytat: k_cian
....moze lepiej by bylo gdybys wogole do niego sie na razie nie dotykala....

Za dużo sobie pozwalasz!
Sama sobie nie dotyakj koani bo mu krzywdę zrbsiz! zasatnow się co piszesz!Bosze znowu następna osoba chora psychucznie tu się ne da wytzrymać ,same czubki(konkretnie3)
Jeśli amsz coś do powiedzenia na mój temat to raczej to przemilcz ok?
i tyle!
koneic tematu!!!
acha i jeszcze jedno
nie stać Cię na nci innego niż pokazywanie tyłka? Nastęny prymityw! boszzz
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #65 : 2003-04-26, 22:35 »
bomba... jak dla mnie...
a potem się dziwić że koń skopał jeźdźca do nieprzytomności... albo że połamał żebra włascicielowi...
chociaż z drugiej strony, co mi zależy... rób ci ci sie zywnie podoba... ale najpierw spytaj sie właścicieli, chociaż miej tyle przyzwoitości, to oni potem będą musieli spedzić te ciężkie godziny, żeby naprawić wszystko ....
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #66 : 2003-04-26, 23:11 »
Nie martw się
Nic nie musieli naprawiać
 odczepcie się w końcu i koniec tematu!
co do tych czubków to jest ich czterech
Zapisane

Natchniuza

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #67 : 2003-04-26, 23:25 »
Zima, jest ich conajmniej 5. Ty jestes najwiekszym z nich :P
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #68 : 2003-04-26, 23:34 »
A skąd wiesz kto tam jest? :P To zostanie moją słodką tajemnicą sasasasasasasasa
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedz #68 : 2003-04-26, 23:34 »

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #69 : 2003-04-27, 09:20 »
zima jezeli o to chodzi to temat dalej draysz ale niestety ty,co my napiszemy zaraz sie rzucasz,to oczywiste ze nie pozostanie to bez oddzwieq takim  tonem ja topiszesz i co piszesz,jezeli wedlog ciebie jezdzenie koniowi po zebach jest ok i masz zamiar robic co ci sie podoba to wierz mi ze lepiej dla konia bedzie jezeli nie bedziesz sie do niego dotkac,bog jeden wie co jesze dostanie w mysli ze to jest ok,przyznalabys sie ze nie masz racji i pokornie to przyjela do wiadomosci, a nie za wszelka cene starala sie udowodnic jaka jestes ponad wszystkich,jak na razie nie zauwazylam ani jednej osoby ktora ciebie by poparla,jak na razie wszystcy maja takie zdanie jak i ja,moze przewidzenia zbiorowe?to by znaczylo ze te cale forum opanowane przez prymitywow procz jedne najwspanialszej najcudowniejszej wszechwiedzacej i nigdy nieomylnej  zimy....eh ja biedna nieszczesliwa....studia ze mnie zrobily nie dosc ze wulgarna socjobiolozke to jeszcze prymitywa.... :lol:

Elwirka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #70 : 2003-04-27, 12:05 »
Ja zmienię temat Oktawia gdzie jesteś naposz jak tam sobie z wędzidłem radzisz :)
Zapisane

Asinka 22

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #71 : 2003-04-27, 12:12 »
Cytat: k_cian
studia ze mnie zrobily nie dosc ze wulgarna socjobiolozke to jeszcze prymitywa.... :lol:


Zapomniałaś jeszcze dodać "czubka". Z moich wyliczeń wynika, że mnie też tu ktoś ubliża - więc witam w gronie "4 Wspaniałych" ... Czubków ma się rozumieć !!!  8)   :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #72 : 2003-04-27, 12:35 »
asinka dobrze ci sie zdaje,a ubliza nam wszystkim bo najwidoczniej inaczej sie wyslowic nie umie...i ma problemy z liczeniem.. :roll: zima of koz  :wink:  asinka 8)

Elwirka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #73 : 2003-04-27, 14:40 »
Ale Wy macie problemy  :D
Zapisane

Devila

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #74 : 2003-04-27, 17:13 »
My nie raczej Zima :D
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedz #74 : 2003-04-27, 17:13 »

Kamelia

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #75 : 2003-04-27, 18:20 »
może podczas wkładania wędzidła podawaj razem z nim kawałek jabłka lub inny smakołyk może to przekona go że wędzidło nie jest takie złe  :P
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #76 : 2003-04-27, 19:50 »
skoro tak o ym wędzidle...
Adria, kobyła na której jeżdże... jest bardzo nerwowa, była źle zajeżdżona i poprostu szaleje zamista spokojnnie iśc...jest bardzo wrażliwa na łydki i wodze, ale jeżeli są na luźnym kontakcie to nad nią nie panuję! a kiedy trzymam kontakt, który pozwala mi nią jakoś operować to tak otwiera ryj i zadziera go w góręm, że prawie widzę jej trzonowce:)

do tego właścicielka sie uparła, że nachrapnika i skośnika nie należy zakładać,  bo to tylko niepotrzebnie dnerwuje konia, ale bez nich jest jeszcze gorzej! co mam zrobić... chlip... jazdy na niej zaczynaja być mordengą, albo jak kto woli walką o przezycie
Zapisane

Zimoludka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #77 : 2003-04-27, 20:09 »
Nie martwcie się żadnego porblemu z liczenie nie mam więc spokojnie
Co do popierania to powiedziała, że zrobiłam źle a Wy mi jeszcze każecie jej nie dotykać! Zastanow się k cian to piszesz! mam ochotę napisać coś wrednego ale się jednak powstrzymam
Zapisane

Devila

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #78 : 2003-04-27, 20:16 »
Milkiwaj jak to co...najlepszy wytok!!!!!
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #79 : 2003-04-27, 20:22 »
rewina mysle mysle o to sie nie martw,ty widzisz to co chcesz widziec i jeszcze chyba nie wylapiesz sensu zdania i juz zaczynasz sie burzyc,eh niech zyje opanowanie

milkiwaj

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #80 : 2003-04-27, 21:19 »
ale ona jest sprytna... głowę i tak zadziera tylko że niżej... a dziób otwiera i tak... może jakiś konkretny typ wytoka?
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedz #80 : 2003-04-27, 21:19 »

Devila

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #81 : 2003-04-27, 21:26 »
hm....zwykły wytok i nie możlwe żeby dalej zadzierała głowe......troszke może podrzucić, ale na pewno nie tak wyskoko...Diament też ytak robił poczodzi w wytkoku 2 miechy i teraz główy wcale nie zadziera....
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #82 : 2003-04-27, 21:30 »
devi, ale ta kobyła i tak zaziera głowe... z wytokiem czy bez... prawie bez różnicy
naprawde nie wiem gdzie leży wina... kazałam się bacznie obserwować koleżankom i nie szarpę jej, ani nic z tych rzeczy...
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #83 : 2003-04-27, 21:53 »
milki to proponuje martwy wytok,wtedy napeeeewno nie zadrze;P

milkiwaj

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #84 : 2003-04-27, 21:54 »
tylko ona nie szarpie do góry, tylko trzyma ja w górze... zobaczymy... teraz muszę tylko wykombinować coś trakiego lub pożyczyc od kogoś...
Zapisane

k_cian

  • *
  • Płeć: Kobieta
  • Wiadomości: 3545
    • WWW
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #85 : 2003-04-27, 22:18 »
milki to co za problem zakladasz martwa krocej niz powinna byc nawet i nie ma zadartej,szybko sie nauczy,proponuje zreszta najpierw zaczac ja lazowac na gogu albo chambonie np

Elwirka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #86 : 2003-04-27, 22:25 »
lepiej na chambonie bo tzw gog może ją trochę wnerwić  :wink: Ale żeczywiście więcej ją lążuj  Albo załóż wypinacze
Zapisane

milkiwaj

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #87 : 2003-04-27, 22:40 »
wypinacze prawie porozrywała... tak sie wkurzyła, że zarzęła szaleć na lonży i się wywróciła... nawet oczy zamknęłam... gdyby ta guma puściła i np. trafiła ja w oko... o jezu....
Zapisane

Forum Zwierzaki

Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedz #87 : 2003-04-27, 22:40 »

Elwirka

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #88 : 2003-04-27, 22:55 »
Wiesz co tak przez internet nie da się tego wyjaśnić Jak dasz gg to może coś wykombinujemy bo to za dużo pisania
Zapisane

Marika... ;)

  • Gość
Ogłowie - niechęć do niego, czy po prostu wygłupy?
« Odpowiedź #89 : 2003-04-27, 23:35 »
Cytat: Rewina
Nie martwcie się żadnego porblemu z liczenie nie mam więc spokojnie
Co do popierania to powiedziała, że zrobiłam źle a Wy mi jeszcze każecie jej nie dotykać! Zastanow się k cian to piszesz! mam ochotę napisać coś wrednego ale się jednak powstrzymam


... I dziwić się ze 70 % Polaków to analfabeci...., którzy nie rozumieją czytanego tekstu...  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
 

Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 31 zapytaniami.